Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.16][NP][200s][SkyBlock & Survival & Creative] SkyUP.pl! NOWY SEZON SKYBLOCK!

SkyBlock PvP Creative Parkour NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#41 HadesMG.

HadesMG.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • ItsMe

Napisano 15 August 2016 - 09:34

Na serwerze easyhc same dzieci grają, Przez przypadek wyzwałem koxa i mi odpisał ze mi tego nie daruje... Zaczął do mnie spamić TPA a potem zaczął pisać na cały serwer że jestem ciotą bo nie umiem się klepać (Skąd wie?) i że nie zaakceptowałem jego TPA...
Gdy grzecznie poprosiłem o skype to spytał się mnie po co mi ? żebym mu płakał do mikrofonu ?... Kto takim ludziom internet daje...


  • Katniss i Bot Wnioskowy lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2016 - 09:36

Niestety na wszystkich easyhc jest taka atmosfera tutaj również i to jest powód dla którego nie gram na tym serwerze a skyblocka zwyczajnie nie lubię.

 

@ 2 down jak to nigdzie? Znasz jedno miejsce które jest idealne...


Użytkownik Katniss edytował ten post 26 August 2016 - 22:46

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#43 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 15 August 2016 - 16:30

Na serwerze easyhc same dzieci grają, Przez przypadek wyzwałem koxa i mi odpisał ze mi tego nie daruje... Zaczął do mnie spamić TPA a potem zaczął pisać na cały serwer że jestem ciotą bo nie umiem się klepać (Skąd wie?) i że nie zaakceptowałem jego TPA...
Gdy grzecznie poprosiłem o skype to spytał się mnie po co mi ? żebym mu płakał do mikrofonu ?... Kto takim ludziom internet daje...

Niestety na wszystkich easyhc jest taka atmosfera tutaj również i to jest powód dla którego nie gram na tym serwerze a skyblocka zwyczajnie nie lubię.

Niestety, taka aktualnie jest znaczna większość społeczności Minecrafta. :/

 

KondziouPL grałem na tym serwerze jakiś pewien rok temu... ile obecnie gra graczy, mógłbyś mi wysłać zdjęcia spawnu, itp. w prywatnej wiadomości :) ? Bo nie wiem czy warto wrócić, a sam nie mogę obczaić bo jestem na wakacjach :D

Średnio 100 graczy, zdjęcia spawnu masz w temacie ;)



#44 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 August 2016 - 16:36

A ja bym polegał na powolnym sączeniu się do banku serwera jakiejś małej ilości porządnych graczy. Można poczekać, aż w końcu będzie ich wystarczająco dużo, by atmosfera była też miła. Czy nigdzie nie może być idealnie? Wtf.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#45 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 23 December 2016 - 00:46

Co to za txt? :o

Super prezentacja, odwiedzę serwer :)


Daj diamencika <3

4.png


#46 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 23 December 2016 - 16:24

Co to za txt? :o
Super prezentacja, odwiedzę serwer :)


ChromaHills :) Zapraszamy :)

Użytkownik KondziouPL edytował ten post 23 December 2016 - 16:25


#47 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 01 February 2017 - 17:15

No muszę powiedzieć, że z prezentacją się naprawdę postaraliście. Szkoda tylko, że przy screenach nie ma wzmianki o użytych resourcepackach i shaderach.

Sam serwer natomiast jest dobry, chociaż atmosfera jest powiedzmy nie za ciekawa - Moderator był jakiś taki poważny, choć bardzo pomocny.

Pomysł z elytrą na spawnie jest fajny, ale dużo ludzi nie potrafi tymi elytrami latać (ja akurat miałem serwer ElytraSurf, więc jestem w tym dość dobry). Sam spawn wygląda dość dobrze, ale wymaga sporo czasu, żeby go ogarnąć, co zaliczam jako minus. Do wymieniarek też się przyczepie, bo są słabo zabezpieczone.

Jeżeli ktoś szuka Skyblocka, żeby sobie pograć i przy okazji coś sobie porobić innego (bo są też jakieś minigierki, samouczki, i jakieś inne niekoniecznie potrzebne rzeczy), to mogę mu serwer polecić.

 

Aha, na serwerze Survival+Gildie (izihace) byłem i mi się nie spodobał - nie polecam. Raz, że nikt na nim nie grał, a dwa, że kliknięcie przycisku losowego tp wysypało mi grę ._.



#48 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 20 February 2017 - 15:10

Jeszcze nie wszedłem, ale na pewno wbiję :D


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#49 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 27 February 2017 - 17:24

Zachęciła mnie prezentacja a po sprawdzeniu serwera nie żałowałem ani chwili, że tutaj zawitałem. Niby typowa dla tego rodzaju mechanika, ale ciekawe spojrzenie na pewne aspekty rozgrywki nie pozwala się oderwać. 


sob7f7.png


#50 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 26 March 2017 - 14:35

Bardzo fajny server aż zaczołem sobie pykać na nim :) Mam tylko nadzieje że edycje tu trwają chociaż z rok a nie co miesiąc reset wszystkiego...


4.png


#51 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 26 March 2017 - 14:59

Bardzo fajny server aż zaczołem sobie pykać na nim :) Mam tylko nadzieje że edycje tu trwają chociaż z rok a nie co miesiąc reset wszystkiego...


