Skocz do zawartości


Zdjęcie

Counter Strike Source


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 05 February 2016 - 21:11

Witajcie! Chciałbym się was zapytać, czy znacie, gracie i czy podoba wam się ta wersja csa. Osobiście zainstalowałem go sobie dzisiaj (przeszedłem z 1.6) i bardzo mi się spodobał. Czemu? Wykorzystuje te dobre aspekty poprzedniej wersji przy całkiem ładnej grafice.
PS znacie jakieś fajne serwery?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZiomsonPL

ZiomsonPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • ZiomsonPL

Napisano 05 February 2016 - 21:18

Osobiście mi się podoba, niby gram ciągle w GO, ale w S co jakiś czas gram, a co do serwerów, jeśli kupiłeś sobie na steam (a polecam, od 2 lat tam kupuję gry), to raczej znajdziesz jakieś polskie serwery, no ale jeśli męczysz się z non steam, no to znalazłem dla Ciebie taką stronę, na której jest kilka polskich serwerów z CS:S 

link: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 05 February 2016 - 21:26

Osobiście mi się podoba, niby gram ciągle w GO, ale w S co jakiś czas gram, a co do serwerów, jeśli kupiłeś sobie na steam (a polecam, od 2 lat tam kupuję gry), to raczej znajdziesz jakieś polskie serwery, no ale jeśli męczysz się z non steam, no to znalazłem dla Ciebie taką stronę, na której jest kilka polskich serwerów z CS:S
link:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Dzięki za linka. Prawda to, że ściągnąłem wersję nonsteam bo ta steamowa kosztuje 20€, czyli drożej niż GO... Wiesz może czy są jakieś mapki treningowe? Bo się mimo wszystko załamałem swoimi wynikami, choć w 1.6 zazwyczaj mam na koniec 2-3 miejsce we fragach, a tu 3 fragi, 12 śmierci...

#4 dwstaff

dwstaff

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 16 August 2017 - 18:55

Sory za odkop, ale serwerów jest więcej, też czasem gram na serwerach Cs Source ze strony:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik dwstaff edytował ten post 21 August 2017 - 20:08