Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najgorsze serwery minecraft

wpgold mc.wpgold.pl wpgold.pl wpgold.ench.pl easyhc survival minecraft serwery najgorsze tophard

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 10 February 2016 - 00:26

Witam, zapewne widzieliście na tym forum nie jedną kiepską prezentację serwera jak i sam serwer.

Mimo, że serwer mc.wpgold.pl jest ciulowy, to gra tam nawet po 100 osób, gdy jest wolne od szkoły. Jak myślicie - dlaczego te bardziej ogarnięte serwery typu EasyAge, Ancap mają mniej graczy od nich? Czyżby dlatego, że są darmowe vip'y? Administracja tak samo jak gracze - ortografia na poziomie 10 latków, pisanie każdego wyrazu z wielkiej litery, palenie botów na spawnie przy okazji zabijając graczy.

Ten serwer jest Izi Hace (EasyHardcore, EasyHC).
MrKisiel, wzywam Cię do obrażenia tego kiepskiego serwera ...Łatwy Trudny...! :D
Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Użytkownik MrNawi26 edytował ten post 10 February 2016 - 00:46

201011_drift-3d.gif

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 February 2016 - 01:32

EasyHC to najgłupsza nazwa jaką kiedykolwiek została stworzona - ktoś widocznie nie znał znaczenia słowa ,,Hardcore" i wymyślił tak genialną nazwę trybu jak ,,łatwe magatrudne"
Gratulację dla tego d****@.

Edit: Teraz zobaczyłem nick autora wątku i... WTF toszto on ma ten sam nick co członek szkodniczej organizacji z YT o nazwie nowa armia anty[cenzura na potrzeby posta]kraftowa.

Edit: Ową organizacja istniała, po czym usunął ją google. Ostatnie ślady po niej to konto ,,Sadowiec55", grupa Steam i wzmianki przez organizację wrogie wobec tejże organizacji oraz zaprzyjaźnione. Jeśli chcesz mogę podać kilka źródeł. Oczywiście, wszyscy stwierdzą, że ,,Rohen spreparował dowody zgłaszać posta". Nawet jak próbuję tylko zwrócić uwagę na zbieżność niku to ktoś oczywiście chece zrobić z tego wielką kłótnię.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 11 February 2016 - 11:22


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#3 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 10 February 2016 - 06:26

Edit: Teraz zobaczyłem nick autora wątku i... WTF toszto on ma ten sam nick co członek szkodniczej organizacji z YT o nazwie nowa armia anty[cenzura na potrzeby posta]kraftowa.



Masz zwidy, nie ma czegoś takiego jak ,,NowaArmiaAntySrajkraftowa" i nie będzie. A z tego co wiem, oni głównie działali atakując serwery ;]
201011_drift-3d.gif

#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 February 2016 - 14:08

Większość izihace pada góra po 2-3 tygodniach bo ogarnienta administracja nie radzi sobie z najprostszymi problemami które mogą wydarzyć się na serwerach. Albo kończy im sie kieszonkowe na przedłużenie serwera na endercheście bo ustawi taki idiota 100 slotów podczas gdy nigdy nie wbije więcej niż 5 osób naraz.



#5 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 10 February 2016 - 14:22

@up

I oto chodzi. Najpierw trzeba dać 20 slotów na serwer, a potem powiększać, jeśli będzie dużo graczy. ;)

Serwery Izi Hace zazwyczaj padają po tygodniu, bo nie umieją zabezpieczyć serwer przed atakiem botów i ciągle się widzi ten sam Anty-Bot na dużej ilości serwera:

 

[NazwaSerwera.pl]

Ochrona przed botami!

Twoje konto zostało zweryfikowane!

Wejdź ponownie na serwer!

 

 

 

A nie wspomnę o banowaniu na IP botów, które są z proxy ;-;


Użytkownik I'm Nikt. edytował ten post 10 February 2016 - 14:25

201011_drift-3d.gif

#6 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 10 February 2016 - 21:05

mc4u to crap jakich mało, kiedyś było spoko, ale teraz administracja poleciała na kase, pozdrawiam

wszelkie ezhc ssą, bo mi robią oszusty dzieciaki ;----;


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#7 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 11 February 2016 - 11:36

Dodam, że jedyny prawowity tryb z pluginem factions nazywa się factions i mimo wielu ulepszeń na różnych serwerach, nigdy nie znajdą się żadnym serwerze factions takie dodatki jak: ,,drop że stone", ,,śfiniarka", ,,bany za śmierć na 5 minut" czy też ,,spałn zzzz darmowym pjecykami". Poziom trudności, w przeciwieństwie do naszego odpowiednika jest ogromny, rozgrywka zaś jest miksem ekonomii i strategii. Wejdźie np. na serwer pvp.desteria.com i porównajcie z izi hace. Nie powiem o wielu innych ogarniętych angielskich serwerach. Prawie zawsze administracja jakieś 20+. Nasz ,,odpowiednik" się chowa.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wpgold, mc.wpgold.pl, wpgold.pl, wpgold.ench.pl, easyhc, survival, minecraft, serwery, najgorsze, tophard