Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robiliście gdy zaczęliście grę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 "KuX"

"KuX"

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • A po co CI to?!

Napisano 30 November 2015 - 14:57

Podbiegłem do Creepera myśląc że to pasywne zwierze, lub przyjazny NPC :>.


Mój obecny "level" :

 

 

Akcja AntyEasyHardcore

 

 

Pomoc.

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 SirNobody

SirNobody

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 279 postów
  • DarkSirNobody

Napisano 30 November 2015 - 16:53

Szukałem na singlu miejsca, w którym osiedliliśmy się z przyjaciółmi na serwerze. Nie wiedziałem jeszcze, ze każdy świat generuje się inaczej.


"Nie ma piękna, jeśli w nim leży krzywda człowieka. Nie ma prawdy, która tę krzywdę pomija. Nie ma dobra, które na nią pozwala"

nobodyspacklogo2.png


#23 VenRox

VenRox

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 190 postów

Napisano 30 November 2015 - 19:51

Pierwsza gra, gdy usłyszałem jak koledzy gadali o niej. Więc pobrałem demo. Pierwszy dirtciak. I bicie zombie piórem, lub czym miałem pod ręką. Strach przed mobami.


computer-icon.png


#24 Marcin123407

Marcin123407

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 03 December 2015 - 12:41

Grałem z TMI na survivalu na netbooku, z 20 FPS było, nie to co teraz, wersja 1.8.1 beta, teraz dużo gorzej. Nie wiem w zasadzie co tam robiłem, dziwiłem się, że na serwerze nie mogłem się poruszyć, bo wymagał logowania, a na singlu to były chyba zabawy z wieśniakami :D

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

#25 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 05 March 2016 - 11:08

Jak grałem pierwszy raz na PE to wysadzałem TNT potem zbudowałem domek i kopałem po siebie zobaczyć czy gdzieś się dokopię a jak wyleciałem ze świata myślałem że wszystko co zbudowałem się usunęło bo mój spawnpoint był daleko.Wszystko robiłem na creative a na survival zawsze grałem na peasfull.

Potem jak kolega zainstalował mi minecraft by zyczu i grałem na survival i brałem itki z to many item, raz postawiłem portal do kresu żeby zobaczyć co to jest i ie mogłem go zniszczyć.

Teraz mam już minecraft premium i nie jestem takim NOOBEM jak byłem kiedyś.
1fyIFXE.png

#26 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 05 March 2016 - 11:22

Klikałem setki razy na klocek i się dziwiłem, że nie mogę nic wykopać - nawet dirta.


Użytkownik TypicalUser edytował ten post 05 March 2016 - 11:22

  • Pan Nikt, karawaniarz i Hejtnick lubią to

Loli to nie pedofilia.


#27 mich89

mich89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • mich89

Napisano 05 March 2016 - 13:30

Bawiłem się z wilkami :D



#28 Poparzona bazylia

Poparzona bazylia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Chocorozec_xxx

Napisano 01 March 2017 - 23:32

Budowałam domki w drzewach, grałam tylko po jednym dniu na każdym swiecie bo potem uznałam że za bardzo się boję, gdy byłam jakims cudem na serwerze pvp spamiłam na czacie wiadomosciami "sdhyysudhshudhsudhya67e46374" Gdy wychodziłam na pvp popadałam w szał że ktos mnie zabił, jak grałam na starej kwadratowej masakrze nigdy nie wychodziłam ze spawna a gdy już wyszłam (raz na 100 lat) to uważałam się za królową serwera.Itd.


Użytkownik Poparzona bazylia edytował ten post 09 August 2017 - 21:00

Pomogłam?

Daj Diax'a!

 


#29 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 18 May 2017 - 18:46

Próbowałem ogarnąć sterowanie, a potem zbudowałem kloc z desek.



#30 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 05 June 2017 - 18:10

Ginąłem wielokrotnie, gdyż 5 FPS to była przesada. Przez pierwsze 3 lata miałem na kompie max 10 FPS. Stąd moja cierpliwość do słabego sprzętu, zamiast 60 FPS korzystam z 30.

