Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.x - 1.8.x][NP][S] Domincraft - powracamy po miesiącach !

Frakcje NoPremium 1.7-1.8 1.7.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mchard

Mchard

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Mchard

Napisano 19 March 2016 - 11:57

103bIYU.jpg

Jeżeli szukasz serwera survival + gildie by pograć z znajomymi , dobrze trafiłeś. Domincraft jest właśnie takim serwerem, po miesiącach przerwy wracamy, mamy nadzieje że obecna odsłona serwera będzie podobała się wam jeszcze bardziej niż ta poprzednia. Co tu więcej dodać, zapraszam was po prostu do gry na serwerze :)

 

quScFp6.png

IP: Domincraft.fhmc.pl

Typ serwera: Survival + Gildie
Wersja: 1.7.X - 1.8.X 
Granice mapy: 5000x5000 
Moby: Włączone
Fanpage: Fb.com/Domincraft
Sloty: 20 (Dopiero zaczynamy :) )
 
DHtQ8Ff.png
 
Diament: 8%
Złoto: 8%
Żelazo: 12%
Węgiel: 13%
Szmaragd: 7%
Obsydian: 5%
Redstone: 7%
Proch: 2%
Perły: 1%
S4YCSOR.png
/g - Informacje o tym jak stworzyć gildią , jak nią zarządzać 
/helpop - komenda dzięki której administrator otrzymuje wiadomość (używać gdy masz problem/widzisz jak ktoś łamie regulamin)
/top5gornicy - komenda w której widać 5 graczy którzy w ciągu doby wykopali najwięcej kamienia 
/ekipa - lista administracji 
/top - top 10 gildii na serwerze
/ranking - top 10 graczy na serwerze
/kit - dostępne zestawy itemków
 

YsjDLHh.png

 

6zx1sj3.png

- Możliwość wejścia gdy serwer jest pełny

- Dostęp do strefy vip (w tym dodatkowy sklep)
- /kit vip
- Kolorowy nick na serwerze
- możliwość ustawienia większej liczby domów 
- zmniejszony koszt gildii o połowe
 
ZUZrDNz.png
- Możliwość wejścia gdy serwer jest pełny
- Dostęp do strefy vip (w tym dodatkowy sklep)
- /kit svip
- Kolorowy nick na serwerze
- możliwość ustawienia większej liczby domów 
- dostęp do komend jak /repair /feed /heal /back
- zmniejszony koszt gildii o połowe
 
Tr9wpit.png
Zostaną dodane wkrótce :)
Proszę o konstruktywne komentarze :)
 
 

31181079501336227695.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Wonoace

Wonoace

    kwadratowezycie.maxcraft.pl

  • Użytkownik
  • 179 postów
  • Wonoace

Napisano 09 April 2016 - 00:24

Jak dla mnie SVIP ma za duże premisje. Na serwerze gdzie jest PVP komendy takie jak /heal nie powinny być dostępne dla Graczy nawet Administracja jeśli gra normalnie nie powinna używać takich komend. Hmm /repair to też przesada. SVIP ma dużo łatwiej niż zwykły gracz. Nie powinno być aż takiej różnicy, wygląda to jak by serwer zrobiony tylko dla kasy.
lista2.png

#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 09 April 2016 - 14:36

Ta nazwa bardzo znajoma, chyba kiedyś tam grałem. SVip mający /feed, /heal, czy /repair to duża przesada. Zwykli gracze z sVipem nie będą mieli żadnych szans. Może od razu dodajcie mu /gm 1 żeby już oficialnie był bogiem?


#4 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 27 April 2016 - 12:23

Te procenty dropów to przesada...
Zepsuliście tym dobry serwer, gratulacje -.-

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#5 Mchard

Mchard

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Mchard

Napisano 13 May 2016 - 23:36

Jak dla mnie SVIP ma za duże premisje. Na serwerze gdzie jest PVP komendy takie jak /heal nie powinny być dostępne dla Graczy nawet Administracja jeśli gra normalnie nie powinna używać takich komend. Hmm /repair to też przesada. SVIP ma dużo łatwiej niż zwykły gracz. Nie powinno być aż takiej różnicy, wygląda to jak by serwer zrobiony tylko dla kasy.

/heal w samej walce nie jest możliwe w użyciu więc  nie pomaga w Pvp, naprawa eq może wydawać się dużym ułatwieniem , jednak nie naprawiają się wszystkie przedmioty po wpisaniu jednej komendy (wszystko należy wykonywać pojedynczo), 

 

Ta nazwa bardzo znajoma, chyba kiedyś tam grałem. SVip mający /feed, /heal, czy /repair to duża przesada. Zwykli gracze z sVipem nie będą mieli żadnych szans. Może od razu dodajcie mu /gm 1 żeby już oficialnie był bogiem?

