Skocz do zawartości


Zdjęcie

Counter Strike 1.6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheDarkLeinter

TheDarkLeinter

    Speed Cuber

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • TheDarkyN

Napisano 21 March 2016 - 15:35

 Witam

 

 

  Mam pewien problem z CS'em 1.6

Grałem normalnie przez 2/3 miesiące i wczoraj gdy próbuję włączyć cs'a, wyskakuje mi na chwile menu głowne

a po tym odrazu czarny ekran z napisem: VIDEO FREQUENZ ZU HOCH.

 Wie ktoś o co tu chodzi? "Reinstal" nie działa



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 VersusRT

VersusRT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • VersusRT

Napisano 21 March 2016 - 15:53

Kup CS: GO. Wiem że cie nie stać więc masz tu pejsefa z 50zł na nim.
 

6534 5469 6453 1124

Tak zapytam. Po co ma kupować CS go ? Może woli grać na 1,6 - W cs który ma swój klimat,gdzie nie ma wojny na skiny i bez skina jesteś noobem ? Gdzie liczy się skill a nie, jakieś skiny do broni.

 

Zalecam reinstal CS, bo jest to problem bodajże z odświeżaniem ekranu albo z jego rozdziałka.


  • Cleo Air lubi to

#3 TheDarkLeinter

TheDarkLeinter

    Speed Cuber

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • TheDarkyN

Napisano 21 March 2016 - 16:11

Kup CS: GO. Wiem że cie nie stać więc masz tu pejsefa z 50zł na nim.
 

6534 5469 6453 1124

Muszę cię rozczarować.

Mam cs:go... ale sprzęt już się starzeję i nie da się już na nim grać w ofensywe.

 

 

Tak zapytam. Po co ma kupować CS go ? Może woli grać na 1,6 - W cs który ma swój klimat,gdzie nie ma wojny na skiny i bez skina jesteś noobem ? Gdzie liczy się skill a nie, jakieś skiny do broni.

 

Zalecam reinstal CS, bo jest to problem bodajże z odświeżaniem ekranu albo z jego rozdziałka.

Napisalem ze reinstal nie pomaga....

 

 

Czekaj, twierdzisz, że rankedy w CS polegają na wojnie na skiny? Hym, interesujące.

Także zalecam reinstal :v

To samo...

 

 

 

@Edit - Włączyłem se inną gre. miałem dziwnie ustawioną grafikę 640 x cośtam :). Zmieniłem na 1240 x 720 4:3 , lecz to tylko roździelczość, a jakość się zupełnie nie poprafia... Bo zwiększeniu na 19** x ****  (większą) Wyskoczył ten sam błąd. VIDEO FREQUENZ ZU HOCH

 

@Edit2 - Rozszyfrowalem znaki : VIDEO FREQUENZ ZU HOCH = Częstotliwość wideo zbyt wysoka (Google tłumacz :D)


Użytkownik TheDarkLeinter edytował ten post 21 March 2016 - 19:49


#4 VersusRT

VersusRT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • VersusRT

Napisano 21 March 2016 - 23:37

Właśnie ci mówię, ze jest problem z odświeżaniem. Niestety nie wiem jak zmienić ustawienia w grze na domyślne bez wchodzenia do nich, sprawdz na google. Jeszcze można spróbować, zmieniając odświeżanie ekranu oraz rozdziałke pulpitu. - Ten błąd jest związany z odświezaniem.



#5 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 22 May 2016 - 17:54

Najlepiej sformatuj komputer, a ważne pliki, dokumenty i aplikacje przechowaj podczas formatowania na oddzielny dysk.



#6 TheDarkLeinter

TheDarkLeinter

    Speed Cuber

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • TheDarkyN

Napisano 25 May 2016 - 19:50

Jak by co to juz trochę dawno to zrobiłem iks de.

Wszedłem se na regedit i usunałem folder STEAM . Wszystko zadziałało i gram normalnie :P



#7 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 05 June 2016 - 15:37

Teraz w cs'sie 1.6 nie ma co robić. Każdy ma aimy i whacze, bezsensu. Najlepiej niech to usuną i będzie dobrze, bo się nie da grać. Wbijesz na jakikolwiek serwer a tam zaraz aimy, wh, dzieci itp...



#8 TheDarkLeinter

TheDarkLeinter

    Speed Cuber

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • TheDarkyN

Napisano 05 June 2016 - 17:33

Co to ma niby wnosić do tematu w którym prosiłem o pomoc w naprawieniu cs'a + już powinien być zamknięty?