Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pochwalony!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 25 July 2015 - 21:13

Od czego by tu zacząć? Moje imie odbiega od mojego nicku i to bardzo. Dlaczego? Nie przepadam za swoim imieniem więc zazwyczaj przedstawiam się jako Klerka. Na karku mam 13 wiosen. Od 2 lat staram się bez większych efektów o posadę na serwerze. Dlaczego bez większych efektów? Niestety sporo osób uznaje mnie za zbyt młodą i nie udaje mi się załapać. Swoją przygodę z grą zaczęłam około czterech lat temu. Oczywiście 9-cio letnia Klerka nie pomyślała, że można grać na serwerach. Nie oszukujmy się - przycisk MULTIPLAYER jest zbyt mały. Oprócz w MC gram również w LoL'a, OSU, Fnaf'a iii... to chyba tyle. Anime? Tak. Naruto, Bleach i SnK. Często mówię o sobie w trzeciej osobie (fajnie to brzmi xD). Tiaaa... Jestem lekko walnięta, ale chyba właśnie dlatego znajomi mnie lubią. Uparta? No niestety tak. W MC lubię bawić się redstonem i budować spawny. Jeśli chcesz coś jeszcze o mnie wiedzieć - pisz. Nie gryzę (połykam w całości >:])
  • NoFFuB, FireGhostPL+ i GreenFeel lubią to

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 AnusiaPL

AnusiaPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 98 postów

Napisano 25 July 2015 - 21:17

Witaj :]

#3 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 25 July 2015 - 21:23

Ja też witam. Widać nie tylko mi nie chce się spać

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#4 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 25 July 2015 - 21:46

Witaj, miłego pobytu! :)


Xv4e8iy.gif


#5 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 25 July 2015 - 22:00

Dobry!

 

Życzę powodzenia na forum!


e

 

 


#6 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 July 2015 - 22:01

Witaj, też mam 13 wiosen za sobą, gram w mc (poświęcam dużo czasu na tworzenie serwera), gram w lol'a, anime nie oglądam, bo nikt mi jeszcze nie polecił, redstone też coś dla mnie, przecież logika, a ja się wybrałem na profil gimnazjalny bardziej.. logiczny? A co do spawnów, mogłabyś mi podesłać na PW kilka prac? Bo potrzebuje właśnie na swój serwer, a sam nie wiem jak się za to zabrać.



#7 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 25 July 2015 - 22:08

Witaj ;)

Polecam kupić mc premium.


  • NoFFuB lubi to

klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#8 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 25 July 2015 - 22:20

Witaj, też mam 13 wiosen za sobą, gram w mc (poświęcam dużo czasu na tworzenie serwera), gram w lol'a, anime nie oglądam, bo nikt mi jeszcze nie polecił, redstone też coś dla mnie, przecież logika, a ja się wybrałem na profil gimnazjalny bardziej.. logiczny? A co do spawnów, mogłabyś mi podesłać na PW kilka prac? Bo potrzebuje właśnie na swój serwer, a sam nie wiem jak się za to zabrać.


Jeśli chodzi o Anime to polecam Shingeki no kyoin (Attack on Titan) - mało odvinków jednak jak do tej pory jest to moje ulubione Anime i planuję zakup mangi.

A na jakich liniach przeważnie grasz? Ja ostatnio zainteresowała się supportem (tyle razy ustępowałam, że polubiłam)

Moje mechanizmy z redstone'a zazwyczaj są robione do spawnu i służą tylko za ozdoby. Zamierzam zabrać się za command blocki ale to w niedalekiej przyszłości

Jak tylko wrócę do domu (do 16/17.08 jestem na wakacjach i nie mam dostępu do komputera) mogę wysłać screeny 2 spawnów - lobby do minigier oraz Survival (ten muszę jeszcze dokończyć)


Witaj ;)
Polecam kupić mc premium.

Zastanawiałam się nad tym, jednak najpierw muszę nazbierać na premium. Ale za rade oczywiście dziękuję

Witaj, miłego pobytu! :)


Mam nadzieję, że taki się okaże ;)

Dobry!

Życzę powodzenia na forum!


A dziękuję - jak na chwilę obecną dobrze się zapowiada :D

Użytkownik Klerka edytował ten post 25 July 2015 - 22:16

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#9 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 25 July 2015 - 22:24

Jeśli chodzi o Anime to polecam Shingeki no kyoin (Attack on Titan) - mało odvinków jednak jak do tej pory jest to moje ulubione Anime i planuję zakup mangi.

