Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armia antysrajkraftowa - największy problem Polskiego YT i nie tylko

Youtube Armia antysrajkraftowa Głupota Trolling Przestępstwo Odrodzenie Powrót Wojna Blokowanie kanału niewinnym Chamstwo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 August 2015 - 22:38

Wstęp:

Na temat:


Źródła:



Work in progress! Niedługo dokończę ten temat!
(BTW. Dzisiaj ich trochę powkurzałem na trollowanie kanale. Ostrzegłem Enzziego.)

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 18 August 2015 - 23:02


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 18 August 2015 - 22:49

Czy są jakieś dowody na działanie tej "organizacji terrorystycznej", czy może ten temat to teoria spiskowa?
  • Kroqus lubi to

#3 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 August 2015 - 22:57

Właśnie dodałem źródła.

Temat cały czas jeszcze piszę, jutro go dokończę.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 18 August 2015 - 22:58


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#4 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 18 August 2015 - 22:57

Nie sądzę, że to przez nich Minecraft zniknął z uploadu polskich YT'berów. Minecraft po prostu się wyczerpał.


e

 

 


#5 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 August 2015 - 23:01

Prawda jest taką, że to przez nich skończyła się kwadratowa masakra...

Kanały Kijaneczka są już usunięte, ale były na nich filmy okrążające Polskich youtuberów.
Czy wiesz, że to oni zbanowali MinecraftGplay?

Proszę o nie usuwanie tematu przed jego ukończeniem.

Edit: Idę spać, jutro skończę.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 18 August 2015 - 23:06


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#6 Brzoskwiń

Brzoskwiń

    Król Brzoskwiń Soczysty

  • Użytkownik+
  • 381 postów

Napisano 18 August 2015 - 23:09

Nie sądzę, że to przez nich Minecraft zniknął z uploadu polskich YT'berów. Minecraft po prostu się wyczerpał.

Na zagranicznych kanałach nadal utrzymuje się całkiem nieźle.
  • Kroqus lubi to

#7 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 August 2015 - 23:18

Na zagranicznych kanałach nadal utrzymuje się całkiem nieźle.



I to jest właśnie dowód na to, iż Youtubowe illuminati rzeczywiście manipuluje wszystkim i na to, że MC wcale się nie wyczerpał. Nawet w Polsce są dwa przykłady. Enzzi Gaming (radzę się śpieszyć z oglądaniem, armia chce mu skasować kanał) i RoxMB (niestety wygląda na to, że zbanowany) są to osoby, które mimo kilku lat nadal grają w MC i dobrze się bawią, choć niestety przez to iluminacji jutubowi wzięli ich an cel. Kolejnym przykładem jest TIDZIMI, który od trzech lat nagrywa dla 3 tys. widzów i mu się nie nudzi. Co do sceny zagranicznej - sami zobaczcie kanały Logdotzipa, Pandy, Supertendoboya i IJAMinecraft. Podałem kilku których znam, ale youtuberów nagrywających MC po angielsku jest znacznie więcej.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 19 August 2015 - 07:03


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#8 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 18 August 2015 - 23:21

Proszę mnie oświecić

 

W jaki sposób grupka hejterów może doprowadzić do zniszczenia czegoś w internecie?


/D/


#9 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 18 August 2015 - 23:30

@up2 Eh... W Polsce jest ograniczenie... Polacy za dużo sami nie zrobią. Za granicą jest ok bo nikt nie ma nic do MC, a w Polsce fala gimbów... Jak komuś się nie podoba to tobie też... Minecraft jest grą jak każda inna tylko, że nie którzy "idioci" nie mogą się powstrzymać przed wydaniem w świat swojej negatywnej opinii o MC i on graczach w MC. MC w Polsce też teraz jest negatywny, dlaczego? Bo jak grają prawie same dzieci, które nie umieją pisać i proszą tylko o rangi. Ja nie gram w cale na polskich serwerach. Na zagranicznych jest poziom. Nikt się nie wyzywa, jest spokój, nie ma proszenia o rangi.