Dziękuję za opinię i już śpieszę z odpowiedzią :D Edycje trwają pół roku, z czego jedna z nich zawiera w sobie wakacje. Aktualna trwa od 16 grudnia ;)

#52 KrychuPolska

KrychuPolska

    NewFag/Grafik

  • Użytkownik+
  • 94 postów
  • KrychuPOL

Napisano 27 March 2017 - 17:33

Witam.Wasz serwer jest super.
Pomogłem?
Możesz dać :diament: bądz Lubię to :)
Dzięki
 
Dotacje:
 
 
Dotacje powyżej 200 :diament::
 
=PanCake (200) -Wynagrodzenie za stworzenie logo 
 
Dotacje od 100 :diament do 199 :diament: :
 
-
 
Dotacje od 50 :diament: do 99 :diament: :
 
-
 
Dotacje od 20 :diament: do 49 :diament: :
 
=benio1394 (39) -Skończ spamować i trzymaj
 
Dotacje od 1 :diament: do 19 :diament: :
 
=Snowrip (10) -diagzy na turniej
=karawaniarz (7) -Każdy andzrzej lubi w RZYĆ x'D
=HelloDoggo (6) -Wincyj Bloguf!!!!11
=MrCubica (5) -Test
=MrKisiel (3) -Kapi x Zuza
=fullfun (2) -niematojakprzebić
=Grzesiek11 (1) -Lubię placki
=krfcm (1) -For candy

#53 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 28 March 2017 - 13:36

@up Dziękujemy za opinię :D Miłej gry :D

#54 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 22 April 2017 - 11:41

Sama reklama jest wykonana profesjonalnie i perfekcyjnie, nie ma się do czego przyczepić.

Odpowiednie zmieszanie grafiki z tekstem pozwala lepiej odnaleźć się w tym co chcesz przekazać potencjalnemu graczowi.

Przyjemnie się czyta o tym co oferujecie oraz jaka panuje tam atmosfera, szczerze mówiąc można ocenić serwer nawet nie wchodząc na niego.

Dobra robota, życzę dalszych sukcesów! 

 

PS: jak będę miał czas to zajrzę na serwer i ocenię co się tam dzieje oraz dopisze co nieco w tym poście.



#55 Krystek1717

Krystek1717

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 August 2017 - 19:40

Zacznę od prezentacji. Dobrze opisany serwer, ładnie prezentujące się grafiki. Zajrzałem na serwer, natrafiłem na wiele miłych graczy, mały uroczy spawn, w dodatku bardzo przyjemna i pomocna administracja. Przyczepię się jedynie do oferty rangi Vip/Svip. Zdecydowanie za dużo oferuje dana ranga. Kupując ją mamy diamentowe narzędzia i wiele innych wspomagaczy ułatwiających grę. Przydałoby się jakbyście troszkę to zmienili, poza tym nie mam zastrzeżeń i jak najbardziej polecam zajrzeć.



#56 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 27 August 2017 - 21:14

Zacznę od prezentacji. Dobrze opisany serwer, ładnie prezentujące się grafiki. Zajrzałem na serwer, natrafiłem na wiele miłych graczy, mały uroczy spawn, w dodatku bardzo przyjemna i pomocna administracja. Przyczepię się jedynie do oferty rangi Vip/Svip. Zdecydowanie za dużo oferuje dana ranga. Kupując ją mamy diamentowe narzędzia i wiele innych wspomagaczy ułatwiających grę. Przydałoby się jakbyście troszkę to zmienili, poza tym nie mam zastrzeżeń i jak najbardziej polecam zajrzeć.


Musiałeś coś pomylić, ponieważ na żadnym serwerze Vip/SVip nie oferuje diamentowych przedmiotów. Jedyny dostępny kit jest na Skyblocku i jest to żelazny set zenchantowany do II poziomu. Niemniej bardzo dziękujemy za miłe słowa i życzymy udanej rozgrywki oraz poznania wielu nowych osób :D

Użytkownik KondziouPL edytował ten post 27 August 2017 - 21:15


#57 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 08 October 2017 - 20:03

Zapraszamy na nową edycję serwera PVP!
Reklama serwera została zaktualizowana ;)

Piątek - 18:00



#58 KondziouPL

KondziouPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Krynio

Napisano 21 January 2018 - 16:20

SB.png        TOWNY

 

OTWARCIE

2 LUTEGO O 18:00

 

Rozwiń:


Użytkownik KondziouPL edytował ten post 21 January 2018 - 17:09


#59 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 31 January 2018 - 15:19

Świetny serwer, miła atmosfera i ten spawn.

Polecam serwer

 

O i nie mogę doczekać się otwarcia towny :P


Użytkownik BremQ edytował ten post 31 January 2018 - 15:23


#60 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 09 March 2018 - 02:21

Najlepszy spawn jaki widziałem. Tylko moglibyście dodać możliwość teleportacji po kliknięciu na postać bo gracze 1.8 (taki ja) nie za bardzo umieją używać elytre :/


Użytkownik Nupp_ edytował ten post 11 March 2018 - 15:09






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SkyBlock, PvP, Creative, Parkour, NoPremium