Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

[escape] [multiplayer] [1.5+] Trapped Between Walls v1.2

1.5 1.6 1.7.2 1.7 1.7.10 1.8 1.5.2 1.6.4 1.9 1.8.9

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 24 March 2016 - 14:01

Hai. Chciałbym z tego miejsca pozdrowić mamę tatę i sąsiada z dziesiątego piętra zaprezentować drugą publiczną mapę mojego autorstwa.

Tym razem jest to typowy escape, pierwsza wersja mapy powstała w okolicach roku 2011/2012, ale do tej pory zagrały na niej.. no, jakieś cztery osoby.
Po wczorajszym podrasowaniu i niewielkiej edycji względem współczesności oficjalnie ją wydaję. Owszem, jest napisane że działa na kazdej wersji powyżej 1.5, ale dałbym sobie włos na plecach uciąć, że zadziała na każdej wersji obsługującej tryb Adventure, bo właśnie takowy jest ustawiony. Oczywiście można grać na zwykłym survivalu, ale jest to bez sensu, bowiem nie ma konieczności niszczenia żadnych bloków.

I tak, główną częścią tego escape są zagadki logiczne, i tu uwaga, ważna rzecz: Mapa jest na minimum 4 osoby. I radzę uwierzyć, bo bez cheatowania przejście w mniejszej grupie jest niemożliwe. Zadania są tak skonstruowane że wymagają wspólpracy całej grupy, dlatego oczywiście dobrze się połączyć jakimś czatem głosowym. Poza tym, mapka w języku angielskim, bo tak.

Czy coś jeszcze powinienem powiedzieć? Chyba nie. Zatem screeny.

 

I w końcu link do pobrania

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Drobne info, bo nie do końca jestem pewien jak mapa się zachowa na multiplayerze: Spawnpoint jest w pobliżu 0,65,0, z zakresem błędu do 10 w każdą stronę, jeśli ktoś się pojawi dalej (w tym przypadku za murem), dobrze jest się tepnąć w podane koordynaty. Adventure mode podobno wyklucza taką możliwość, ale lepiej dmuchać na zimne.

To tela, miłego myślenia.

 


Użytkownik Aziz edytował ten post 24 March 2016 - 14:26

  • Ezraell i chudy1507 lubią to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.5, 1.6, 1.7.2, 1.7, 1.7.10, 1.8, 1.5.2, 1.6.4, 1.9, 1.8.9