Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7-1.8][NP][H][WF] LajloHC

1.7-1.8 NoPremium Premium Frakcje PvP HardCore 1.8 1.7.2 1.7.9

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 20 January 2016 - 22:20

ssg5dCG.jpg

 

» Start: 23.01.2016 godz. 16:00!
» Adres IP: Lajlo.maxcraft.pl
» Wersja serwera: 1.7 - 1.8
» Typ serwera: Hardcore

» Drop ze stone
» Autoryzacja: Premium/no-Premium
» Sloty: 300

 

kBSix8a.png

Jest to klasyczny tryb gry w którym każdy gracz dostaje

startowe itemy po czym wyrusza w świat, sam lub 
z przyjaciółmi . Zbiera rzeczy potrzebne
do stworzenia gildi poto aby się stać
niepokonanym dowódcą . Lecz każdy
wojownik pamięta, że ma tylko 1 życie.
 
F3lcWJo.png
cFlFEXb.png
 
PvfHFW8.png

jSPf5eK.png
VgnhdKn.png
 
MX01kVj.png
PvfHFW8.png
tiPXFdo.png
NaHvgBi.png
 
RZRYgzh.png
4HaVKeh.png
j809bdw.png
 
XqkaABP.png
XppEX1d.png
GVt0lW9.png
Wopv773.png
tA4Te2E.pngIQnrZ0m.png
46tn7FA.png
RusbZto.png
HGvgms5.png
9kSICmb.png
ROvpCQ8.png
xoujLwV.png
u3jH8kT.png

jj2jYzv.png
O6a02xH.png
3p5GNGt.png
Serdecznie przepraszam jak cos nie wyszlo ale moj hosting zdj zawalil i musialem je wrzucac na nowo smutny.png

Użytkownik dawcio2681 edytował ten post 20 January 2016 - 23:49

  • krfcm lubi to

4.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 krfcm

krfcm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Krfcm

Napisano 20 January 2016 - 22:57

Serwer hmm nnic nadzwyczajnego, ale like za to, że nie easy. (Jak rola mnie okropna prezentacja i słabo czytelna)
  • dawcio2681 lubi to

sfrDwtu.png


#3 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 20 January 2016 - 23:57

Serwer hmm nnic nadzwyczajnego, ale like za to, że nie easy. (Jak rola mnie okropna prezentacja i słabo czytelna)

Juz naprawilem prezentacje po prostu cos sie stalo i wszystkie ss sie usunely :)


4.png


#4 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 21 January 2016 - 16:20

Kolejny stworzony bezsensu serwer Survival..Takich są setki.

             

 

              

 

 

                                                                                       


#5 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 January 2016 - 18:01

Kolejny stworzony bezsensu serwer Survival..Takich są setki.

Ta ta takich sa setki robisz to po to zeby nabic sobie posty po za tym nawet nie czytales prezentacji bo to nie jest " Survival "


4.png


#6 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 21 January 2016 - 18:36

Ta ta takich sa setki robisz to po to zeby nabic sobie posty po za tym nawet nie czytales prezentacji bo to nie jest " Survival "

 

Nie Survival tylko Hartkor...

 

Nie nabija postów, mówi jak jest. To już jest jakaś chora mania.. Co drugi serwer to HC/SV + Gildie...

A prezentacja jak każda inna: Drop ze stone, "ładne prefixy", fantastyczny, polski plugin na gildie. Jest tyle różnych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, a wy się uczepiliście tematu Coś tam + Gildie jak rzep... Co ma gracz wybierać? Tysiące takich samych serwerów tylko że inny spawn i mapa, czy lepiej oryginalny i niecodzienny serwer?


e

 

 


#7 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 January 2016 - 19:02

Nie Survival tylko Hartkor...

 

Nie nabija postów, mówi jak jest. To już jest jakaś chora mania.. Co drugi serwer to HC/SV + Gildie...

A prezentacja jak każda inna: Drop ze stone, "ładne prefixy", fantastyczny, polski plugin na gildie. Jest tyle różnych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, a wy się uczepiliście tematu Coś tam + Gildie jak rzep... Co ma gracz wybierać? Tysiące takich samych serwerów tylko że inny spawn i mapa, czy lepiej oryginalny i niecodzienny serwer?

I ty masz moda ?? robiac na zlosc piszac "Hartkor..." ?? to jest prezentacja wiec nie wiem co ty masz do serwera a plugin na gildie jest autorski robiony przez naszego technika ktory ma swoj serwer z minigames .... a tamten nawet nie przeczytal prezentacji nie mial pojecia co pisze i wedlug mnie to jest nabijanie sobie postow ...


