Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrażenia z gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 FreshyPie

FreshyPie

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 12 postów
  • FreshyPie

Napisano 14 October 2015 - 17:29

Witajcie!

 

Ten wątek służy do wypowiedzenia się o pierwszym epizodzie Minecraft: Story Mode, jego zaletach oraz aspektach które niekoniecznie się wam podobały.

 

Moim skromnym zdaniem gra jest dużo lepsza niż się zapowiadało, fabuła jest ciekawa i trzyma się kupy. Telltale odwaliło kawał dobrej roboty (zresztą jak zwykle) i jestem bardzo ciekawa jak to się potoczy w przyszłości. Jedynym minusem jest jedynie to, że epizody są wydawane z niewielką częstotliwością i mimo że w innych grach studia odbywa się to tak samo, to jest to jedyna gra, w którą po skończeniu chcę grać dalej i kontynuować fabułę, oby twórcy nie zwlekali z wydawaniem ostatnich odcinków jak to się dzieje aktualnie z ich Grą o Tron. ;)


Użytkownik FreshyPie edytował ten post 14 October 2015 - 17:41


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 18 October 2015 - 16:57

Według mnie to MC Story Mode jest gorsze od ich poprzednich gier i nie chodzi mi o to, że to minecraft, tylko, że nie ma tutaj takiej akcji jaka była w Wolf Among Us, gdzie te walki wyglądały według mnie najlepiej z ich wszystkich gier. W SM nie ma też takich barwnych postaci jak np. w Walking Dead (chyba nie muszę mówić, że chodzi mi o Kennego). Gra zrobiona nie jest źle, ale wydaje mi się, że mogło być lepiej, mam tylko nadzieję, że to się dopiero rozkręca i późniejsze epizody będą ciekawsze i powiedzą coś więcej o fabule, bo nie powiem, że jej akurat jestem ciekawy.



#3 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 19 October 2015 - 18:34

Mam przemyślenie nad tym wielkiem, czarnym cosiem. To może być zmutowany Wither. W trailerze jest totem Withera, który zamiast środkowego piaska dusz ma blok poleceń. Wygląda to tak:

 

C C C

P B P

- P -

 

C-czaszka mrocznego szkieleta

P-piasek dusz

B-blok poleceń

--nic

Wither został prawdopodobnie zmutowany przez blok poleceń i dlatego jest taki. Ktoś jednak musiał zbudować ten totem. Może Herobrine? Nie wiadomo.


Lubię kaktusy.

#4 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 19 October 2015 - 18:58

@up

Ciekawa teoria i wydaje mi się, że może być prawdziwa, ale o tym się dopiero przekonamy.



#5 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 19 October 2015 - 19:06

@up

 

Dzięki ;)


Lubię kaktusy.

#6 Szolim

Szolim

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 85 postów
  • Szolim 2004

Napisano 27 June 2017 - 09:02

Mam przemyślenie nad tym wielkiem, czarnym cosiem. To może być zmutowany Wither. W trailerze jest totem Withera, który zamiast środkowego piaska dusz ma blok poleceń. Wygląda to tak:

 

C C C

P B P

- P -

 

C-czaszka mrocznego szkieleta

P-piasek dusz

B-blok poleceń

--nic

Wither został prawdopodobnie zmutowany przez blok poleceń i dlatego jest taki. Ktoś jednak musiał zbudować ten totem. Może Herobrine? Nie wiadomo.

Może nie zmutowany, bo pusty blok poleceń nic nie zrobi, ale ktoś musiał do niego wpisać jakąś komendę.



#7 olciaks03

olciaks03

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • olciaks03

Napisano 19 July 2017 - 11:22

Mam przemyślenie nad tym wielkiem, czarnym cosiem. To może być zmutowany Wither. W trailerze jest totem Withera, który zamiast środkowego piaska dusz ma blok poleceń. Wygląda to tak:

 

C C C

P B P

- P -

 

C-czaszka mrocznego szkieleta

P-piasek dusz

B-blok poleceń

--nic

Wither został prawdopodobnie zmutowany przez blok poleceń i dlatego jest taki. Ktoś jednak musiał zbudować ten totem. Może Herobrine? Nie wiadomo.

Wiem, że wyszedł już drugi sezon Story Mode (z czego bardzo się cieszę ^^) Jednak mam swoją teorię, co do tego Withera. Według mnie jest to połączenie Withera z Smokiem Endu. W końcu, smoka pozbyto się za pomocą, właśnie tego Bloku, prawda?


<3 <3