Skocz do zawartości


Zdjęcie

Easter Eggi, zjawiska paranormalne oraz inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 March 2016 - 20:44

Witajcie, w tym temacie będziemy dyskutować na temat moich ulubionych rzeczy, czyli strach, niewiedza, zjawiska paranormalne/ Easter Eggi lub nawet kulty w Minecrafcie. Na pewno wiecie o straszliwej legendzie o Herobrine, który straszy ludzi nawet na Singleplayer. Właśnie, na SinglePlayer. Będziemy rozmawiać dlaczego jest to nienormalne, czy zdarzały się takie sytuacje, czy jest to możliwe, czy wam się tak kiedykolwiek zdarzyło oraz będziemy dyskutować także o własnych przeżyciach kultowych oraz zjawiskach paranormalnych, które doświadczyliście w Minecrafcie.

 

Dla klimatu piszcie według wzoru:

 

Wersja:

 

Rok:

 

Opis:

 

Najlepsze zjawiska zostaną nagrodzone like, będzie ich 5 lub więcej jeśli będą lepsze a z nich może zostanie wytypowany zwycięzca, polecam dobrze się rozpisać i wypełnić wszystkie okienka, można wymieniać parę zjawisk naraz w jednym poście, czas start!


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 07 March 2016 - 20:48

W minecraft nie ma zjawisk paranormalnych (Mojang wykształcił w Minecraft własną normę -_-), nazywajny to Easter Eggami.

 

Jedyne Easter Eggi to płyta 11 oraz Herobrine... nic poza tym. 

 

Nie ma co pisać, temat zakończony.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 07 March 2016 - 20:52

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 07 March 2016 - 20:54

@up

Jemu chyba właśnie chodzi oto chodzi, żeby je wymyślić. Inaczej nie robiłby tego "konkursu" z "5 najlepszych zostanie nagrodzonych lajkami".

@tpoic

A co do tych 5 najlepszych to można by zrobić w temacie miejsce na top 5, po to, by ich nie szukać.

 

P.S Jak mi się będzie chciało to coś później wymyślę, w końcu 1 lajk piechotą nie chodzi  ;)


Użytkownik TheSilver edytował ten post 07 March 2016 - 20:54


#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 07 March 2016 - 20:57

 czy wam się tak kiedykolwiek zdarzyło oraz będziemy dyskutować także o własnych przeżyciach kultowych oraz zjawiskach paranormalnych, które doświadczyliście w Minecrafcie.

 

@up

Wczytaj się w temat. Nie ma nic o wymyślaniu.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 07 March 2016 - 21:01

@up

Wczytaj się w temat. Nie ma nic o wymyślaniu.

Wczytaj się w temat. Nie ma nic, że nie można wymyślać.

P.S Nie rób offtopu.


Użytkownik TheSilver edytował ten post 07 March 2016 - 21:01


#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 07 March 2016 - 21:03

Wczytaj się w temat. Nie ma nic, że nie można wymyślać.

P.S Nie rób offtopu.

Nie robię offtopic'u. Piszę o temacie :D


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 wojtek_the_miner

wojtek_the_miner

    ProGracz

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 07 March 2016 - 21:19

Wersja: 1.5.1/1.5.2

Rok: 2012

Opis: Kiedyś "wierzyłem" w herobrine. Myślałem, że on istnieje do tego stopnia, że nabierałem się na fakeowe filmiki na yt pt. "Totem Herobrine" albo "Jak wywołać Herobrine" Po krótkim czasie niepowodzeń w wywoływaniu EasterEgga, przestałem myśleć, że to działa.


  • Egzequtor lubi to

#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 March 2016 - 21:39

@UP

 

Fajny pomysł, masz pierwszego like, jak narazie twoi poprzednicy którzy strasznie spamili nic nie mogli z pamięci wycisnąć :P


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 07 March 2016 - 21:48

Wersja 1.4.7/1.5.2

Rok: 2013/2014

Opis: Miałem gó*****y komputer. Zainstalowałem byle jaki mc z internetu, stworzyłem save i... miałem okropne lagi. Zmiejszyłem render do tiny ale dalej miałem lagi. W końcu wyłączyłem smooth light i od tamtej pory już nie pojawiały sie tak często. Ale wwciąż tu są. Patrzą sie na mnie zza mgły. Widze ich oczy, ale one nie widzą mnie.

