Skocz do zawartości


Zdjęcie

CSGODouble - Poradnik

CSGODouble poradnik csgo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 12 January 2016 - 15:32

Kod na 500 coinsów na start - "TYTANIKDARMO", wpisujemy w zakładce Free Coins

 

Cześć,

pewnie wielu z Was słyszało już o stronie csgodouble.com. Dla tych co nie wiedzą jest to strona, gdzie możemy wygrać skiny do cs'a.

 

Na czym to polega?

 

Na stronę wpłacamy nasze skiny przez co otrzymujemy coinsy - walutę za, którą możemy grać tam w ruletkę. Do wyboru mamy 3 kolory - czerwony, zielony oraz czarny. Gdy postawimy na kolor czerwony lub czarny i wypadnie nasz kolor zyskujemy 2x tyle ile postawiliśmy. Gdy postawimy na kolor zielony i wypadnie zyskujemy 14x tyle ile postawiliśmy. Jeżeli postawiliśmy na kolor, który nie wypadł w losowaniu, tracimy kwotę którą obstawiliśmy.

 

Metody

 

Tutaj wymienię metody z jakimi się spotkałem:

 

1. Martingale - wybieramy kolor np. czerwony i obstawiamy na niego, jeżeli przegramy podwajamy kwotę i cały czas obstawiamy ten sam kolor. Jeżeli wygramy wracamy do stawki początkowej i stawiamy na wybrany wcześniej kolor.

Przykład 1:

1. Stawiamy na kolor czerwony 10 coinsów

2. Wygrywamy - zysk to 20 coinsów czyli jesteśmy na plusie 10.

3. Wracamy do stawki początkowej czyli 10 coinsów i dalej stawiamy na czerwony.

Przykład 2:

1. Stawiamy na kolor czerwony 10 coinsów.

2. Przegrywamy czyli jesteśmy 10 coinsów na minusie. Stawiamy więc 2 razy tyle ile daliśmy na początku czyli w tym wypadku 20 coinsów. Na razie jesteśmy na minusie 30.

3. Wygrywamy, czyli nasz zysk to 2x20=40, ale wcześniej straciliśmy 30 coinsów czyli nasz faktyczny zysk to 10 coinsów - kwota, którą obstawiliśmy na początku.

 

Minusem tego sposobu są tak zwane trainy czyli pociągi, które na csgodouble zdarzają się dosyć często. Polega to na tym, że mamy pod rząd np. 9 czarnych, a wtedy mając początkowe 500 coinsów nie starczy nam aby tyle podwajać.

 

 

 

 

 

2. Metoda na zielone - Jak już wiadomo, gdy wygramy na polu zielonym dostajemy 14x to co postawiliśmy. Metoda ta polega na tym aby w odpowiednim momencie wejść z obstawianiem zielonych i odpowiednio zwiększać kwotę przy każdej wygranej.

Przykład: Na górze strony wchodzimy w zakładkę "Provably Fair", wybieramy na górze "SERVER SEED IN USE" i klikamy na podświetlony na niebiesko napis np. "

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

". Następnie zjeżdżamy na sam dół strony, gdzie widzimy ostatnio wylosowane liczby. Patrzymy kiedy ostatnio był zielony i widzimy dla przykładu, że 30 rund temu. Jeżeli 30 rund temu był zielony prawdopodobne jest to, że nie długo wypadnie znowu. I teraz wchodzimy my - obstawiamy na zielone według następującego schematu - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,20,30...,90,100,200,300... itd. W końcu gdy wypadnie zielone to nie dość, że zwróci nam się koszt obstawiania to jeszcze nie mało zarobimy. Oczywiście możemy zacząć obstawianie od 10 zamiast od 1 ale trzeba uważać bo jeżeli nie wypadnie zielony to wszystko przegramy. Dlatego ważne jest aby obliczyć ile rund możemy maksymalnie wytrzymać bez zielonego w każdej rundzie obstawiając. Zrobiłem to za was i tutaj macie tabelkę  -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

3. Obstawianie według wzorów - Co tu dużo mówić, po prostu obstawiamy tak jak widzimy na wzorach na załączonym zdjęciu -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. W większości wypadków wzory się sprawdzają ale nie zawsze. Jeżeli przegracie to po prostu dublujecie kwotę i stawiacie dalej, a gdy wygracie, wracacie do kwoty początkowej.

 

 

 

 

 

Skrypty i boty

 

Nie dajcie się nabrać na rzekomo przewidujące liczby skrypty. Prawda jest taka, że faktycznie powie wam jaka liczba wypadnie ale już po rozpoczęciu losowania, kiedy nie można obstawiać. Najczęściej w skryptach dopisane są także funkcje, które wysyłają wszystkie wasze coinsy do osoby, która dany skrypt udostępniła. A teraz boty - boty działają w taki sposób, że same obstawiają liczbę wyznaczoną przez nas stawką i grają metodą martingale (najczęściej).

Nie polecam tego używać, bo po pierwsze - tak samo jak w przypadku skryptów mogą tam być ukryte funkcje wysyłające nasze coinsy, a oprócz tego nasze konto może dostać za nie bana.

 

Mam nadzieję, że poradnik się przydał i pomoże ci zacząć grę na csgodouble. Jeżeli znajdę nowe sposoby będę aktualizował ten poradnik. A ty jeżeli chcesz mi podziękować, będąc pierwszy raz na csgodouble wejdź w zakładkę Free Coins i wpisz tam kod "TYTANIKDARMO". Ty dostaniesz 500 coinsów na start, a ja żeby tego nie ukrywać 1 coins za każde 300 obstawione przez Ciebie. Oczywiście Ty nic nie tracisz,a mi możesz pomóc.

 

 

 


  • Matisowsky lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_xgh69_*

Gość_xgh69_*
  • Gość

Napisano 12 January 2016 - 15:35

'Najczęściej w skryptach dopisane są także funkcje, które wysyłają wszystkie wasze coinsy do osoby, która dany skrypt udostępniła'

​Skoro ktoś je napisał, to można je też usunąć.



#3 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 12 January 2016 - 16:15

'Najczęściej w skryptach dopisane są także funkcje, które wysyłają wszystkie wasze coinsy do osoby, która dany skrypt udostępniła'

​Skoro ktoś je napisał, to można je też usunąć.

Owszem, można także podmienić na swój steamid64 i będzie wysyłało coinsy po prostu do nas. Niestety nie, którzy o tym nie wiedzą i po prostu wklejają skrypt przez co tracą.



#4 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 12 January 2016 - 16:25

Było to... Był o tym vlog... Nie polecam..


76561198265305542.png


#5 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 12 January 2016 - 17:22

@up Blog*
Też nie polecam.. straciłem na tym wystarczającą ilość pieniędzy, jeszcze wydaje mi się to wszystko mało wiarygodne.. Co z tego, że w Provably Fair mamy kod php, który niekoniecznie może działać na stronie? Jeżeli to wszystko byłoby naprawdę losowe, nie byłoby tak, jak ty to nazwałeś "pociągów", przez które straciłem moje ulubione skiny ;(



#6 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 12 January 2016 - 17:49

Wiem ze blog... A tak btw, gralem w to i zawsze był inny kolor niz wybralem.


76561198265305542.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CSGODouble, poradnik, csgo