Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft by zyczu problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 pieter15

pieter15

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:21

Witam otóż mam taki a nie inny problem i nie mogę sobie z tym poradzić. Wie ktoś może o co z tym błędem chodzi ?

 

bi6t8g.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 04 August 2015 - 20:23

Java.. Zaktualizuj, a jak nie pomoże wgraj 8 Jave...

             

 

              

 

 

                                                                                       


#3 pieter15

pieter15

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:25

No wlasnie mam Jave 8 51 najnowszą i nie dziala :)



#4 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:42

Java.. Zaktualizuj, a jak nie pomoże wgraj 8 Jave...

Co wy zawsze z tą aktualizacją Javy? Cokolwiek nie działa - to zawsze widzę "wgraj najnowszą Javę", "aktualizuj Javę". Nie spamować!

 

@topic

Prawdopodobnie błąd po stronie serwerów Zyczu. Możesz raczej tylko czekać, aż twórcy launchera rozwiążą ten problem.



#5 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 August 2015 - 20:49

Tak samo jak i strona, repozytorium modów mu padło. Bazy z modami .itp 

To koniec Zycza. Autorowi się już chyba to znudziło.


e

 

 


#6 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:51

Tak samo jak i strona, repozytorium modów mu padło. Bazy z modami .itp 

To koniec Zycza. Autorowi się już chyba to znudziło.

To nie serwery padły, to na 1000% stara wersja Javy :D

 

@topic

Jeśli serwery Zyczu nie zaczną działać z powrotem, będziesz musiał zmienić launcher.



#7 Winderlook

Winderlook

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Winderlook

Napisano 04 August 2015 - 20:52

@UP

To dlatego że większość pisanych tu problemów wynika z osobistej niechęci do jego rozwiązania, a w oknie błędu pisze na początku java, co samoistnie wywołuje pomysł na propozycję zaktualizowania tego programu. Szczególnie, że jedyne co napisał autor wątku to przeczytajcie i pomóżcie. Nie widzę żeby próbował ze skutkiem poprawić wersję launchera czy javy właśnie.

@DOWN

Więc to ten sam poziom wróżenia - szukania rozwiązania. Każdy próbuje pomóc ile może.

Użytkownik Winderlook edytował ten post 04 August 2015 - 21:01


#8 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:54

@UP

To dlatego że większość pisanych tu problemów wynika z osobistej niechęci do jego rozwiązania, a w oknie błędu pisze na początku java, co samoistnie wywołuje pomysł na propozycję zaktualizowania tego programu. Szczególnie, że jedyne co napisał autor wątku to przeczytajcie i pomóżcie. Nie widzę żeby próbował ze skutkiem poprawić wersję launchera czy javy właśnie.

Faktem jest, że w komunikacie o błędzie można znaleźć słowo java, ale słowo server również można znaleźć.

Jak dla mnie, nie jest to żadna niechęć do rozwiązania problemu - tylko zwykłe nabijanie postów.

Zresztą nie słyszałem jeszcze o wersji Javy, która przy próbie połączenia z internetem rzucałaby takimi błędami.



#9 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 04 August 2015 - 20:59

Możesz napisać kiedy Ci wyskakuje ten błąd? Podczas wybierania modów, próbowania włączenia launchera w jakiejś wersji? Z  tego co wiem, podobny albo taki sam błąd (już nie pamiętam) wyskakuje podczas próby gry na wersji minecrafta 1.8 i nie da się prawdopodobnie tego naprawić (błąd od strony launchera.Każdemu wyskakuje ten błąd w 1.8).

Więc jeżeli chciałbyś sobie pograć na 1.8 to polecam inny launcher.



#10 pieter15

pieter15

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 August 2015 - 21:45

Możesz napisać kiedy Ci wyskakuje ten błąd? Podczas wybierania modów, próbowania włączenia launchera w jakiejś wersji? Z  tego co wiem, podobny albo taki sam błąd (już nie pamiętam) wyskakuje podczas próby gry na wersji minecrafta 1.8 i nie da się prawdopodobnie tego naprawić (błąd od strony launchera.Każdemu wyskakuje ten błąd w 1.8).

