Skocz do zawartości


Zdjęcie

Animacja w 360 stopniach w Minecraftcie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 16 July 2015 - 10:22

Użytkownik YouTube "Dig Build Live" jakiś czas temu dodał film (animację) z Minecrafta, który pod pewnymi względami jest nietypowy. Podczas oglądania filmu możemy swobodnie obracać widok przy użyciu strzałek w lewym górnym rogu. Dzięki temu możemy niejako wejść w interakcję z filmem. Wygląda to bardzo ciekawie. Przekonajcie się sami:


Jak myślicie, czy możliwość tworzenia filmów w 360 stopniach się przyjmie? Może niedługo wszystkie filmy będą korzystały z tej technologii? Zapraszam do dyskusji.

 

PS. Nie wiem, czy ten temat nadaje się do kącika redakcyjnego, ale najbardziej mi pasowało umieścić go w tym dziale.


Użytkownik Runfis edytował ten post 16 July 2015 - 10:30

  • Piesel8178 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 16 July 2015 - 11:13

Na pewno jest to fajne, ale nie chce mi się ciągle klikać tych strzałek przyzwyczaiłem się do kamerzysty bo on sam sie rusza i nie trzeba nic robić. Możliwe, że się przyjmie, takie jest moje zdanie.


Użytkownik Vess edytował ten post 16 July 2015 - 11:13

Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#3 Gombek7

Gombek7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 16 July 2015 - 11:18

Hehehe, nawet fajne. Niestety w takich filmikach będzie można łatwo "zgubić akcję". Ciekawy byłby efekt w połączeniu z okularami do rozszerzonej rzeczywistości typu Oculus Rift.


Użytkownik Gombek7 edytował ten post 16 July 2015 - 11:18


#4 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 16 July 2015 - 12:02

Done.