Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skrypt] Autorski skrypt z AutoBanem! Na sprawdzanie graczy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 kubixlol2

kubixlol2

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 174 postów

Napisano 01 September 2015 - 06:52

Dobra, usunąłem i już jest dobrze :)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 RobieServerEzaa

RobieServerEzaa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 July 2022 - 13:11

 

Cześć!
To pierwszy mój taki skrypt zapraszam do czytania i oceniania :)

Co on robi:
Skrypt ten umożliwia sprawdzanie graczy poprzez teleportowanie ich do ustawionego miejsca i poproszenie o kontakt, albo wejście na ts'a lub skeypa, gdy gracz wyjdzie odrazu zostanie automatycznie zbanowany :)
 

Dlaczego go zrobiłem:
Naprawdę potrzebował tego jeden z naszych użytkowników na forum :0 napisał temat o tym a ja z tego pomyslu, pomagając mu zrobiłem skrypt, który pokazuję wam

 

 

Komendy i uprawnienia do skryptu:


Podstawowe komendy:

/Sprawdz (gracz) <- teleportuje gracza do sprawdzalni

/Czysty (gracz) <- pokazuje na chacie że gracz jest czysty i moze wyjsc

/UstawSpr <- ustawia sprawdzanie do komendy /sprawdz (gracz)

/UstawSpr2 <- ustawia teleport po sprawdzeniu gracza gdzie ma go tp

/SprAutor <- informacje i kontakt do autora skryptu :0

 

Uprawnienia:


Uprawnienie

    - spr.full

Daje nam dostęp do wszystkich komend (/sprawdz, /czysty, /ustawspr, /ustawspr2, /sprautor) Myślę, że starczy bo raczej wszystkie komendy musi mieć dana ranga/gracz.

 

Pozytywy:
Nie musimy już sami banować graczy, gdy wyjdą podczas sprawdzania
I mnóstwo innych xd

Negatywy:
Niestety, ale gdy ktoś ma /op i wyjdzie skrypt go zbanuje ponieważ ma wszystkie uprawnienia, także lepiej /op nie dawać tylko w rangach gdy dana ranga ma wszystkie uprawnienia (- '*') to dodać mu takie uprawnienie:

    - -jestem.sprawdzany

No to by było na tyle :) Myślę, że skrypt się spodoba i przyda na różnych serwerach :D Nie musimy już pamiętać o banowaniu graczy, gdy wyjdzie, albo my musimy na chwilkę podczas sprawdzania mieć z/w, a w tym czasie zapomnielibyśmy jak się nazywa nasz gracz, którego sprawdzamy, a on by wyszedł! Automat zbanuje go wtedy za nas!
Piszcie w komentarzach, co można by było poprawić, dodać lub przerobić :)

Ps: Pozwalam to minimalnie przerabiać na swoje potrzeby ! ;) Miłego kożystania ze skryptu życzę!

 

 

S K R Y P T

jak dodac to do serwera?