Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9] [NP] KwadratowySwiat.pl

SkyBlock FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 KwadratowyS

KwadratowyS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 March 2016 - 20:46

banner.png

 

IP: kwadratowyswiat.pl
Strona: www.kwadratowyswiat.pl
Forum: www.forum.kwadratowyswiat.pl

Wersja gry: 1.9
Typ: SkyBlock, FreeBuild
Ilość slotów: 400
Właściciel: Myszek
Serwer: No-Premium

 

 

Otwieramy! KwadratowySwiat jest nowa siecią serwerów. Aktualnie można u nas zagrać w tryb FreeBuild oraz SkyBlock.
Jesteśmy pasjonatami, tworzymy serwery dla upiększenia tej wspaniałej gry.

Większość pluginów użytych na naszych serwerach jest autorska. Pisaliśmy je własnoręcznie specjalnie dla Was.
Serwer działa z najnowszą wersją gry Minecraft 1.9
Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screeny:

7oJaAaK.jpg

6RQynON.jpgSj2q9b8.jpg

hFwv11F.jpgmfP4AlU.jpg

xKWKm8W.jpgMw2XpvR.jpg

f1kMIwM.jpgU7NEeAP.jpg


Użytkownik KwadratowyS edytował ten post 23 March 2016 - 23:48


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 23 March 2016 - 21:18

Daj jakieś screeny.


Lubię kaktusy.

#3 KwadratowyS

KwadratowyS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 March 2016 - 23:50

Daj jakieś screeny.

 

Dodałem do pierwszego postu, zachęcam jednak wejść samemu na serwer i pooglądać budowle, pograć trochę.. :)



#4 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 25 March 2016 - 08:35

Witam gram pod nickiem Roman71 serwer wygląda zachęcająco co prawda to dopiero początek ale Administracja obiecuje go rozkręcić  !

 

Pozdrawiam i zapraszam !

 

Dodałem tu twój serwer

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

A ty wklej ten link na chat do gry jeśli możesz


Użytkownik Romek2121 edytował ten post 25 March 2016 - 12:18


#5 KwadratowyS

KwadratowyS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 March 2016 - 09:11

Witam gram pod nickiem Roman71 serwer wygląda na opuszczony brak Administratora nikt się nie interesuje potrzebami gracza , może by tak dodać skup bo sklepik joko taki jest !

 

 

Odpisałem ci na pw w tej sprawie ;)

Tak jak pisałem, serwer został dopiero co otworzony, a ciężko jest mi go rozreklamować dlatego świeci pustkami, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie się kręcić.

 

Na obu serwerach istnieje drop ze stone z którego wypada dość dużo rud i pieniędzy. Po wykopaniu kilku stacków cobblestone miałem już na koncie ponad 100$, a za taką cenę można sporo rzeczy kupić w sklepiku. Dodatkowo jak w drugiej ręce będziesz trzymał szmaragd, to znacząco zwiększy się szansa na drop (najpierw musisz wykopać szmaragd). Wydaje mi się, że taki sposób zarobku jest wystarczający, a skup przedmiotów będzie po prostu zajmował miejsce na spawnie, a także "psuł" całą gospodarkę na serwerze. Po pewnym czasie gracze będą mieli tyle na koncie, że po prostu będą mieli gdzieś ile i na co wydają. Czas pokaże jak to będzie, planuję też dodać różnego typu wymieniarki, własne zwierzątka i inne kosmetyczne rzeczy.



#6 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 31 March 2016 - 06:04

Witam ! To jeszcze raz ja Roman71

Proponuję zmienić plugin na  " A SkyBlock" na więcej możliwości grania bez administracji obecnej na serwerze . Teraz są  wyspy z 50x50 moja propozycja  140x140 wys.70 odl.10  dodać sklep i skup ,gracze pewnie się znajdą !

Pozdrawiam !



#7 KwadratowyS

KwadratowyS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 03 April 2016 - 07:24

Witam ! To jeszcze raz ja Roman71
Proponuję zmienić plugin na  " A SkyBlock" na więcej możliwości grania bez administracji obecnej na serwerze . Teraz są  wyspy z 50x50 moja propozycja  140x140 wys.70 odl.10  dodać sklep i skup ,gracze pewnie się znajdą !
Pozdrawiam !


A jakie to ma znaczenie? Pluginy są takie same pod względem ich funkcjonalności, różnią się jedynie metodą tworzenia wysp. Zresztą administracja gra bardzo często na serwerze, po prostu nie ma takiej rangi jak Admin dlatego jej nie widzisz.

Nie uważasz, że taki rozmiar wyspy który podajesz nie jest przesadą? Zastanów się ile możesz zbudować na wyspie, którą teraz posiadasz. W dosłownym słowa tego znaczeniu możesz postawić na niej 640 tys. bloków.

Już omawialiśmy sprawę skupu i nie zostanie on dodany, masz tyle możliwości zarobku, że jego dodanie jest bezsensu. Sklep znajduje się na obu serwerach i na obu jest wystarczający, tak trudno ci coś wykopać? zdobyć? Możesz to kupić, ale nie wszystko w taki sposób zdobędziesz.

#8 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 03 April 2016 - 08:56

Witam !

 

Zapraszam na bardzo ale to bardzo dopracowany serwer Island World gra się tu fantastycznie bardzo miła Administracja kręci się niemal całodobowo po serwerze

Pozdrawiam i polecam ten cudowny serwer !


Użytkownik Romek2121 edytował ten post 04 April 2016 - 17:52


#9 KwadratowyS

KwadratowyS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 April 2016 - 07:03

Witam !
Plugin IslandWorld który tu jest zainstalowany  nie posiada tych wszystkich możliwości które mają "u Skyblock " i "A SkyBlock" 
A mianowicie tworzenia portali do Netheru i zadań z których gracz może sobie rozwijać wyspę bez potrzeby sklepu na serwerze



Posiada wszystko to samo co inne pluginy. Ten został przez nas wybrany i był używany przez lata, więc dobrze wiem co potrafi :)
Nether jest po prostu wyłączony, przecież to skyblock. A zadania nie są aktywne i raczej nie będą, tak po prostu, ponieważ według mnie są nudne i nadal upieram się co do sklepu i niczego więcej.

To nie jest dział propozycji, tylko reklama serwera gdzie możesz wyrazić swoją opinię i polecić go innym osobom. Jeżeli chcesz coś nam zasugerować, na co możemy się zgodzić lub też nie, to zapraszam na nasze forum podane w pierwszym poście, tam spokojnie możemy o tym dyskutować.

#10 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 15 April 2016 - 10:50

Witam !

Proszę dodać skóry do sklepu na skyblock bo już dwa tygodnie czekam na krowy lub Moda co by je dodał , szkoda by serwer stał pusty poza tym portal do netheru jest też potrzebny

Pozdrawiam !



#11 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 16 June 2016 - 08:55

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SkyBlock, FreeBuild