Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

[Minigra][1.8] BowSpleef dla 2-4 graczy

1.8 minigra mapa multiplayer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 21 July 2015 - 21:38

Witam!
Chciałbym przedstawić mapę mojego autorstwa. Jest to znana na serwerach minigra BowSpleef. A więc po co tworzyć mapę, skoro można w to pograć na serwerach? Mapa jest dla tych, którzy:

  • chcieliby pograć w BowSpleef ze znajomymi tylko w kilka osób
  • mają za słaby internet, aby grać w minecraft na serwerach z dużą liczbą graczy
  • chcieliby pograć w BowSpleef na LAN 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zalety mapy:
+ Licznik zwycięskich rund
+ Po spadnięciu przejście w tryb obserwatora
+ Autonaprawa po każdej rundzie
Wybór koloru gracza (czerwony,niebieski,żółty,zielony)

Wady mapy:
- Tryb obserwatora jest nieograniczony (można zobaczyć wszystkie mechanizmy)

Dla niektórych arena może być za mała

- Mapa nie była testowana
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszelkie błędy i problemy proszę zgłaszać. Postaram się je jak najszybciej naprawić.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZASADY:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SCREEN'Y:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Pobieranie jest darmowe!!! Po 5 sekundach wciśnij "skip ad" w prawym górnym rogu ekranu. Pobieranie powinno się rozpocząć automatycznie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Życzę dobrej zabawy :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli ktoś mógłby, proszę o zamieszczanie mapy na innych forach/blogach. Należy wtedy podać autora, oryginalny link pobierania i link do oryginalnego tematu.


Użytkownik Gombek7 edytował ten post 26 July 2015 - 12:10


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ersan

Ersan

    Zbanowany

  • Użytkownik+
  • 1222 postów
  • Ersan#2845
  • Ersanek
  •  

Napisano 21 July 2015 - 21:44

Mapka posiada jakieś specjalne cosie choćby jakieś systemy naprawiające arenę (5 minut roboty by zrobić takie coś) by była wielokrotnego użytku czy jest to po prostu platforma z TNT otoczona murem ;-; ?



#3 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 21 July 2015 - 21:49

Tak po każdej rundzie plansza się naprawia, jest scoreboard z wygranymi rundami, po spadnięciu przejście w tryb obserwatora.

#4 szymuś

szymuś

    50 punktów ostrzeżeń

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • szymek934

Napisano 23 July 2015 - 17:55

Ładna arena, co do rozgrywki, dosyć fajna. Spleef bardziej oryginalny mógłbyś zrobić ;) 8,5/10
  • Gombek7 lubi to

Namydlony Szymon < Mój autograf, Jeśli jesteś modem, to proszę, wpisz się do mojej sygnatury.

//Wpisuję się. ~Libter

. ~Ersan


#5 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 23 July 2015 - 18:52

Ładna arena, co do rozgrywki, dosyć fajna. Spleef bardziej oryginalny mógłbyś zrobić ;) 8,5/10

Dzięki za komentarz. Wiesz... to moja pierwsza mapa :D Wiem,że mogłoby być lepiej. Mam kilka pytań -

 czy wszystko działa, jak należy? Czy trzeba coś poprawić? Czy działa w 3-4 osoby? Chcę edytować temat, że mapa jest przetestowana. 

 

PS. Jesteś pierwszą osobą, która pobrała mapę :)



#6 szymuś

szymuś

    50 punktów ostrzeżeń

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • szymek934

Napisano 25 July 2015 - 20:12

Dzięki za komentarz. Wiesz... to moja pierwsza mapa :D Wiem,że mogłoby być lepiej. Mam kilka pytań -
czy wszystko działa, jak należy? Czy trzeba coś poprawić? Czy działa w 3-4 osoby? Chcę edytować temat, że mapa jest przetestowana.

PS. Jesteś pierwszą osobą, która pobrała mapę :)



Działa, grałem z ekipą, 4 osobową. Poprawić? Mapa większa. Wszystko działa!

Użytkownik Mydło edytował ten post 25 July 2015 - 20:14

Namydlony Szymon < Mój autograf, Jeśli jesteś modem, to proszę, wpisz się do mojej sygnatury.

//Wpisuję się. ~Libter

. ~Ersan


#7 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 01 August 2015 - 18:26

@refresh



#8 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 06 August 2015 - 13:20

@refresh



#9 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 09 August 2015 - 20:06

@refresh :)



#10 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 18 August 2015 - 11:44

@refresh XD



#11 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 16 September 2015 - 09:51

@refresh





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, minigra, mapa, multiplayer