Dopóki gram na niskich graficznych jestem bezpieczny. Ale gdy za mgłą gęstą jak kupka zajdzie słońce respią sie zombie.

Więcej do wczytania. O nie.

Znaleźli mnie.

Jestem otoczony.

Mam 10 FPS. Pomożcie.

Ja już nie chce.



Nie ma nadziei.










Pobrałem optiffine. Lagi zniknęły.

Ale wciąż patrzą sie na mnie z ciemości. Czekają, aż będe bez optifine by ponownie zaatakować. Nigdy nie pokonam ich całkowicie.


LAGS NEVER DIES


#10 kapi440

kapi440

    Król Gumciów

  • Użytkownik+
  • 267 postów

Napisano 07 March 2016 - 23:21

Wersja: Jakaś stara Beta.

 

Rok:2011-2012

 

Opis: Chłopak mojej siostry zgrał mi na płytkę MC Beta.Wierzyłem wtedy w Herobrine, więc wkopałem się w górę i tylko tam siedziałem, na dodatek grałem na najniższym ustawieniu mgły.Raz na jakiś czas wychodziłem by ściąć drewno lub pozabijać zwierzątka.Czasem zaglądałem przez drzwi czy czasami nic mi tam nie łazi.

 

Stary MC naprawdę miał klimat.


  • Egzequtor i Hevbis lubią to

DqdO1iJ.png


#11 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 08 March 2016 - 13:59

@UP

 

To akurat jest nawet ciekawe w porównaniu do innych prac, ale wciąż czekam na kogoś kto przedstawi mi zjawiska paranormalne w Minecrafcie których sam doświadczył ze względu na sklerozę albo na jakąś schizofremię. Mam tutaj na myśli dziwnie pojawiające się obiekty (które sami stawialiśmy ale o tym zapomnieliśmy i teraz o tym wiemy) np. wszelakie budowle z kamienia, pomniki itp. które stawialiśmy gdzieś w cholere od domu i nagle je ujrzeliśmy (miałem taki przypadek w wersji Beta 1.2_02) lub wszelakopodobne cuda stworzone przez stary generator map.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#12 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 08 March 2016 - 15:30

Wersja, wczesna Alpha
Rok: 1995
Lał deszcz, szedłem jak najszybciej się ta. Wiedziałem że mnie ściga. Wnet usłyszałem świst. Koło mojej głowy coś przeleciało. Odwróciłem się, wtedy go pierwszy raz ujrzałem. Miał 4 pary oczy. 6 Były nisko na ziemi, reszta wyglądała jak w powietrzu zawieszona. Widać od razu że nie był zwyczajnym potworem jakiego można spotkać co noc. Po chwili biegu wbiegłem zdyszany do domku. Od razu chciałem wskoczyć do łóżka, niestety strach nie pozwolił mi. Szybko zgasiłem pochodnie. Pomyślałem wtedy że może mnie nie zobaczy. Nagle okno pękło, a z niego wleciała strzała. Schyliłem się i zniszczyłem kawałek wełny, która służyła za dywan. Pod nim były małe schody. Zeskoczyłem na duł. Pobiegłem parę metrów. Była tam drabinka na górę. Wspiąłem się i zniszczyłem kawałek ziemi, wybiegłem drugą stroną domu. Usłyszałem dziwny dźwięk. Pobiegłem do kopalni. Miałem tam małą kryjówkę. Był tam kamienny miecz i parę kilofów. Miecz wziąłem i schowałem w małym pokoiku 2x2x2. Był tam piec,crafting i duża skrzynka skrzynka. z 2x2x2 zrobiło się 1x2x2. Przeczekałem tam noc, z wschodem słońca wyruszyłem szukać nowego miejsca. Wiedziałem że on może wrócić.


Wtedy nie było biegu. Więc szedłem, ale wyobraźcie sobie że biegnę xD

A ten rok to był koło 2011

Histora Prawdziwa, ale lekko urozmaiciłem, jak to powiedział Gandalf każda historia jest warta ubarwienia jej.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#13 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 08 March 2016 - 15:55

@up
Spider jokey?


