Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja na temat easy hc i hardcorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 January 2016 - 11:03

W praktyce, żadna różnica, na tych serwerach chodzi o wykopanie w czasie od 5 minut do godziny diax seta, enchant na 30 lvl i klepy.

 

Jest różnica, frakcje jakie tworzyłem miały na celu średniowieczne realia, a nie grupowe walki, power i ziemie, podbijanie innych frakcji tym Powerem sprawiało przyjemność i przypominały prawdziwe wojny, a gildie to typowe danie eq i walczenie, potem znudzenie i opuszczenie serwera i koniec.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 kubegg

kubegg

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Wosz

Napisano 28 January 2016 - 11:53

Ja też się chętnie wypowiem.

Ile ja widzialem tych izihc z końcówką .ench...
Nie mówię że EC to zły hosting ale dużo jest tych serwerów..

A o megadropach i innych FireLandach nie wspomnę...


HC WG MNIE
-drop z rud
-życia poprzez zjedzenie szmaragdow, gdy nie będzie żyć - ban na 1h czy coś
-zablokowanie potek na siłę

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

#23 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 06 February 2016 - 22:10

@up temat pomyliłeś

@topic Mam gdzie sie wypowiedzieć!
Izihace, połączenie dwóch sprzecznych słów: easy (pl. łatwy) i hardcore to niezwykle orginalny i rzadko spotykany tryb cechujący się brakiem jakiejkolwiek przyjemności z rozgrywki, ponieważ poziom trudności nie występuje jest ujemny. Jest to siedlisko dzieci które oglądając na YT wojny gildi na serwerach hardcore zapragneły samodzielnie wsiąść udział w takich zdarzeniach, lecz są zbyt leniwe by grać na prawdziwym hardcore, więc wolą jego parodię z dropem 3593169084247 diaxów z jednego bloku. Dodatkowo nie ma na nich banów za śmierć co jest cechą rozpoznawczą serwerów HC, więc izihace są ha ce tylko z nazwy. Większość tego gówna zakładane jest na hostingu z magiczną końcówka .ench przez osobniki poniżej 12 roku życia bawiące sie w atminuff. Poziom kultury graczy jak i (obowiązkowo ogarnientej) administracji jest bardzo niski. Serwery takie od strony technicznej to dno, nawet podstawowe pluginy nie są poprawnie skonfigurowane. Dodatkowo kanały mające od 5 do 30 subów zaśmiecają YT reklamą tego gówna.

Dziękuję pozdrawiam.

Śmierć izihace.

ZEZWALAM NA WKLEJANIE POD KAŻDĄ PREZENTACJĄ IZIHACE Z PODANIEM AUTORA

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 06 February 2016 - 22:15

  • kapi440 i benio1394 lubią to


#24 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 06 February 2016 - 22:13

@up temat pomyliłeś

@topic Mam gdzie sie wypowiedzieć!
Izihace, połączenie dwóch sprzecznych słów: easy (pl. łatwy) i hardcore to niezwykle orginalny i rzadko spotykany tryb cechujący się brakiem jakiejkolwiek przyjemności z rozgrywki, ponieważ poziom trudności nie występuje jest ujemny. Jest to siedlisko dzieci które oglądając na YT wojny gildi na serwerach hardcore zapragneły samodzielnie wsiąść udział w takich zdarzeniach, lecz są zbyt leniwe by grać na prawdziwym hardcore, więc wolą jego parodię z dropem 3593169084247 diaxów z jednego bloku. Dodatkowo nie ma na nich banów za śmierć co jest cechą rozpoznawczą serwerów HC, więc izihace są ha ce tylko z nazwy. Większość tego gówna zakładane jest na hostingu z magiczną końcówka .ench przez osobniki poniżej 12 roku życia bawiące sie w atminuff. Poziom kultury graczy jak i (obowiązkowo ogarnientej) administracji jest bardzo niski. Serwery takie od strony technicznej to dno, nawet podstawowe pluginy nie są poprawnie skonfigurowane. Dodatkowo kanały mające od 5 do 30 subów zaśmiecają YT reklamą tego gówna.

Dziękuję pozdrawiam.

Śmierć izihace.


Ten post powinien się ukazywać przy każdym wejściu do działu serwery

#25 black_raven

black_raven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 February 2016 - 13:21

Paradoks nowo wymyślonego typu jest taki, że jak coś hardcorowego (bardzo trudnego) może być mieszane z czymś łatwym? Ta nazwa jest nieodpowiednia. Ekonomia takiego serwera jest strasznie ograniczona, a zdobycie czegoś w tak prosty sposób nie ma żadnej wartości dla gracza. Szybko zaczynasz grę, szybko ją kończysz, gdyż wiele serwerów nie pomyślało o tym, aby postawić jakiś inny cel graczom, niż tylko dropienie przedmiotów i klepy. Nie polecam tracić na takie coś czasu.


