Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spoilerowe pogaduchy :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 komu115

komu115

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:19

{na zebraniu spoilerow}
Spoiler: Użytkownicy CraftPortal nas wykorzystują! Musimy przestać działać! Od teraz każdy spoiler który bedzie działał zostanie zawieszony w Prawach Spoliera*
Spoiler2: jak to? Po to jesteśmy żeby nas wykozystywali! Sprzeciw!
Spoiler7: ale używają nas za dużo!
Spoiler: zakładamy nowe forum i u nas zamiast
bedzie [uzytkownik_craftsite] [/uzytkownik_craftsite] !
Spoiler9: ale...
Spoiler: nie ma ale! Jest juz zatwierdzone!
Admin_craftsite: nie zgadzam sie! Macie tu zostać!
Spoiler_policjant: brać go!
Gdy juz złapali admina, zakuli w "spoilero-kajdany" i uwięzili w "spoilero-więzieniu".
Spoiler: i po problemie.
Spolier_policjant6: niestety szefie ale nie...
Spoiler: JAK TO?! Upss.....
W pomieszczeniu oprócz tłumu spoilerow było z 50 moderatorow_craftsite
Lecz nagle do pomieszczenia wybieglo 70 spoilero-policjantów. Aresztowali moderatorow. Ale nagle jeden spolier [spoiler10] osuna sie na podłogę.
Cały tłum spoilerow: co sie stało?!
I nagle wszyscy zobaczyli 2 użytkowników: komu115 i programmerpeter. Komu115 miał "wylaczacz spoilerow"
Komu115: moge go włączyć ale chce jednego z was, spoilery.
Programmerpeter: dawać spoilera20.
Lecz nim programmerpeter sie zorientował, był w klatce. Komu115 udało sie uciec. Ale kumpel nie zostawił kolegi w potrzebie. Zawołal ostatniego wolnego moderatora. Ten pomógł mu "wyjąć" z klatki programmerpeter.
Ale nagle ... DALSZA CZĘŚĆ W KROTCE NA CraftPortal.pl


Nie chce tu nikogo obrażać. Programmerpeter przeszkadza ci ze użylem twojego nicku ? Napisz pod tym odcinkiem.masz ode mnie diaxa ;) jak przeszkadza to zmienię. Co do prawdziwego pierwszego odcinka to wiem ze nie zrozumiały i rozumiem ze jest w koszu. Tu sie bardziej postaralem


CZĘŚĆ DRUGA

Ale nagle programmerpeter zobaczył... "color-dinozaura". Bestia była w kolorach tęczy. Miała ogromne czerwone zębiska i niebieskie oczy. Był to szef kolorów CraftPortal.pl . Moderator, programmerpeter i komu115 zaczęli uciekać, lecz gdy bestia to zobaczyła zaczęła ziać kolorami. Programmerpeter wpadł na pomysł. Poprosił moderatora o 3 miotacze czerni.
Programmerpeter: moderatorze dasz 3 miotacze czerni?
Moderator: Ok
Rozdał każdemu z nich i zaczęli strzelać w besitę. Jak szef kolorów raz dostał zaczą uciekać. Myśleli, że to koniec, lecz na horyzącie pojawiły się... 2 spoilery! Jednakże mocno uzbrojone. Ruszyły na użytkowników.
Spoiler_walczący: ręce do góry!
Spoiler_walczący2: idzecie za mną.
Nagle moderator wpadł na pomysł... DALSZA CZĘŚĆ JUŻ W KRÓTCE NA CraftPortal.pl

Programmerpeter w 1 odcinku ja byłem bohaterem. Teraz czas na Ciebie.
Szukam chętnego moderatora forum, który chciałby byc w opowieści. Wystarczy napisac szukam tez chętnych 2 graczy to na razie mam nadzieje ze drzeszczyk był jak za krótkie to piszcie

CZĘŚĆ TRZECIA

Lecz nagle moderator wpadł na pomysł: zaprosił spoilery do cioci na herbatkę ( :D ). Po 2 godzinach to domu ciotki weszły 4 spoilery. Aresztowały moderatora, komu115 i programmerpeter. Zabrały ich do "super-Spoilera". Jedynym sposobem aby go wyłączyć jest użycie paralizatora na 100000 voltów. Ponieważ programmerpeter umiał programowac zrobił grę, w której był taki paralizator. Podłączyl drukarkę 3D i wydrukowal urządzenie ( w realu tak sie nie da lecz w tesko jest to możliwe :D ). Gdy wyszli ze super-spoilera od razu pokierowali się do Twórcy CraftPortal.pl . Droga ta była bardzo długa. Po 4 dniach długiego marszu stało się coś magicznego, nieprawdopodobnego, a było to... NASTĘPNA CZĘŚĆ JUŻ W KRÓTCE NA CraftPortal.pl


