Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.14.4][P/NP][S][FB][33s] openCraft.pl (dawny jCraft) | Kolej i Wioski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#81 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 30 October 2017 - 08:30

Dzięki za feedback, Kzdy kto chce budowac i ma sensowny pomysl - moze to robic, czasami wtrace swoje 3 grosze jak ktos ma duzy projekt ale to po to by budowle byly naprawdę epickie :)

 

Postumenty, magia i pylki to dla tych co po ciezkim kopaniu chca pogłówkować :) Sa to rzeczy opcjonalne za wyjątkiem pozyskania praw do terenu przez wioskę.

 

Od dzis dziala event halloweenowy - kto chce może wejść i zobaczyć jak działa - bywa... niepokojąco. W końcu, cukierek albo psikus :P

 

P.S. a odsiewasz zebrane ziemniaki :>?

 

I nakoncu cos dlaczytelnikow tematu:

 

Mamy miejsce na uruchomienie drugiego serwera, jeśli jesteś chętny prowadzić serwer, a nie masz maszyny - PM. 


Użytkownik Theo edytował ten post 30 October 2017 - 08:31

exRYBP0.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 17 December 2017 - 10:18

Dzis będzie troszkę eventów, w tym nowy event wiedzowy.

 

Dlaczego tak, ano dlatego że serwer właśnie ma 3 lata, co oznacza mnóstwo historii wspomnień z nim związanych.

Zapraszamy wieczorem, na eventy, konkursy oraz na koniec zdjęcie serwerowe. 

 

Od piątku rozpocznie sie seria eventów świątecznych z nagrodami.


exRYBP0.png

#83 Pawian9912

Pawian9912

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Pawian9912

Napisano 19 December 2017 - 22:53

Polecam ten serwer każdemu!
Zaczynałem grać jeszcze na justcrafcie potem był jCraft i aktualnie opencraft. Klimat serwera praktycznie się nie zmienił. Tylko ludzi czasem brak momentami. Ale to nie przeszkadza mi w rozgrywce. Na serwerze są świetne nowatorskie pluginy, które uatrakcyjniają grę. Dla mnie to był jest i będzie najlepszy serwer Minecraft jaki kiedykolwiek powstał. Sam już nie gram tak jak kiedyś za dzieciaka jednak jak już odpalę Minecraft to wręcz jest to mój obowiązek wejść na jedyny serwer, który mam na liście od tylu już lat (tylko IP zmieniałem jak były przejścia) :D Znajomych zawsze zachęcałem do gry na tym serwerze i będę dalej to robić. Udało mi się ostatnio zgarnąć trochę nowych osób na serwer i sobie gramy.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, szczególnie naszą starą ekipę z jCrafta jeśli ktoś by tu zajrzał!!!
  • Theo lubi to

#84 Lotos69

Lotos69

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • Lotos69

Napisano 23 December 2017 - 21:12

Serdecznie zapraszamy na długoterminowy event świąteczny!

 

Ostatnimi czasy św. Mikołaj jest tak zapracowany i roztropny, że podczas regularnych przelotów nad mapą zawsze zgubi jakiś prezent. Twoim zadaniem jest znalezienie takowego prezentu, który może znajdować się w różnych zakątkach świata. Pamiętaj, że kompas może się tutaj okazać bardzo przydatny ;]

 

Kiedy uda Ci się to osiągnąć, będziesz mieć dwie możliwości: otworzyć prezent i zgarnąć znajdujące się w nim nagrody albo postarać się go dostarczyć do jego właściciela.

 

Decyzja należy do Ciebie!

 


  • Theo i pawel8273pl lubią to

#85 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 March 2018 - 18:58

Siems.

Jako iż nadal darzę serwer ogromną sympatią, uważam go za najlepszy Survival na którym miałem zaszczyt przebywać oraz planuję powrócić do gry na nim, odkopuję temat i zachęcam do wejścia. Jest on dobrym miejscem dla osób pragnących wyzwania, jeśli chodzi o zdobywanie surowców lub graczy ceniących sobie wolność i ogromną przestrzeń do realizacji własnych projektów.

 

Szkoda, by tak świetny w swoim wykonaniu i założeniu twór, stał niemal pusty.

Całuję, buziaczki, papa.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#86 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 25 March 2018 - 11:22

Nadal istniejemy i rozwijamy, choć wolniej jaki kiedyś (wiecie, dorośliśmy, praca i te sprawy :P) No ale, zapraszamy na nową stronę oraz na event świąteczny.