  • benio1394 lubi to

#26 DDoski

DDoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • DDoski

Napisano 07 February 2016 - 14:39

Ja myślę ze przez te IZIHACE i ciagle te same gotowe do pobrania gotowe paczki wojny frakcji.

Sie robi taki syf ze jakieś porządne serwery sa zalewane tym ze tak powiem GOWNEM dlatego tez ze dzieci ktore grają w minecrafta lubią szybki drop I klepy i haksy które nie łapie AntyCheat dlatego izihace teraz jest takie popularne. ;D

Bo Dzieci  rządzą Minecraftem ;(



#27 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 07 February 2016 - 15:12

Plus jest taki, że wiele z nich za yotuberami zalało cunter strike, co wdalzej perspektwie doprowazi (w Polsce) tą grę do upadku. I wtedy będzie albo powrót mc na białym koniu albo kolejna gra w którą każdy będzie grał

#28 Kubax

Kubax

    Wat

  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 07 February 2016 - 15:23

Kiedyś był używany nodus. Potem Huzuni teraz na serwerach tego typu gdy walczysz i p[rzeciwnicy maja ip twojego komputera to potrafia ci wylaczyc internet. Nie polecam grac na tych serwerach.



#29 Mcmarecki

Mcmarecki

    Znawca

  • Zbanowany
  • 206 postów
  • Mcmarecki

Napisano 18 June 2016 - 21:29

Nie wspominając o przestarzałej wersji 1.7 i dropu z kamienia - na EasyHC nigdy się nie znajdzie graczy na poziomie, siedlisko wyzywających się dzieci (które nie znają się na ortografii) oraz wulgarnych gimbusów (poza przekleństwami ich zasób słownictwa jesto zerowy).

WitajinternautoWłaśniczytaszawartość tesygnatury!


#30 Laggger97

Laggger97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 June 2016 - 22:02

To całe izi to zabójstwo serwerów w Polsce, grałem na kilku prawdziwych serwerach, niektóre nawet na modach i to była gra, ale góra 10 osób bo dla dzieciaczków za trudne i nie mają diax setu po 10 minutach gry ;_;



#31 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 June 2016 - 22:41

Izihace jest chyba najgorszym możliwym trybem...
Choć czasami miło jest znaleźć taki serwerek i postawić nodusem czy czymś oblaną lawą piramidę 1000x1000. :>
A tak na serio to surviwal+frakcje to serwery zupełnie inne od easyHC.
Serio wątpię, by na serwerze takim jak sławna Desteria, czy którymś-z-tych-serwerów-factions-na-FTBMonster-które-pokazują-że-popularne-modele-serwerów-niekoniecznie-są-gówniane znalazła się osoba która kopie obsydian pięścią, albo która jest po prostu głupia. Nie ma tam miejsca dla takich ludzi. Dobrze zrobiony serwer surviwal+frakcje jest dokładnym przeciwieńostwem easyHC - nie liczy się to, ile afczysz przy stoniarce, tylko twój spryt. Im bogatsza frakcja, tym lepiej funkcjonuje, a w zdobywanie surowców zaangażowany jest każdy. A jako, że steki nie dropią ze stona, trzeba się namęczyć i przede wszystkim współpracować.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#32 Maciek7395_PL

Maciek7395_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 18 June 2016 - 22:43

Nie lubię EasyHc. Na tym trybie nie ma przyjemności z rozgrywki przez drop z kamienia po którym po 2 minutach mamy diax seta enchatowanego, jest dużo cheaterów a administracja się tym nie przejmuje. Jest to siedlisko dzieci, które nie potrafią grać w tą grę i się wyzywają. Z walk na tym trybie nie ma żadnej przyjemności, ponieważ to nie jest walka kto pierwszy zabije drugą osobę, tylko kto pierwszy jej zniszczy zbroje. Oczywiście spotkałem się nawet z sytuacją w której gracze brali na walkę ze 2 stacki złotych jabłek, ponad 4 zbroje i walczyli tak ze sobą pół godziny. Takie walki nie mają sensu, ponieważ i tak nic nie zdobywamy z tego powodu, że ze zbroi przeciwnika niewiele zostało. Jednak najgorsze są te dzieci reklamujące swój super serwer izihace na większych serwerach.


Użytkownik Maciek7395_PL edytował ten post 18 June 2016 - 22:43


#33 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 June 2016 - 22:50

@up
Plus jeszcze niektóre z tych ,,dzieci" to tak naprawdę złodzieje kont, kradnący hasła za pomocą specjalnych skryptów.

Edit: Wiadomość wygenerowana automatycznie za 3... 2... 1...

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 18 June 2016 - 22:52


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#34 Crackerty

Crackerty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 18 June 2016 - 23:06

@up
Plus jeszcze niektóre z tych ,,dzieci" to tak naprawdę złodzieje kont, kradnący hasła za pomocą specjalnych skryptów.
Edit: Wiadomość wygenerowana automatycznie za 3... 2... 1...

Do tego wystarczy zwykły Authme. Być może 'admini' przeglądają logi z tego pluginu.