Wracając do Polskiego YT. Większość widzów na polskim YT to dzieci, a wręcz bachory, którym jak się coś znudzi (albo coś innego się spodoba) to hejtują to, dlatego YouTuberzy przestali nagrywać, żeby nadal mieć oglądalność. A po za tym gdyby nie Minecraft to by nie było jednych z większych YT w Polsce.

 

Dziękuje, dobranoc.


  • Brzoskwiń lubi to

e

 

 


#10 Brzoskwiń

Brzoskwiń

    Król Brzoskwiń Soczysty

  • Użytkownik+
  • 381 postów

Napisano 18 August 2015 - 23:32

Może ziarnko prawdy w tym temacie jest.

Użytkownik Brzoskwiń edytował ten post 19 August 2015 - 00:03


#11 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 19 August 2015 - 07:17

@3up
Przez groźby i fake'owe zgłoszenia.
@2up
Chyba mówisz o serwerach typu EasyHC i Surviwal + gildie.
Co do tych serwerów zgadzam się, co innego minigames i serwery surviwal, za przykład może posłużyć serwer sześcienny glob, który był chyba pierwszym (nie licząc masakry) porządnym serwerem. Serwery creatvie też trzymają poziom.

BTW. Ta fala gimbów to właśnie ta armia.


@toppic
Niestety, ale hejterzy są wszędzie. Nawet na CraftPortal zaobserwowałem hejterskie konta. Wiele razy w tematach i w statusach widziałem słowa takie jak ,,srajkraft". Na dodatek owej organizacji nie można traktować tak jak zwykłe trolle, ale jak napisałem, jak terrorystów, tak bowiem działają. Nie zależy im wcale na wkurzaniu ludzi, ale na usuwaniu wszystkich treści niezgodnych z ich ideologią.

Użytkownik Rohen123 edytował ten post 19 August 2015 - 07:19


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#12 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 August 2015 - 08:33

Nie rozumiem ziawiska ,,hejterów". Jeżeli komuś coś się nie podoba, to najlepiej obchodzić to szerokim łukiem, a nie robić afere na pół internetu.

Zgadzam sie z @up , działają jak terrorysci, i niszczą to, co kochają miliony. Czemu więc nie zwalczać ognia ogniem? Można ich kanały pozgłaszać aż dostaną bana czy coś.. Za granicą nikt minecrafta nie hejtuje, co potwierdza chociażby 6 milionów subów u TheDiamodMinecart.



#13 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 19 August 2015 - 08:56

@up2

 

Własnie Survival jest jeszcze trochę ok, ale Creative?! Wiesz na CV najczęściej widze takie coś:

- konkurs "skinuw" TPA!,

- kto chce do rodziny TPA!,

- chce zostać psem w rodzinie Hau Hau!,

- no i nie zapominajmy o wykoksowanych rzeczach na miliard leveli w enchancie, które dodają ci tryliony serduszek, nieskończoną prędkość i odrzut na pierdyriald kratek.

 

Minigames? Sami prawie cheaterzy, nie podziękują za rozgrywkę, szukają tylko błędu, aby wygrać, albo najlepsze... Piszą na chacie:

- kto ma skype i poda?,

- ahahahha jaki cienias!,

- ile macie lat?.

 

Jedyny serwer, który mi się podobał to był Parkour na mc4u bo kiedyś jak się chciało pisać na chacie to trzeba było mieć 25 poziom, a cheaterów nie było bo były skuteczne pluginy na to.


Użytkownik SherbYY edytował ten post 19 August 2015 - 08:56

  • Sofiak lubi to

e

 

 


#14 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 August 2015 - 12:22

@up

 

ja też na minigame powoli przestaje grać, właśnie z powodu ,,kto ma skype i poda" albo ,,[nick jakiegoś gracza] ma kilaure uarzadź". Cheaterów zatrzęsienie.

