Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9.✕] [100s] [NP] xMineCube.pl - Najlepszy Network 1.9 w Polsce!

NoPremium 1.8 MiniGames SkyBlock Creative

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 05 April 2016 - 13:22

Prezentacja w formie graficznej

prezka.jpg

lobby.jpg

Więcej screenów tutaj...

drop_ehc.png

Aktualne tryby

- EasyHC

- Creative

- PvP [wkrótce]

- FreeBuild [wkrótce]

- SkyBlock


Użytkownik RikoDEV edytował ten post 22 April 2016 - 05:54


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 05 April 2016 - 13:58

Obstawiam, że jest wkurzający Drop ze stone. Świnka - Hello co z tego, że to EasyHC, ale to jest HC.

Czemu jest tag SkyBlock skoro o tym nie wspomniałeś?


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#3 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 05 April 2016 - 14:00

Obstawiam, że jest wkurzający Drop ze stone. Świnka - Hello co z tego, że to EasyHC, ale to jest HC.

Czemu jest tag SkyBlock skoro o tym nie wspomniałeś?

- Tak, drop jest duży ponieważ gracze wolą kopać koxa 2 minuty niż siedzieć nad 1 koxem 1h.

- Tag skyblock jest dodany ponieważ nad nim też pracujemy, tylko zapomniałem dopisać ;p



#4 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 05 April 2016 - 16:16

Witam ! mój nick  to Roman71 . Już się nie mogę doczekać na ten SkyBlock proponuję na niego plugin " A SkyBlock" idealnie pasuje na wersje 1.9 1.9.2



#5 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 06 April 2016 - 16:55

@Romek2121 właśnie nad tym pluginem myślałem, ponieważ jest bardziej rozbudowany. Co do skyblocka to mam dlemat czy dodać stoniarki (endstone) czy zostawić te robione z lavy. Sklepy będą w formie tabliczek.

#6 robotox1

robotox1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Bananowy_Sos

Napisano 06 April 2016 - 17:07

Ja tam wole klasyczny drop z rudy, niż jakieś z kamienia. Lepiej kopać koxa 1h, niż używać moim zdaniem niefajnej metody zwanej dropem z kamienia.



#7 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 08 April 2016 - 14:47

@robotox1 planujemy dodanie trybu z dropem z kamienia w przyszłości, narazie pracujemy nad skyblockiem. Kolejne pytanie do was: Czy zrobić mały drop na skyblock? Czy zostawić kupowanie w sklepie

 

# EDIT

Tak prezentuje się spawn na serwer SkyBlock:

2016-04-10_09.23.51.png


Użytkownik RikoDEV edytował ten post 10 April 2016 - 10:20


#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 April 2016 - 10:25

Jakim prawem serwer izihace opisujesz ,,waszymi ulubionymi trybami" i ,,najlepszy network 1.9 w Polsce"? Dlaczego mnie obrażasz?

drop jest duży ponieważ gracze wolą kopać koxa 2 minuty niż siedzieć nad 1 koxem 1h.
To nie gracze tylko dzieci. Różnica jest istotna.
  • Szerbi lubi to


#9 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 10 April 2016 - 12:28

Aktualnie minecraft skupia się tylko na dzieciach, taki 10 latek nie będize grał na serwerze gdzie jest drop 0.01 na diament. Po otwarciu skyblocka dodamy specjalnie dla "starych" graczy serwer survival na którym będzie mały drop. Wtedy będziecie mogli grać w separacji od graczy nazywanych "dziećmi". Czemu uważamy się za najlepszy serwer w Polsce? Ponieważ według nas jest on naprawde dopracowany nie to co konkurencja. Nikogo nie obrażam.

#10 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 April 2016 - 12:30

Czyli sam przyznajesz, że z serwerem celujesz w podstawówke. I tu masz problem - podstawówka gra w CS: GO.


