Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić serwer 1.7.10 minecraft pod jakąś paczke modów

Minecraft serwer mody

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawid12k

dawid12k

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • dawid12k

Napisano 07 July 2015 - 14:35

Chodzi mi o serwer bez hamahi, że jak mnie na przykład nie będzie to inni mogli by grać.Coś takiego jak IndBuildCraft, ZakModPack lub TechBlock.I przy okazji porosze żeby mógł być serwer bez opłat albo z niskimi opłatami.

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 07 July 2015 - 14:40

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
MinecraftPoradnikiDotyczące gry
do
Serwery Minecraft - KopalniaProblemy


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#3 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 19 July 2015 - 14:50

Ho ho ho.

 

No dobrze, ze sposobu w jaki opisałeś swój "problem" wnioskuję że osobą pojętną nie jesteś.

 

Tak więc opowiem Ci dokładnie jak taki serwer założyć.

JEDNAK! Jeśli za pierwszym razem nie zrozumiesz to wiedz, że powinieneś odstawić tworzenie własnych serwerów na dłuższy czas :)

 

 

Po pierwsze chcesz znaleźć stronę która ma ofertę hostingową. Przykładowo 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Teraz robisz tam sobie konto, potwierdzasz adres email jeśli jest taka potrzeba i wchodzisz do panelu konta.

Szukasz gdzieś oferty hostingowej i wybierasz jakiś serwer który spełnia Twoje wymogi. Kiedy już to zrobisz musisz go "nabyć".

Super. Na chwilę obecną "masz" już serwer.

 

Nie wiem czy nadal tak jest ale kiedyś można było testować serwer przez 2 dni czy jakoś tak.

 

Powinieneś mieć dostęp do panelu serwera i wszystkich pierdół które są z nim związane.

Jednak serwer po 2ch dniach wygaśnie i straci swoją ważność. Dlatego następnym krokiem będzie zasilenie portfela.

Możesz użyć metod podanych na stronie portfela. Po wpłacie, Twój portfel powinien zostać doładowany.

Teraz przechodzimy do karty serwera i klikasz opłać serwer.

Po wykonaniu tej czynności powinieneś mieć serwer gotowy do użytku na 30dni.

 

Po 2gie chcesz zmienić ustawienia serwera wedle swoich potrzeb.

W tym celu wchodzisz do panelu serwera, ustawienia serwera i konfigurujesz go wedle własnej woli.

Dokładnie nie powiem Ci jak to wygląda bo trochę minęło od kiedy ostatnio używałem craftserve.

Wszystko jednak powinno być opisane i bardzo łatwe w obsłudze.

 

Po trzecie, masz możliwość używania FTP serwera - możesz połączyć się do serwera programem typu totalcmd lub winscp czy jakim tam innym byś chciał w celu przesyłu plików. Dzięki temu możesz swobodnie zarządzać plikami serwera.

Oczywiście to samo masz w panelu serwera na craftserve, ja jednak preferuję ten sposób zarządzania :)

 

Co do mysql to na chwile obecną się tym nie baw. Może za parę lat.

 

O ile dobrze pamiętam craftserve oferuje także wyszukiwarkę pluginów i dość dużą bazę silników serwera. Wystarczy wybrać, kliknąć zainstaluj i zrestartować serwer.

 

Życzę powodzenia :)


Użytkownik needpvp edytował ten post 19 July 2015 - 14:53

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, serwer, mody