 

 

event_wielkanocny2018.png

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


exRYBP0.png

#87 MarciDieGreen

MarciDieGreen

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów

Napisano 27 March 2018 - 20:20

Prezentacja ohydna... Naprawdę 33 sloty?... 


Użytkownik MarciDieGreen edytował ten post 27 March 2018 - 20:21


#88 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 29 March 2018 - 21:26

Czy ohydna to nie wiem, bo czego w niej brakuje? ale tak konkretnie.

 

Tak, 33 sloty. Za mało, za dużo? 33 ładnie wygląda. Kiedyś było 88 ale nie było sensu robić tak duzej liczby. Jak będzie 30 zajete to sie zwiększy od ręki. Maszyna jest w stanie udźwignąć w pełni 120 graczy.


  • Katniss lubi to
exRYBP0.png

#89 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 05 April 2018 - 12:19

Prezentacja ohydna... Naprawdę 33 sloty?... 

 

Ten serwer dziala nieprzerwanie od 2011 roku. O którym innym (wartym uwagi) możesz to powiedzieć?

Jest to jedyny serwer, ktory ma nie tylko dluga historie ale wysoka jakosc... dlatego jest jak najbardziej warty polecenia ;)


  • Theo i pawel8273pl lubią to

 


#90 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 09 June 2018 - 22:28

Zapewne teraz cicho  niewiele się dzieje, ale to tylko pozory, przygotowywane jest coś dużego w związku z 1.13 :)


exRYBP0.png

#91 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 June 2018 - 08:17

Zapewne teraz cicho  niewiele się dzieje, ale to tylko pozory, przygotowywane jest coś dużego w związku z 1.13 :)

Mam nadzieję, że coś fajnego, może wejdę jak będę miał czasu trochę.


  • pawel8273pl lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#92 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 27 July 2018 - 17:24

Wersję 1.13 będziemy wrzucać nieco później niż zwykle, spowodowane jest to znacznymi zmianami w generatorze świata i przedmiotów co przy 80 własnych pluginach nie jest łatwe do ogarnięcia. Również wersja 1.13 jest dobra okazją do przebudowania niektórych pluginów.


exRYBP0.png

#93 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 02 August 2018 - 20:34

Wdrożenie 1.13 przesunięte na 8 sierpnia z powodu dużych błędów w niektórych pluginach zewnętrznych.


exRYBP0.png

#94 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 07 August 2018 - 23:26

To już jutro. Otwieramy 1.13 wraz z dodatkiem nowej mapy. Zmieni się naprawdę sporo... 

W skrócie:

- nowa mapa

- mapa skarbów

- nowe kolejki

- nowe złoża

- zmiana koncepcji wiosek

- uproszczona ekonomia i przedmioty

 

Start środa, godzina 19:00, obecność obowiązkowa, na discord, możliwe ze będzie livestream z otwarcia :)


Użytkownik Theo edytował ten post 07 August 2018 - 23:26

exRYBP0.png

#95 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 08 August 2018 - 17:15

juz wkrótce start :)
exRYBP0.png

#96 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 13 August 2018 - 05:45

Na serwerze dzieje się całkiem sporo, powstają pierwsze szlaki, regiony, budowle i magazyny. Dziewicza mapa jest karczowana przez grupę estetów :)
exRYBP0.png

#97 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 13 August 2018 - 09:49

Teło kazał bumpować to bumpuję.
Gitara siema serwerek. Od rozpoczęcia edycji, w godzinach szczytu, licznik zajętych slotów spokojnie przekracza 20 osób online codziennie. Jeśli ktoś kiedyś odpuścił sobie openCraft ze względu na brak graczy, to teraz ma okazję to naprawić.

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#98 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 13 August 2018 - 12:44

Nawet skalę aktywności potrafią wybić.

 

unknown.png


  • Hevbis i Somka lubią to

#99 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 15 August 2018 - 17:08

Fajny serwerek. Myślę, że pogram dłużej. Jak wygląda sytuacja z mapą po zakończeniu edycji? Jest wrzucana do pobrania?



#100 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 15 August 2018 - 23:08

W przygotowaniu jest swoiste archiwum z mapami (jCraft i openCraft) do oglądania ze wszystkich wersji które kiedyś były.
exRYBP0.png