Nazwa może być znajoma bo projekt ten kiedyś cieszył się dużą popularnością (były momenty gdy było 200 graczy na serwerze ). Wyolbrzymiasz pisząc o możliwościach svipa ;) 

 

Te procenty dropów to przesada...
Zepsuliście tym dobry serwer, gratulacje -.-

Bywał większy drop, został zmniejszony niedawno ;) 


31181079501336227695.gif


#6 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 14 May 2016 - 07:14

Kiedy? 3 tygodnie temu taki sam drop był, więc nie pisz obelg do obrony toksycznego serwera pay to win.


Użytkownik Mcmarecki edytował ten post 14 May 2016 - 07:28

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#7 Mchard

Mchard

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Mchard

Napisano 14 May 2016 - 09:17

Kiedy? 3 tygodnie temu taki sam drop był, więc nie pisz obelg do obrony toksycznego serwera pay to win.

Ściska w żołądku jak się czyta takie komentarze, dla twojej informacji ten serwer ma jakieś mhm 3 lata ? I drop niegdyś był większy , proszę nie pisz o serwerze bo masz 0 pojęcia jaki był i jest. Na serwerze najwidoczniej nie grałeś pisząc że tu p2w, kiedyś nie pisałem w prezentacjach o płatnych rangach i nie było komentarzy typu p2w. Co więcej wtedy na tym serwerze ,,p2w" grało 150-200 osób :v  Może jeszcze powiesz że chcemy zbić na serwerze kasę :D


31181079501336227695.gif


#8 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 14 May 2016 - 09:38

Ściska w żołądku jak się czyta takie komentarze, dla twojej informacji ten serwer ma jakieś mhm 3 lata ? I drop niegdyś był większy , proszę nie pisz o serwerze bo masz 0 pojęcia jaki był i jest. Na serwerze najwidoczniej nie grałeś pisząc że tu p2w, kiedyś nie pisałem w prezentacjach o płatnych rangach i nie było komentarzy typu p2w. Co więcej wtedy na tym serwerze ,,p2w" grało 150-200 osób :v  Może jeszcze powiesz że chcemy zbić na serwerze kasę :D

Drop nigdy taki nie był na serwerze. Diament na 1.5 procent był. Nawet serwery easyhc (easyhc.pl, arivi.pl) nie mają takiego dropu. Poröwnaj procenty z tego serwera do podserwera megadrop na fireland.pl.


Użytkownik Mcmarecki edytował ten post 14 May 2016 - 09:40

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#9 Mchard

Mchard

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Mchard

Napisano 14 May 2016 - 18:20

Drop nigdy taki nie był na serwerze. Diament na 1.5 procent był. Nawet serwery easyhc (easyhc.pl, arivi.pl) nie mają takiego dropu. Poröwnaj procenty z tego serwera do podserwera megadrop na fireland.pl.

Byłem od prawie od początku tego projektu i dokładnie wiem jak się zmieniał na przestrzeni lat, pewnie wykopałeś z forum stare prezentacje z września i masz taki drop, cóż ;p I szczerze nie obchodzą mnie % na innych serwerach , my tworzymy swój serwer i mamy swoją wizję  


31181079501336227695.gif


#10 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 14 May 2016 - 19:03

I szczerze nie obchodzą mnie % na innych serwerach , my tworzymy swój serwer i mamy swoją wizję


Pay to win, drop większy niż na EasyHC, gildie = EasySurvival.
Nie myl trybów.

Użytkownik Mcmarecki edytował ten post 14 May 2016 - 19:04

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#11 Mchard

Mchard

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Mchard

Napisano 14 May 2016 - 19:17

Pay to win, drop większy niż na EasyHC, gildie = EasySurvival.
Nie myl trybów.

Chłopie masz oklepane komendy w swojej głowy , nie mylę trybów bo mam serwer survival + gildie co zaznaczam , pokaż mi gdzie napisałem że to EascyHc mhm? Pay2win? Powiedz jak stwierdziłeś że to p2w , vip nie dostaje z kitów mieczów z sharpness 10 tylko jest skrócony czas niektórych elementów rozgrywki, najlepiej gdyby wgl vipa nie było bo dla Ciebie każde ułatwienie to P2W , śmiech na sali :D . Widać że na serwerze nie grałeś :) kończę tą daremną dyskusję bo do niczego nie prowadzi , najwidoczniej musisz mieć ostatnie słowo. 


31181079501336227695.gif


#12 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 14 May 2016 - 19:23

Nie jest to zwyczajny survival+gildie, tylko easysurvival.
Elementy pay to win:
Komendy /repair, /feed, /heal, /back dla svipa, przy czym svip może za darmo naprawiać zbroję i się leczyć...
Zakończ już kabarat o serwerze Dominocraft.-.
  • Hevbis lubi to

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#13 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 26 June 2016 - 12:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, NoPremium, 1.7-1.8, 1.7.2