Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

[Adventure][CustomNPC][1.6.4]"Adventuria II"

CustomNPC Custom NPC Adventure PL mapa 1.6.4 minecraft Adventuria

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 05 October 2015 - 19:00

Ogłoszenie!

-Niestety z powodu przypadkowego usunięcia całego folderu saves, Adventuria II v.2 raczej nie wyjdzie.

-Strona na której trzymałem zdjęcia miała przerwę techniczną i usunęła mi wszystkie zdjęcia dlatego jest tylko część z nich.

-Dodałem zdjęcia z nieukończonej wersji, która jak pisałem wyżej, raczej nie wyjdzie.

-Być może wyjdzie wersja uboższa, która poprawi parę błędów i doda trochę więcej zadań w tym usunięte Tablice.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 09 October 2015 - 18:04

Bossy przy bardzo trudnym do zdobycia eq i wyskakiwaniem zza pierwszego krzaka są zbyt silne mogły by mieć trochę mniej ataku 

Również zwykli przeciwnicy są za bardzo zkoksowani (bandyda 6 dmg na gościa tylko ze skórzaną tuniką


  • ST lubi to
<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#43 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 09 October 2015 - 18:19

@up

Dopisałem to do listy poprawek, jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi, pomysły lub znalazłeś błąd możesz to napisać, będę wdzięczny za pomoc w ulepszaniu mojej mapy.



#44 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 09 October 2015 - 19:02

@up

Niektóre itemy to "unikaty" choć nie powwiny nimi być np.sztabka erydium

widać NPC które powinny być niewidzialne (proponuję dać jako texture pusty plik PNG pusty nie biały)


<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#45 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 09 October 2015 - 19:26

@up

Sztabka erydium to to taka pozostałość po początkowej wersji gry, mogliśmy z niej zrobić elfi miecz, czyli możesz to potraktować jako znajdźkę.

A co do NPC to u mnie wszystko działa, tzn NPC wszystkie są niewidzialne. O których konkretnie masz na myśli, tych nad miastami?



#46 Qplu111

Qplu111

    Może sajgonkę?

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 10 October 2015 - 16:26

@up

tak mam na myśli te nad miastami i te w zamku ale w te z kapliczek działają


<p>Lepszy dobry русский chomik dżungarski niż jakieś Suabe raki

#47 lubię diaxy

lubię diaxy

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów
  • DzikiDzikers

Napisano 24 January 2016 - 10:49

czemu jak idę poza miastem pojawiają się pigmeny i te pomniki wcale nie uleczają.

mam custom npc na 1.6.4.



#48 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 24 January 2016 - 11:19

@up

Świnie zombie pojawiają się ponieważ są tam pochowane spawnery, jeżeli ich nie zaatakujesz to one nie powinny zaatakować ciebie, więc jeżeli nie chcesz z nimi walczyć po prostu tego nie rób.

Najlepszą klasą do walki z pigmenami jest łowca potworów, jeżeli nim nie grasz zalecałbym przed walką z nimi najpierw lepsze dozbrojenie się.

 

Musisz stać w odległości mniej więcej 3 kratek od pomnika żeby zaczął cię leczyć. Pomnik leczy z tego co pamiętam 0.5 serduszka co 5 sekund (wiem trochę długo).



#49 lubię diaxy

lubię diaxy

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów
  • DzikiDzikers

Napisano 24 January 2016 - 11:26

@up
Świnie zombie pojawiają się ponieważ są tam pochowane spawnery, jeżeli ich nie zaatakujesz to one nie powinny zaatakować ciebie, więc jeżeli nie chcesz z nimi walczyć po prostu tego nie rób.
Najlepszą klasą do walki z pigmenami jest łowca potworów, jeżeli nim nie grasz zalecałbym przed walką z nimi najpierw lepsze dozbrojenie się.
 
Musisz stać w odległości mniej więcej 3 kratek od pomnika żeby zaczął cię leczyć. Pomnik leczy z tego co pamiętam 0.5 serduszka co 5 sekund (wiem trochę długo).


Dziękuje
  • ST lubi to

#50 MCprz34

MCprz34

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 February 2016 - 14:25

Jak dostać się do zamku Urgash? Co robić dalej po zdobyciu statku pirackiego, zwiedzeniu wszystkich miejsc i co z wioską Pszczyn? Jak zostać żołnierzem?