#14 NormalnyStevePL

NormalnyStevePL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • NormalnyStevePL

Napisano 29 March 2016 - 11:43

Rok: 2016

 

Wersja: 1.7.4

 

Budowałem sobie dom z drewna i desek.Postanowiłem poszukać lapisu na podłoge,lecz widze coś dziwnego... To COŚ to był Wither!

 

Wither bez przywoływania? Dziwne... Od teraz gram i ciągle sprawdzam czy nie go! Potem pokarze screeny domu który został zniszczony przez Withera!

 



#15 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 29 March 2016 - 12:09

@2up tak xD Próbowałem jak najmroczniej to opowiedzieć.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#16 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 29 March 2016 - 16:45

Rok: 2016
Wersja: 1.9.1 pre-4

Pewnej nocy spotkałem zombie villagera. Wyleczylem go. Później obok domu zespawnował się skeleton trap. Wyszedły z niego szkielety, które udalo mi się pokonać. Następnej nocy, gdy scinalem drzewa zobaczyłem światło, które nie miało widocznego źródła. Zbudowalem totem/ołtarz i światło zgasło. Następnej nocy była straszna burza i prawie w każdym miejscu, w które uderzył piorun spawnowal się skeleton trap. Po tym wydarzeniu save zaczą lagować, więc zrobiłem nowy save na creative. Gdy budowalem na nim domek rozległ się dziwny dźwięk, który brzmiał jak połączenie ryku endermana z dźwiękiem, który wydają zepsute głośniki. Gdy nacisnalem klawisz escape wszystkie dźwięki z mc umilkły a z nimi ten ryk, lecz gdy wroclem do gry dźwięk nadal trwał. Chciałem sprawdzić co to za dźwięk włączając napisy dla nieslyszacych, lecz wtedy dźwięk znikł. Uważam, że TO BYLA ZAMSTA ZA ULECZENIE ZOMBIE VILLAGERA!
Te wydarzenia zdarzyły się na prawdę.

Użytkownik dziobax edytował ten post 29 March 2016 - 16:45


#17 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 21 January 2017 - 18:44

Rok: 2011.
Wersja: najprawdopodobniej Beta 1.6/1.7.

To były czasy, gdy byłem totalnym n00bem. Pewnego dnia wybrałem się na wyprawę, lecz niestety zgubiłem drogę do domu. W trakcie podróży zastała mnie noc, więc postanowiłem zakopać się w ziemi. W pewnym momencie podczas kopania "kanału" wpadł mi do ekwipunku blok. Był całkowicie czarny. Do dziś nie wiem, co to był za przedmiot, na pewno nie była to czarna wełna, gdyż nie miałem zwyczaju bić zwierząt.



#18 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 22 January 2017 - 00:22

@up nieźle odkopałeś :D
ale jako że nie jestem Modem nie powiem nic więcej. W zamian za to:
@topic
Rok: 2014
Wersja: Chyba 1.7.x czy cuś koło tego.

Grałem se na takim serwie Hardcore (nie, nie Izihace tylko prawdziwy surowy hardcore). Akurat kopałem pod ziemią w poszukiwaniu rud. Przez dłuższy czas nic nie znalazłem, tekstura kamienia zaczęła mi się zlewać z otoczeniem. Nagle przed oczami ukazał mi się pokój 1x1x2, którego ściany były wykonane z rud (wszystkich rodzajów). Potem pokój zniknął. Gdy chciałem się do niego dostać, już go tam nie było...

<dafak?>
  • Egzequtor lubi to

...


#19 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 28 February 2017 - 19:08

Rok: 2015

Wersja: MCPE  0.10.0

Kopałem sobie silnie rozgałęziony tunel. Gdy zdobyłem sporo diaxów, żelaza i złota, chciałem wrócić. Zniknęło wyjście! Nigdzie go nie ma! Po kilku przeszukaniach rozkopałem wkurzony kolejny blok stone'a, aby kopać dalej. Schody do bazy! JAKIM CUDEM?!  :o Nadal nie wiem.