Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator][Pomocnik][Moderator][Budowniczy]Zostanę kimkolwiek zechcesz!

Administrator Pomocnik Moderator Budowniczy Dla każdego

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matthewskyy

Matthewskyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 February 2016 - 16:30

Mogę zostać administratorem, pomocnikiem, moderatorem i nawet budowniczym!

Oferuję dobre podejście do tematu, żadne trollowanie. Sam byłem adminem na paru serverach.

Oczekuję zgranego zespołu, który będzie znał się na rzeczy.

Uwielbiam grać w minkrofty, gdy tylko o nim usłyszałem chciałem go mieć. Uwielbiam budować!

Kontakt: [email protected] (często przeglądam)


Użytkownik Matthewskyy edytował ten post 26 February 2016 - 17:35


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Maniek666

Maniek666

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 26 February 2016 - 16:34

"Uwielbiam grać w minkrofty" - co to za gra nie słyszałem? też bym pograł bo nudzi mi się.


"Only one command block" - drzewko umiejętności: http://craftsite.pl/...o-umiejętności/


#3 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 26 February 2016 - 16:37

Nie, żeby coś, ale twoje budowle są co najmniej beznadziejne. Nie zapłaciłbym za nie nawet dirtem w mc. Jeżeli jesteś takim samym moderatorem etc. jak budowniczym, to wątpię byś znalazł u kogoś posadę.

A jeżeli to jakiś troll (bo, ciężko mi uwierzyć, że ktoś chciałby chwalić takimi projektami jak na zdjęciach), to poćwicz bycie śmiesznym.



#4 Matthewskyy

Matthewskyy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 February 2016 - 17:36

Nie, żeby coś, ale twoje budowle są co najmniej beznadziejne. Nie zapłaciłbym za nie nawet dirtem w mc. Jeżeli jesteś takim samym moderatorem etc. jak budowniczym, to wątpię byś znalazł u kogoś posadę.

A jeżeli to jakiś troll (bo, ciężko mi uwierzyć, że ktoś chciałby chwalić takimi projektami jak na zdjęciach), to poćwicz bycie śmiesznym.

Jakie budowle?



#5 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 26 February 2016 - 17:50

Jakie budowle?

Widzę, że przez "przypadek" usunął ci się link do twoich zdjęć, ale nic nie szkodzi, bo mam go w historii przeglądarki i z chęcią go tutaj wstawię ;)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik TheSilver edytował ten post 26 February 2016 - 17:51


#6 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 26 February 2016 - 18:05

Powiem tyle. Z takimi zdjęciami NIKT cię tam nie da. Wstydził bym się prosić o jakąś range. Poćwicz może.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#7 SkubanyY24

SkubanyY24

    SkubanyY

  • Użytkownik+
  • 137 postów

Napisano 26 February 2016 - 18:34

Same zdjęcia twoich budowli mówią o twoim prawdziwym "ja" tu: niestaranność, brak ogarnięcia i niespełniona zachcianka.

 

Przyszedłeś tylko po rangę obojętnie jaką, chodzi ci tylko o to, by być kimś ważniejszym na jakimś serwerze. Niestety, każdy kto na serio traktuję takie posady przychodzi tutaj i proponuje jedną / dwie dziedziny, w których jest na prawdę dobry.

 

Ty jesteś taki leniwy, że np.: programisty już nie wpisałeś, bo co? Bo byś musiał coś robić więcej, a nie brać sobie itki z GameModa bo masz przykładowo budowniczego.

 

Krótko:

Tutaj nikt cię nie weźmie. :P


Użytkownik Seventez edytował ten post 26 February 2016 - 18:34


#8 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 29 February 2016 - 08:27

Ale epickie budowle O_o

Chcę abyś został youtuberem, w wolnych chwilach programował, a także dorzucił się do serwera.
Przecież zostaniesz kim chce.



Dla nie kumatych to z budowlami to był żart ;x

#9 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 16 March 2016 - 11:39

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Administrator, Pomocnik, Moderator, Budowniczy, Dla każdego