4.png


#8 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 21 January 2016 - 19:07

Trochę kultury dla innych człowieku. Sam widzisz, wiele osób potwierdzi, że takich serwerów są setki i są prawie takie same, różnią się tylko slotami i niektórymi pluginami, ponadto prezentacja na szybko kopiowana, pisząc krótko:skopiowane i wklejone..

             

 

              

 

 

                                                                                       


#9 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 January 2016 - 19:11

Trochę kultury dla innych człowieku. Sam widzisz, wiele osób potwierdzi, że takich serwerów są setki i są prawie takie same, różnią się tylko slotami i niektórymi pluginami, ponadto prezentacja na szybko kopiowana, pisząc krótko:skopiowane i wklejone..

Pokaz mi kopie :) To jest moja prezentacja prosze tutaj jest na innym forum 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4.png


#10 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 21 January 2016 - 19:21

I ty masz moda ?? robiac na zlosc piszac "Hartkor..." ?? to jest prezentacja wiec nie wiem co ty masz do serwera a plugin na gildie jest autorski robiony przez naszego technika ktory ma swoj serwer z minigames .... a tamten nawet nie przeczytal prezentacji nie mial pojecia co pisze i wedlug mnie to jest nabijanie sobie postow ...

 

Tak mam moda, uświadamiam ludziom, że popełniają błędy. Cieszę się, że macie autorski plugin na gildie, który niczym się już nie różni od innych, chciałbym zobaczyć ten serwer technika ;]


e

 

 


#11 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 21 January 2016 - 22:27

Serwer naprawdę bez sensu. Nie widzę żadnego argumentu, który miałby przekonać kogokolwiek do gry na tym serwerze.

Szablonowy, nie wyróżniający się z tłumu serwer. Co z tego, że plugin autorski, jak nic nowego do tematu nie wnosi?

 

Tak, nabijam sobie posty i mam rangę Użytkownika+ nzx2PBq.png


Użytkownik TheKacprus edytował ten post 21 January 2016 - 22:29


#12 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 January 2016 - 22:37

Serwer naprawdę bez sensu. Nie widzę żadnego argumentu, który miałby przekonać kogokolwiek do gry na tym serwerze.

Szablonowy, nie wyróżniający się z tłumu serwer. Co z tego, że plugin autorski, jak nic nowego do tematu nie wnosi?

 

Tak, nabijam sobie posty i mam rangę Użytkownika+ nzx2PBq.png

A czym sie wyroznia mysg lub minecraft.net ??? wiele osob ma taki serwer z minigrami duzo osob gra bo rezi promowal serwer , jak by mi tez jakis youtuber wypromowal to tez by sie wyruznial od tlumu innych serwerow ?


4.png


#13 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 21 January 2016 - 22:41

@up

Obu serwerów nie znam, ale zapewne są to inne serwery, niż hardcore.

Mylisz się. Po promocji Twój serwer nadal będzie nie wyróżniającym się serwerem sv+g , tylko że z jakąś tam reklamą.



#14 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 January 2016 - 22:45

@up

Obu serwerów nie znam, ale zapewne są to inne serwery, niż hardcore.

Mylisz się. Po promocji Twój serwer nadal będzie nie wyróżniającym się serwerem sv+g , tylko że z jakąś tam reklamą.

To mozesz mi powiedziec co bym mogl wniesc na serwer zeby sie wyroznial ??


4.png


#15 Yumrex

Yumrex

    Budowlaniec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • Sezamek

Napisano 23 January 2016 - 00:11

O to już Ty musisz zadbać. Twój serwer i Ty nim kierujesz.

MySG ma dużo do zaoferowania, chodzi gram na zagranicznych to i tak ciekawszy MySG od SV z autorskim pluginem na gildie. :kappa:

#16 dawcio2681

dawcio2681

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 23 January 2016 - 10:04

O to już Ty musisz zadbać. Twój serwer i Ty nim kierujesz.

MySG ma dużo do zaoferowania, chodzi gram na zagranicznych to i tak ciekawszy MySG od SV z autorskim pluginem na gildie. nzx2PBq.png

Tu nie tylko gildie sa autorskie :) wiele pluginow i skryptow .


4.png


#17 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 February 2016 - 20:48

Ej, nie jest izihace, jest postęp! Prezentacja nie powala, jak i serwer. Zbyt pospolite by sie rozpisać.


#18 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 15:04

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7-1.8, NoPremium, Premium, Frakcje, PvP, HardCore, 1.8, 1.7.2, 1.7.9