#11 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 10 April 2016 - 12:46

@ przesadziłeś z megalomanią, jak będziesz miał dwucyfrową liczbę graczy to będzie to sukces, a jak będziesz się rozdrabniał to skończy się tak, że na każdym trybie będzie siedziało paru graczy (o ile wogóle). A robienie serwera na którym po dwóch minutach ma się koxa nie jest sztuką tylko partactwem. A pisanie, że TO COŚ jest lepsze od konkurencji ubawiło mnie do łez. Ale, żeby nie było, że tylko hejtuję skyblock wygląda obiecująco
  • RikoDEV lubi to

#12 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 21 April 2016 - 18:34

// News

Start SkyBlocka już w środę o 15:00, zapraszamy! Nowa edycja EasyHC z naprawionymi błędami w piątek! :)

 

 

 

SkyBlock startuje dzisiaj o 15:00 musisz być!



#13 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 21 April 2016 - 19:13

Nie podoba mi się to, że server posiada EasyHC, server nie będzie miał tradycyjnych graczy, którzy uwielbiają survival, a nie wiem czy wiesz, tacy nie posiadają cheatów, ale nie potrzebują tego CAŁEGO SYFIASTEGO DROPU, nie rozumiem, czy to Twoje uzależnienie, czy potrzebujesz dawki dropku, by przeżyć : 3, no cóż, różni ludzie istnieją na świecie, a mnie szczególnie denerwuje to, jak można brać takie narkotyki jak drop.

 

Survival - tryb dla normalnych, starszych ludzi, więc NIE POTRZEBUJĄ narkotyku zwanego DROPU, ponieważ sami nie oszukują, zrozum to.


  • RikoDEV lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#14 RikoDEV

RikoDEV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • RikoDEV

Napisano 22 April 2016 - 05:57

Nie podoba mi się to, że server posiada EasyHC, server nie będzie miał tradycyjnych graczy, którzy uwielbiają survival, a nie wiem czy wiesz, tacy nie posiadają cheatów, ale nie potrzebują tego CAŁEGO SYFIASTEGO DROPU, nie rozumiem, czy to Twoje uzależnienie, czy potrzebujesz dawki dropku, by przeżyć : 3, no cóż, różni ludzie istnieją na świecie, a mnie szczególnie denerwuje to, jak można brać takie narkotyki jak drop.

 

Survival - tryb dla normalnych, starszych ludzi, więc NIE POTRZEBUJĄ narkotyku zwanego DROPU, ponieważ sami nie oszukują, zrozum to.

Na trybie survival zostawić gildie czy zrobić cuboidy? Możemy zrobić taki tryb



#15 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 April 2016 - 08:49

Na trybie survival zostawić gildie czy zrobić cuboidy? Możemy zrobić taki tryb

 

Żadnych cubboidów i gildii, jeżeli dodasz frakcje, z pluginu factions (te z komendami /f), to powinno być dobrze.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#16 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 27 April 2016 - 12:06

Jakim prawem serwer izihace opisujesz ,,waszymi ulubionymi trybami" i ,,najlepszy network 1.9 w Polsce"? Dlaczego mnie obrażasz?


I otóż to. Temmie ma rację. Na serwerach EasyHC (mega dropy) grają Ci, którzy są za słabi lub leniwi , aby zagrać na serwerze z trudną rozgrywką.

A poza tym. Końcówka HC/Hardcore oznacza, iż serwer ma zawierać elementy trudnej rozgrywki - m.in. bany za śmierć na określony czas, a Ten serwer nie spełnia tego warunku.

Użytkownik Mcmarecki edytował ten post 27 April 2016 - 12:08

  • MrKisiel lubi to

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#17 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 13 May 2016 - 17:58

Popraw wymagane tagi w tytule, inaczej temat trafi do kosza w ciągu 24h.



#18 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 19 May 2016 - 16:41

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.8, MiniGames, SkyBlock, Creative