Więc jeżeli chciałbyś sobie pograć na 1.8 to polecam inny launcher.

Wyskakuje kiedy kilkam w launcherze "Uruchom grę". Nie ważne na jaką wersję zawsze jest to samo :)

 

Próbowałem także wgrać mody z forga, ale w ogóle ich nie czyta i nie wiem o co chodzi.



#11 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 August 2015 - 21:48

Wyskakuje kiedy kilkam w launcherze "Uruchom grę". Nie ważne na jaką wersję zawsze jest to samo :)

 

Próbowałem także wgrać mody z forga, ale w ogóle ich nie czyta i nie wiem o co chodzi.

 

Mówię przecież! Zyczu przestał pracowac nad tym projektem repozytorium z modami jest nieaktywne i dlatego jest ten błąd..


e

 

 


#12 pieter15

pieter15

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 August 2015 - 21:48

No nie wiem mojemu kuplowi działa więc raczej wątpię ;)



#13 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 04 August 2015 - 22:02

No nie wiem mojemu kuplowi działa więc raczej wątpię ;)

Może pobrał on wymagane pliki z serwera, kiedy repozytorium jeszcze działało.



#14 pieter15

pieter15

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 August 2015 - 22:45

Mowil ze mial ten sam blad ale tylko raz a potem dzialalo wiec nie wiem ;)

 

A co z MC Forge ? Tez probowalem i w ogole tak jakby nie wykrywa modow



#15 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 04 August 2015 - 22:49

Bo padło repozytorium z modami :| Launcher nie ma jak pobrać informacji o modach, więc nic się nie wyświetla.


e

 

 


#16 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 05 August 2015 - 23:04

Nie wiem jak naprawić ten problem, ale, żeby rozwiać wątpliwości to powiem (napiszę), że mi zyczu działa normalnie, mogę pobierać mody i grać na jakiejkolwiek wersji (poza 1.8).



#17 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 05 August 2015 - 23:30

Nie wiem jak naprawić ten problem, ale, żeby rozwiać wątpliwości to powiem (napiszę), że mi zyczu działa normalnie, mogę pobierać mody i grać na jakiejkolwiek wersji (poza 1.8).

Padły pliki z wersją 1.8, obrazki w modach i plik CSS na stronie.


e

 

 


#18 Mazardi

Mazardi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 06 August 2015 - 08:28

Ten błąd jest bardzo znany i ten błąd się pojawia podczas patchowania Minecrafta by Zyczu.

Tutaj masz rozwiązanie tego błędu:

Użytkownik Mazardi edytował ten post 06 August 2015 - 08:28


#19 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 06 August 2015 - 08:32

 

Ten błąd jest bardzo znany i ten błąd się pojawia podczas patchowania Minecrafta by Zyczu.

Tutaj masz rozwiązanie tego błędu:

 

 

Usunięcie .minecraft nic nie da... Mówię po raz setny! NA SERWERZE BRAK DANYCH O WERSJI 1.8, O MODACH NA 1.8, O OBRAZKACH DO MODÓW I O STYLU STRONY!


e

 

 


#20 Mazardi

Mazardi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 06 August 2015 - 09:00

Usunięcie .minecraft nic nie da... Mówię po raz setny! NA SERWERZE BRAK DANYCH O WERSJI 1.8, O MODACH NA 1.8, O OBRAZKACH DO MODÓW I O STYLU STRONY!

To ciekawe widzimisiu, gdyż miałem tydzień temu z tym samym problem i uporałem się poprzez wejście w %appdata% - Roaming - .minecraftbyzyczu - usuwamy wszystko z tego folderu.

 

Ewentualnie polecam zmienić dla autora tematu launcher na jakiś inny. 


Użytkownik Mazardi edytował ten post 06 August 2015 - 09:01