Później ściąłem drzewo, zbudowałem domek, inne rzeczy. Przez 3 lata trochę mi to zajęło, największy żal pod koniec. Życie zrobiło się szare, nie jak kiedyś.

Co do początku - Classica (jeśli mówimy o Minecrafcie jako już o grze) to dobrze mnie przygotował na Survival Test, Indev i następne fazy.

W skrócie, kiedy trafiłem do świata nieograniczonego survivalu (bez god-moda, bez zbędnych rzeczy, po prostu pełna gra) miałem więcej w głowie idoli i parodii niż samej gry, stąd wykształciła się odraza wobec poradników. Automatyczne szczęście z gry z systemem samonaprawczym frajdy. Dzisiaj bym bardzo chciał widzieć te wszystkie kolory...


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#31 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 10 June 2017 - 20:32

Myślałem, że wszystko muszę niszczyć łapką i nie ma narzędzi.


Loli to nie pedofilia.


#32 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 10 June 2017 - 20:44

chowałem się w ziemiance wypatrując potworów grając na peaceful.



#33 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 10 June 2017 - 22:45

nieudolnie przepalałem patyki chcąc zrobić pochodnie, a na dodatek nie odróżniałem węgla od krzemienia (i mówiłem, ze krzemień to ropa naftowa) 


  • creepek_ lubi to

#34 ErykS_1983

ErykS_1983

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów
  • Eryk

Napisano 07 July 2017 - 11:38

To było trochę dawno i ciężko sobie dokładnie przypomnieć. Z takich ważniejszych "zapamiętajek" to to, że jak grałem na singlu, to starałem się nie zaglądać do Wikipedii w poszukiwaniu craftingów. Chodziło mi o to, by samemu wszystko odkrywać na zasadzie prób i błędów jak prymitywny wynalazca. Robiło to fajną zabawę, chociaż przyznam, że jak coś już było bardzo potrzebne, to do tej Wikipedii zaglądałem, a z czasem stało się to normą, bo dojść do tego wszystkiego samemu (gra nie daje przecież żadnych podpowiedzi, czy robisz dobrze czy nie) trwałoby latami.

 

@fullfun

Krzemień jako ropa? Ech, te dziwne texture-packi :)



#35 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 09 July 2017 - 20:04

Beta 1.6.6. Bałem się wszystkiego, więc ulepiłem ziemiankę, aby się schronić. Najbardziej, co wbiło mi się w pamięć z tych czasów to moment, kiedy spanikowałem na widok małego szlamu przy boku dziewczyny.  :P



#36 Posmoi

Posmoi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Posmoi

Napisano 09 July 2017 - 22:03

Próbowałem zapalić piecyk pochodnią (stawiałem pochodnię kratke niżej od piecyka) xD

#37 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 12 July 2017 - 17:44

Wygenerowałem chyba 10 światów zanim zacząłem rzeczywiście grać, bo nie było nigdzie widocznego na powuerzchni węgla, a gdzieś wcześniej usłyszałem, że węgiel jest bardzo potrzebny do przetrwania pierwszej nocy. :P



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#38 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 13 July 2017 - 08:30

Ja jak zaczynałem to cały czas mnie coś zabijalo, albo wpadłem do dziury albo mnie mody zabiły albo wpadłem do lawy. Piękne czasy!

Never lose hope.


#39 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 03 August 2017 - 14:38

Budowałem jakieś biedackie kloce ("domki") z drewna i cobblowe wieże... Ehhh ;p



#40 Varanzo

Varanzo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • Varanzo

Napisano 12 November 2017 - 15:04

Eeee, ściałem kilka drzew, zabiłem kilka zwierząt, w skrócie niszczyłem wszystko co się dało, bo na taką grę mi to wyglądało, a gdy nadeszła noc to ze strachu wkopałem się w ziemie i co 5 sekund sprawdzałem czy już jest dzień... xD


Tutaj moze byc twoja reklama za diamenty :P
Po prostu daj donate większego od aktualnego i napisz co chcesz, aby tutaj było ^^

Aktualny Donate ----> 11 diamentów

 

Testujemy Kiślowi mapy, walimy do loli, słuchamy jazzu oraz potępiamy zbrodnie papieża.

 https://discord.gg/p6myuJR