A na jakich liniach przeważnie grasz? Ja ostatnio zainteresowała się supportem (tyle razy ustępowałam, że polubiłam)

Moje mechanizmy z redstone'a zazwyczaj są robione do spawnu i służą tylko za ozdoby. Zamierzam zabrać się za command blocki ale to w niedalekiej przyszłości

Jak tylko wrócę do domu (do 16/17.08 jestem na wakacjach i nie mam dostępu do komputera) mogę wysłać screeny 2 spawnów - lobby do minigier oraz Survival (ten muszę jeszcze dokończyć)

 


Zastanawiałam się nad tym, jednak najpierw muszę nazbierać na premium. Ale za rade oczywiście dziękuję

Mam nadzieję, że taki się okaże ;)

A dziękuję - jak na chwilę obecną dobrze się zapowiada :D

 

Na jakich liniach? Nie rozumiem.
A co do command blocków, to łap tutaj mój poradnik https://craftportal....początkujących/, dawno go dosyć pisałem, aktualny na 1.7.2, czyli na tą najlepszą wersję, jeżeli preferujesz nowsze wersje, to możesz poszukać, jest tutaj wiele redstonowców na forum.



#10 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 25 July 2015 - 22:58

Cześć



#11 FireGhostPL+

FireGhostPL+

    Nie Ma Postów, Nie Jest Znany Ale Jest Bogiem Tego Forum!

  • Użytkownik+
  • 369 postów
  • FireGhostPL

Napisano 26 July 2015 - 06:57

Cześć mam nadzieje że mnie nie zjesz :P


≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

NIE Wchodź Tu!


╔═ Posty ══════╗

○○○○○○○

300 3000

╚═ Posty ══════╝


Sygnatura I Post na Forum Od 2014/2015. © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈


#12 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 26 July 2015 - 10:08

Na jakich liniach? Nie rozumiem.
A co do command blocków, to łap tutaj mój poradnik https://craftportal....początkujących/, dawno go dosyć pisałem, aktualny na 1.7.2, czyli na tą najlepszą wersję, jeżeli preferujesz nowsze wersje, to możesz poszukać, jest tutaj wiele redstonowców na forum.



Chodziło mi o linie w Lolu - top mid bot jungle (chociaż to w sumie nie jest linia no ale nie ważne)

Z poradnika napewno skorzystam. Osobiście uważam że 1.7.2 jest najlepszą wersją. Co nie zmienia faktu iż czekam na 1.9 bo zapowiada się ciekawie

Cześć mam nadzieje że mnie nie zjesz :P


Mam obok siebie ciastka - jesteś bezpieczny ;P

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#13 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 July 2015 - 10:26

Chodziło mi o linie w Lolu - top mid bot jungle (chociaż to w sumie nie jest linia no ale nie ważne)
Z poradnika napewno skorzystam. Osobiście uważam że 1.7.2 jest najlepszą wersją. Co nie zmienia faktu iż czekam na 1.9 bo zapowiada się ciekawie
Mam obok siebie ciastka - jesteś bezpieczny ;P


Ja przeważnie support, jungla, albo mid


#14 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 26 July 2015 - 11:01

Ja przeważnie support, jungla, albo mid


Yhym. Swojego czasu grałam na midzie Anivią, ale grając rankedy nie mam takiej możliwości - w większości gier jestem last pickiem

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#15 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 26 July 2015 - 11:59

Cześć. 
Fajne ciastko w awatarze i w sygnaturze :P


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#16 Na pewno nie bout

Na pewno nie bout

    กʕ ͡·ᴥ ͡· ʔก

  • Użytkownik+
  • 1001 postów
  • OgrudnikShowuptv

Napisano 26 July 2015 - 12:46

wyjątkowy płatuszek śniegu



#17 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 26 July 2015 - 15:28

Cześć.
Fajne ciastko w awatarze i w sygnaturze :P


Dzięki. Też je uwielbiam ;3

wyjątkowy płatuszek śniegu


Wybacz, ale nie zrozumiałam (normalne w moim przypadku :/)

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#18 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 27 July 2015 - 17:20

Cześć, fajne ciastko. Jadłbym.



#19 Klerka

Klerka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Klerka

Napisano 27 July 2015 - 18:22

Cześć, fajne ciastko. Jadłbym.


E! To ciastko jest dla mnie. Wybacz - kanapke bym ci oddała ale nie ciastko

Uzależniona? Od ciastek? JA?No może troszeczkę...profile_picture_by_cookie_devil-d4xn0cc.


#20 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 27 July 2015 - 19:37

E! To ciastko jest dla mnie. Wybacz - kanapke bym ci oddała ale nie ciastko

*zjada wszystkie ciasteczka*
-mniam :3


Xv4e8iy.gif