#51 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 05 February 2016 - 14:54

P: Jak dostać się do zamku Urgash?

O: W teorii nie można, bo nie jest gotowy, mury są wybudowane, ale środek jest cały pusty. Tak naprawdę jest jednak sposób by przedostać się przez mury do środka (zamek Urgash znajduje się na końcu drogi prowadzącej w górę obok Pszczyn).

 

P: Co robić dalej po zdobyciu statku pirackiego, zwiedzeniu wszystkich miejsc i co z wioską Pszczyn?

O: Masz do pokonania jeszcze Bestię i Kontrolera (znajduje się w jaskini za bramą do tunelu prowadzącego do zamku Urgash) oraz stworzenie legendarnego szkieletowego hełmu (receptura do hełmu jest schowana w karczmie z podłogą w szachownicę, a dźwignie do otwarcia tajnego przejścia są schowane za nią). Pszczyn nie da się wyzwolić, jest to takie miejsce do zdobywania doświadczenia, złota i punktów reputacji.

 

P: Jak zostać żołnierzem?

O: Aktualnie się nie da, ta możliwość była dodana w kolejnej wersji jednak, jednakże

 

-Niestety z powodu przypadkowego usunięcia całego folderu saves, Adventuria II v.2 raczej nie wyjdzie.

, ale nadal możesz walczyć z żołnierzami Slsk, a po zdobyciu wystarczającej ilości punktów reputacji Królestwo Kran będzie do ciebie przyjaźnie nastawione i nie będziesz mógł ich uderzać, wtedy możesz uznać, że jesteś żołnierzem ;)

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Widzę, że podobają Ci się moje mapy. Przechodzisz je całe i oczekujesz od nich jeszcze więcej ;)

 

Ostatnio zastanawiałem się czy by nie stworzyć nowej mapy. Jeżeli masz jakieś pomysły co powinienem zrobić, jakie rzeczy z moich wcześniejszych map wyrzucić, jakie zostawić, jakie ulepszyć itp. to bardzo prosiłbym o napisanie mi o tym na pw. Będę wielce wdzięczny za wszelką pomoc :D



#52 MCprz34

MCprz34

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 February 2016 - 18:55

W następnej mapce możesz zrobić coś podobnego jak wioska Pszczyn bo tam z żołnierzy wypadały żelazne miecze, ale nie dało ich się sprzedać więc możesz zrobić sklep, w którym sprzedawałoby się te miecze. Zrób też jakiś zamek podobny do Urgash tylko dokończony i żeby dałoby się do niego wejść, a w nim byłby boss. Nową klasą mógłby być żołnierz lub rolnik, rasą może być ktoś kto będzie miał dostęp do większości mikstur w minecrafcie. Rolnik mógłby kupić oborę, w której znajdowały się krowy, a koło tego budynku byłaby uprawa pszenicy.



#53 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 05 February 2016 - 19:47

Ogłoszenie!

Powstał nowy temat w, którym możecie się wypowiedzieć jak nowa mapa ma wyglądać, zapraszam do udzielania się w nim.

https://craftportal....żeby-wyglądała/



#54 MCprz34

MCprz34

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 February 2016 - 11:40

Jak dostać się do latarni morskiej i domu handlowego w Tulce?



#55 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 06 February 2016 - 12:07

@up

Latarnia morska jest tylko ozdobą i została stworzona tylko po to, żeby ludzie zastanawiali się co jest w środku i jak się tam dostać, ale tak naprawdę nie ma tam nic i nie można się tam dostać.

Do domu handlowego można było wejść tylko w becie kiedy jako kupiec kupiłeś go i był to taki twój magazyn na składowanie rzeczy i sprzedawanie oraz kupowanie innych, ale kupiec jako klasa został usunięty i nie można się już tam dostać.



#56 MCprz34

MCprz34

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 04 July 2016 - 18:22

Co z nową Adventurią?

Nie masz to polecenia fajnej mapki przygodowej z modem NPC custom?



#57 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 04 July 2016 - 19:05

@up

Aktualnie nie pracuję nad nową częścią, ale nie oznacza to, że nie wyjdzie (nie mam pojęcia kiedy).

Jeżeli chodzi o mapy CNPC, to tutaj masz małą listę: https://craftportal....-map-customnpc/







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CustomNPC, Custom NPC, Adventure, PL, mapa, 1.6.4, minecraft, Adventuria