Tym razem bez "czatu". Mam nadzieje że trochę śmiechu było ;) ocenianiajcie ;) i pytanie do Bobek robal (jak pomylilem trochę nick to sory) : czy chciałbyś być 4 bohaterem? I nadal szukam
moderatora forum któremu nie będzie przeszkadzać uczestnictwo w opowieści. Tyle ode mnie ;) do następnego odcinka

CZĘŚĆ CZWARTA

Po 4 dniach długiego marszu stało się coś nieprawdopodobnego a było to, a raczej BYŁA to... Nagłówgodzilla. Nagłówgodzilla to szefowa nagłówków ( na CraftPortal.pl :D ). Bestia była niewidoma, lecz słuch miała LEGENDARNY. Komu115 wiedział wiele o NG*:
komu115: ani kroku dalej! Cicho!
programmerpeter: czemu?
komu115: ona nie widzi... Ale słynie z bardzo dobrego słuchu...
programmerpeter: OK.
moderator_craftsite: Cicho... Ona jest... NASTĘPNA CZĘŚĆ JUŻ W KRÓTCE NA CraftPortal.pl

*NG to nagłówgodzilla

Ten odcinek jest trochę krótszy niż inne ;) Tym razem trochę czatu, a trochę tekstu. Sory, że tak późno, ale nie dość, że dostałem bana na 7 dni ;"( to jeszcze byłem na wyjeździe i nie miałem czasu ogarnąć wszystkiego. Mam nadzieje, że chociaż malutki uśmiech na twarzy Wam sie pojawił ;) Tyle ode mnie, do zobaczenia w następnym odcinku ;)

CZĘŚĆ PIĄTA

moderator_craftsite: cicho... Ona jest... GŁODNA!
komu115: upsssss....
O tak, nagłówgodzilla była głodna. Najmniejszy ruch, lub odgłos ze strony bohaterów oznaczał śmierć w paszczy nagłówgodzilli. Ale nagle na CraftPortal zalogował się brat komu115, który miał nick komu112 (komu112 był o 3 lata młodszy od komu115). Ponieważ komu112 był nowy na forum, mało wiedział o potworach CraftPortal.pl. NIE MAM POMYSŁU CO DALEJ ;"( BEDZIE EDYCJA


Przepraszam, ale nie mam pomysłu co dalej ;"( Ponieważ miałem bana chcę PRZEPROSIĆ ADMINISTRACJĘ, za problemy które stwarzalem

Użytkownik komu115 edytował ten post 29 July 2015 - 17:25

  • Miszla lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 20 July 2015 - 22:27

cotusie...


Kiedy następna część?



#3 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:29

Mogę być w opowieści, mi to nie przeszkadza ;)

Aczkolwiek słabo pisana opowieść jak dla mnie. To co opisałeś powinno być kilkakrotnie dłuższe, bogatsze w słownictwo i bez błędów.

#4 darkrakso

darkrakso

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:29



  • Payper Duck lubi to

#5 komu115

komu115

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:31

Jestem na fonie sory.. Następne postaram sie zrobic dłuższe ;)

#6 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:31



  • darkrakso lubi to

#7 komu115

komu115

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:32

I ne wiem kiedy następny odcinek :/ . Nie wykluczone ze wtraci sie [color] XD ale nie chce zdradzać ;)

#8 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:34

Chodzi mi o to, że akcja toczy się w zbyt szybkim tempie. Powinieneś rozłożyć to na kilka odcinków.

Pisanie z telefonu to żadne usprawiedliwienie - ten post piszę właśnie z telefonu.
  • kryxkan lubi to

#9 komu115

komu115

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 20 July 2015 - 22:40

Dobra, dzięki za rady opowiadania bedą krótsze i fajniejsze, bedzie mniej błędów. ;)
I chce wszystkim którzy pod tym piszą podziękować. Naprawdę nie spodziewałem sie ze w ogóle 2 osoby to zobaczą. A tu niespodzianka. To motywuje ;)