 

Co ciekawe, na zagranicznych serwerach, np. hypixel, mineplex itp. cheatera jak na razie nie spotkałem.



#15 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 19 August 2015 - 12:53

Jako, iż prawdopodobnie posiadają hakerów, nie jest wykluczone, iż jeśli pozostawiony ich samych sobie CraftPortal zostanie zniszczone lub uszkodzone jak parę podobnych stron wcześniej.

 

No nie wiem. IP. Board jednak swoje zabezpieczenia ma. To dość dobry silnik forum (na pewno to się nazywa silnik?).



#16 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 19 August 2015 - 12:56

Nie mogę się zgodzić z tym, że serwery CV trzymają poziom.

Co do tematu, to nadal nie wiem skąd ten hejt na "srajkrafta", gra jak każda.

@SherbYY like i diaxy, za wspomnienie o starym dobrym MC4U, niestety teraz to już się tam nie da grac, cheaterzy wszędzie i dzieci wyzywające się :I


  • Serpico lubi to

Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#17 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 August 2015 - 13:13

Bzdury. Ludzie naprawdę tak bardzo przeżywają to co się dzieje z youtubem?  To jest nawet głupsze niż afera z tzw. Mafią Youtubową której rzekomym Bossem miał być Burak.


  • Nudyl lubi to

uQcilSi.jpg?1


#18 Brzoskwiń

Brzoskwiń

    Król Brzoskwiń Soczysty

  • Użytkownik+
  • 381 postów

Napisano 19 August 2015 - 13:19

No nie wiem. IP. Board jednak swoje zabezpieczenia ma. To dość dobry silnik forum (na pewno to się nazywa silnik?).


A co jeżeli hejterzy już przejęli CraftPortal(czyt:chlitto jest jednym z nich, a amnestia banów to zabieg mający na celu pojawienie się na forum zdegenerowanych użytkowników, a tym samym obniżenie poziomu forum i podirytowanie użytkowników) jedyna nadzieja to bobek im więcej bobka w galerii tym mniejszy bunt, większa radość, zadowolenie.
  • SandMander i Serpico lubią to

#19 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 19 August 2015 - 13:29

A co jeżeli hejterzy już przejęli CraftPortal(czyt:chlitto jest jednym z nich, a amnestia banów to zabieg mający na celu pojawienie się na forum zdegenerowanych użytkowników, a tym samym obniżenie poziomu forum i podirytowanie użytkowników) jedyna nadzieja to bobek im więcej bobka w galerii tym mniejszy bunt, większa radość, zadowolenie.

 

To faktycznie bardzo prawdopodobne. Myślę, że odejście Adshi'ego albo Kredensa nie było przypadkowe.

 

A co, jeśli wszyscy moderatorzy to multikonta chlitta? Co, jeśli przejmuje on konta wszystkich popularniejszych użytkowników? D;

//ZAMILCZ!



#20 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 19 August 2015 - 15:22

Histeryzujesz. Dobrze, że MInecraft u wymienionych przez ciebie youtuberów zniknął, bo to było, za przeproszeniem, gó**o a nie Minecraft. Oczywiście nie podobają mi się metody AAS, ale przynajmniej teraz Minecraft uwolnił się od dzieci neo. Dobrze, że Armia teraz prowadzi wojnę z OSPYT-em, bo jak mówi stare przysłowie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Tym trzecim są oczywiście normalni użytkownicy.

 

 

Wiele razy w tematach i w statusach widziałem słowa takie jak ,,srajkraft".

No nie przesadzaj, sam często używam słowa "srajcraft" albo "majngówno", a gra jest według mnie dobra.


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 19 August 2015 - 15:25

  • Kroqus lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Youtube, Armia antysrajkraftowa, Głupota, Trolling, Przestępstwo, Odrodzenie, Powrót, Wojna, Blokowanie kanału niewinnym, Chamstwo