Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPONSOR] Serwer Free Build + Mini Gry + działki + sky block

Serwer Gildie Minecraft Sponsor Nowoczesny serwer Nowość Mini gry Sg Skyblock Tnt run

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 PixelCrafter

PixelCrafter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Bruk

Napisano 13 February 2016 - 22:32

Nazwa i opis projektu/serwera: PixelCrafter.pl
Szukam sponsora który opłaci mi serwer 200 slotowy. Koszt to jakieś 65 zł na miesiąc. Serwer będzie typu klasyczny serwer ale głowną część serwera będą odgrywały najnowsze mini gry (w ameryce jest multum takich przepelnionych serwerów) . Będą na nim gildie sg parkoury działki wyspy mapy pvp i inne mini gry itp. itd. Wszystkie mapki i pluginy mam już ogarnięte tylko brak mi funduszy na postawienie serwera. Z ankiet które wstawiłem na różnych forach wynika że będzie na moim serwerze grało około 200 graczy.

Oczekuję:Opłacenia serwera najlepiej na 3 pierwsze miesiące ale możemy się dogadać na inną ofertę. Koszt za miesiąc to jakieś 65 zł.

Oferuję: zwrot zainwestowanych pieniędzy + cały półroczny przychód z item shopu serwera i kont typu VIP czy SVIP

O mnie:Mam 17 lat nazywam się Rafał miałem kiedyś serwer prywatny 25 slotów na wersje 1.4.7. Miałem również parę serwerów do gry Counter Strike.

Kontakt: tutaj na forum lub na email: [email protected]

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 13 February 2016 - 22:34

https://craftportal....e/#entry1088823

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Serwer, Gildie, Minecraft, Sponsor, Nowoczesny serwer, Nowość, Mini gry, Sg, Skyblock, Tnt run