Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pytanie] [The Forest] Kupno gry nie przez internet

The Forest pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 December 2015 - 18:56

Witajcie, chciałbym kupić grę The Forest w formie Gamebooka lub płyty w plastikowym opakowaniu, gdyż transakcje przez internet są dla mnie czasochłonne, chciałbym głównie wiedzieć czy jest to możliwe, czy będzie możliwe i gdzie i kiedy. Podajcie datę, nazwy sklepów np. Neonet i wasze opinie na ten temat.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 19 December 2015 - 19:05

Premiera gry ma być w 2016 roku, wtedy będzie można może ją kupić w wersji pudełkowej. Wątpię w to jednak, bo nie znam gry tego typu, którą można by kupić na płycie.

Według mnie lepiej jest ją kupić teraz i poczekać, aż ci się pobierze niż czekać do 2016 i dowiedzieć się, że jednak pudełka i tak nie kupisz.


  • Egzequtor lubi to

#3 Evozaur

Evozaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Evozaur

Napisano 19 December 2015 - 19:19

Prawdopodobnie nie bd w wresji pudelkowej ;)


  • Egzequtor lubi to

4.png

 

 

 


#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 December 2015 - 20:57

Premiera gry ma być w 2016 roku, wtedy będzie można może ją kupić w wersji pudełkowej. Wątpię w to jednak, bo nie znam gry tego typu, którą można by kupić na płycie.

Według mnie lepiej jest ją kupić teraz i poczekać, aż ci się pobierze niż czekać do 2016 i dowiedzieć się, że jednak pudełka i tak nie kupisz.

 

Wiem, że w 2016r. ale chciałbym nieco bardziej dokładną datę, miesiąc albo głębiej, ale dzięki za info, uszczęśliwiłeś mnie znacznie bardziej niż byłem wcześniej.

 

Prawdopodobnie nie bd w wresji pudelkowej ;)

 

Jeśli to prawda, to szkoda, ale dzięki, że odpowiedziałeś.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: The Forest, pytanie