Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft razem z WOŚP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Antyk Wariat

Antyk Wariat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 January 2016 - 21:38

Na tytuł nie miałem zbyt dobrego pomysłu, ale to co wyskroobałem wydaje mi się wystarczająco dobre, aby spróbować swoich sił w kąciku. Zdjęcia dobre na grafikę wpisu znajdują się w samej aukcji, więc nie będę ich linkował.

 

 

O Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy słyszał zapewne już każdy z Was. W tym roku WOŚP organizuje już 24 finał w trakcie którego będzie prowadzona zbiórka charytatywna na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W tym roku Microsoft przekazał na licytację duży model świni z Minecrafta ozdabiający w zeszłym roku stoisko XboX na Warsaw Games Week. Model ma wymiary 200cm x 100cm i wysokość 200cm. Jako dodatek do wygranej świnki zwycięzca otrzyma konsolę Xbox One z wbudowanym dyskiem 1TB i grą Minecraft. Licytacja jest dostępna na allegro do 17 stycznia pod adresem

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


Użytkownik Antyk Wariat edytował ten post 08 January 2016 - 21:39


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Żyleta

Żyleta

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 289 postów
  • Zyleta

Napisano 09 January 2016 - 00:13

Mam dystans do WOŚP, ale za taką cenę na początek licytacji.... w sumie kupiłbym jakbym miał gdzie tą świnię trzymać.



#3 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 09 January 2016 - 13:36

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
InneKącik redakcyjny
do
InneKącik redakcyjnyWykorzystane


  • Antyk Wariat lubi to

KurmTAx.jpg