Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Podwodna świątynia

styl antyczny survival przetrwanie pod wodą

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 18 March 2016 - 20:26

Witam !

Ostatnio zacząłem budować nową budowlę na moim zapisie gry, znajduję się ona na końcu jednej ze ścieżek w mojej kopule którą prezentowałem w innym temacie. Budowla miała wyglądać na bardzo starą i zniszczoną i myślę, że mi się to udało.  Myślę nad ulepszeniem ścian, ale stwierdziłem, że z taką ilością detali nie jest to aż tak konieczne. Na końcu zamierzam w dość odległej przyszłości dać przejście do kolejnego projektu, aczkolwiek muszę się jeszcze nad tym zastanowić.

 

Oto i screeny owej budowli :

Wejście :

Wnętrze :

Widok z "balkonu"

 

Jak widzieliście o detale się postarałem zebrałem nawet uschnięte krzewy czy pajęczyny (da się je zebrać nożycami na które za pomocą kowadła nakładamy zaklęcie "silk touch"). Napiszcie co sądzicie o tej budowli. Myślę, że wyszła naprawdę bardzo dobrze. Jeśli jednak chcecie bym coś poprawił również piszcie śmiało.

To tyle, do następnego tematu !

 

P.S. Czy ta literka "J" na końcu świątyni nie była w jeszcze innym miejscu ? hmm ...

 

 

 

 

 

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 18 March 2016 - 20:37

Bardzo kewl, propsy za cierpliwość i skill budowania. Słabo widać że to pod wodą. Podsumowywując 9/10


#3 kapi440

kapi440

    Król Gumciów

  • Użytkownik+
  • 267 postów

Napisano 18 March 2016 - 20:53

Bardzo fajnie ci to wyszło, jak napisał mój poprzednik, zupełnie nie widać, że to znajduje się pod wodą.Jedyną wadą jest troszkę za dużo lian.Moja ocena to 9,5/10.


DqdO1iJ.png


#4 Rexe21

Rexe21

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • .

Napisano 18 March 2016 - 20:56

No nie przypadła mi do gustu :(

1. Wejscie: Jest proste i mało detali, w tagu jest napisane "styl antyczny" - jest to styl w którym jest masa zdobień i jasne zimne barwy a w twoich wrotach raczej bym sie doszukiwał stylu Średniowiecznego/Romańskiego

2. Wnętrze już robi dużo lepsze wrażenie Jest chaos ale myślę że "nie zniszczone" wygladało by lepiej.

3. Na balkonie zaszalałeś z pochodniami co wg mnie brzydko wygląda

Na plus należy zaliczyć ze jest to na Survivalu i pod wodą przez co wg mnie należy ci sie 7/10



#5 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 19 March 2016 - 07:33

Bardzo fajnie ci to wyszło, jak napisał mój poprzednik, zupełnie nie widać, że to znajduje się pod wodą.Jedyną wadą jest troszkę za dużo lian.Moja ocena to 9,5/10.

Faktycznie, fakt iż budowla est pod wodą widać tylko na paru screenach, duża ilość detali skutecznie zasłania okna, ale szczerze mówiąc nie uważam tego za wadę w pewnym sensie nawet mi się to podoba, choć nie potrafię powiedzieć czemu, bardzo dziękuję za pozytywną ocenę.

 

P.S. Setny post :) .


No nie przypadła mi do gustu :(

1. Wejscie: Jest proste i mało detali, w tagu jest napisane "styl antyczny" - jest to styl w którym jest masa zdobień i jasne zimne barwy a w twoich wrotach raczej bym sie doszukiwał stylu Średniowiecznego/Romańskiego

2. Wnętrze już robi dużo lepsze wrażenie Jest chaos ale myślę że "nie zniszczone" wygladało by lepiej.

3. Na balkonie zaszalałeś z pochodniami co wg mnie brzydko wygląda

Na plus należy zaliczyć ze jest to na Survivalu i pod wodą przez co wg mnie należy ci sie 7/10

Z tym stylem antycznym faktycznie nieco przesadziłem, w swoich budowlach nie trzymam się zbytnio określonego stylu, wolę budować w sposób który mi się podoba trzymając się ogólnych, uniwersalnych zasad budowania, stwierdziłem jednak, że tej budowli najbliżej do stylu starożytnego / antycznego.



#6 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 19 March 2016 - 10:06

Podwodna świątynia to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek podoba mi się. Dużym plusem jest roślinność, użyłeś jej bardzo dużo. Jedynym minusem jest oświetlenie, jest go za dużo jak na opuszczoną świątynie.



#7 LezioPL

LezioPL

    Nie oceniaj dyrta po teksturze

  • Użytkownik+
  • 134 postów

Napisano 20 March 2016 - 09:31

Jakoś nie widać że to podwodna świątynia (prędzej to jakaś forteca) , plus za detale , wszędzie roślinność itp.

 

8/10


HLGpd1z.gif


#8 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 03 May 2016 - 16:31

@refresh


Użytkownik Gablaw122 edytował ten post 07 June 2016 - 18:38


#9 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 07 June 2016 - 18:38

@refresh



#10 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 23 October 2016 - 11:17

@refresh



#11 Vertigo

Vertigo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Ver

Napisano 23 October 2016 - 11:19

Bardzo ale to bardzo ładna podwodna budowla. Aż natchnęło Mnie do zbudowania także podwodnej bazy (nie świątyni tak jak w Twoim przypadku). Łap diaxy.


Użytkownik Vertigo edytował ten post 23 October 2016 - 11:19


#12 Double

Double

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 October 2016 - 14:29

Dobra bardzo ładna budowla tylko nie widać żeby była pod wodą ale daje 9,5/10 



#13 Szolim

Szolim

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 85 postów
  • Szolim 2004

Napisano 25 October 2016 - 16:55

Za dużo pochodni na balkonie, niepotrzebne drzewo w środku. 



#14 Gość_mateusz2015_5102_*

Gość_mateusz2015_5102_*
  • Gość

Napisano 25 October 2016 - 17:22

No postarałeś się 10/10

#15 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 30 December 2016 - 00:16

Za dużo lian, zdecydowanie. Chyba że ma to imitować glony morskie xd







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: styl antyczny, survival, przetrwanie, pod wodą