Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8.x][P][5-20s][WL][S] Survitown zaprasza.

1.8 Premium Whitelist

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 05 June 2015 - 18:10

Witajcie.

Zapraszam na serwer ze światem vanilla minecraft.

Serwer działa już od jakiegoś czasu i jest kilka aktywnych osób.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią oraz posiadasz oryginalnego minecrafta a do tego nie kradniesz i szanujesz innych graczy a jednocześnie cieszy cię budowanie i kreowanie swojego otoczenia w miłej atmosferze to jest to serwer dla ciebie!

 

Gra na naszym świecie polega na wybraniu sobie kawałka świata gdzie można robić co się żywnie podoba.

Dla serwera mamy wioskę zbudowana przez graczy gdzie dzieje się dużo projektów oraz wszyscy się spotykają.

Gracze, którzy są już trochę na serwerze biorą na siebie różne projekty dla serwera co niesie za sobą wiele frajdy.

 

Nie ma żadnych adminów ani nic z tego całego serwerowego syfu. Każdy sam jest sobie panem a gospodarka nie jest w żaden sposób sterowana.

 

Wymogi takie jak pełnoletniość oraz posiadanie premium są nie do podważenia.

Osoby zainteresowane proszę kontakt na priv, wtedy podam szczegóły.

Pytania proszę kierować tutaj.

 

Na koniec jeszcze raz gorąco zapraszam!! Zostało wiele do zrobienia. Weź udział w tworzeniu serwera i małej minecraftowej społeczności.

 

TYP SERWERA: Survival

NAZWA SERWERA: Survitown

ADRES SERWERA: Podaje tylko osobom przyjętym

LICZBA SLOTÓW:Bez ograniczeń


Użytkownik Michudu edytował ten post 06 June 2015 - 09:18


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 05 June 2015 - 18:29

Proszę o edycje tematu zgodnie z regulaminem: https://craftportal....działu-serwery/24h


KurmTAx.jpg


#3 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 05 June 2015 - 22:47

Chciałbym poprosić o dokładniejsze opisanie problemu. Jeśli chodzi o tagi w nazwie to proszę o instrukcje jak to zrobić bo nie widzę opcji edytowania nazwy tematu(mogę po prostu być ślepy). Podawanie adresu wszystkim mimo że nie są dodani na whitelist jest dla mnie bezsensowne ale jeśli to tego wymaga sie ode mnie to zrobie to.

 

BTW: Mój poprzedni temat zniknął bez śladu oraz bez żadnej wiadomości ze strony administracji...

 

BTW2: Nie powinniście mnie zawiadomić na PM o tym problemie zgodnie z regulaminem?

 

BTW3: Jeśli tak to dlaczego ja mam się trzymać regulaminu skoro i wy się go nie trzymacie?

 

Proszę o dokładne omówienie problemu i załatwienie sprawy w sposób który okaże szacunek i mnie i wam.


Użytkownik Michudu edytował ten post 05 June 2015 - 22:48

  • BartheZz lubi to

#4 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 June 2015 - 23:08

+ za brak centralnie planowanej gospodarki.
- za Vanillę, brak pluginów (m. in. na logowanie) wymusza premium i utrudnia automatyczny handel.
- za sztywny limit wiekowy. Zresztą i tak jest to niemożliwe do zweryfikowania.

Aby edytować nazwę tematu, kliknij edytuj przy pierwszym poście, a potem przycisk użyj pełnego edytora.

#5 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 05 June 2015 - 23:34

Ideą serwera jest gra w minecraft bez zbędnych dodatków i  zebranie ludzi którzy czerpią z tego przyjemność.

Handel nie musi być automatyczny jeśli zgrana ekipa ludzi umówi się na odpowiednie warunki. Właśnie jestem w trakcie budowanie marketu gdzie każdy zamieści swoje przedmioty na sprzedaż i przez to że graja tam dojrzali gracze wszystko może się odbyć w vanilla minecraft bez problemów.

 

Wymagania dotyczące konta premium i wieku są uwarunkowane moim doświadczeniem(wiek) i tym że nie propaguje piractwa...każdego stać na 80 zeta...gry na ps4 ludzie kupują za ponad 200 nawet dla ośmioletnich dzieci...w czym problem?

 

Jeżeli chodzi o wiek to mam na myśli dojrzałość i szacunek do innych graczy a doświadczenie mnie nauczyło, że wiek jest tego wyznacznikiem niestety.

 

I nie jest to miejsce żeby mi stawiać plusy i minusy ponieważ każdy ma prawo do gry w taki sposób w jaki mu się podoba i każdy serwer znajdzie osoby które chcą na nim grać. Jeśli tobie się nie podoba taki serwer to po prostu na nim nie graj zamiast pisać publicznie jakich to twoich kryteriów on nie spełnia.

 

Mimo to dziękuje za podpowiedź odnośnie edycji tytułu tematu.

 

I mimo to proszę o odpowiedź administracji na PM odnośnie mojego poprzedniego posta,



#6 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 06 June 2015 - 06:41

Chciałbym poprosić o dokładniejsze opisanie problemu. Jeśli chodzi o tagi w nazwie to proszę o instrukcje jak to zrobić bo nie widzę opcji edytowania nazwy tematu(mogę po prostu być ślepy). Podawanie adresu wszystkim mimo że nie są dodani na whitelist jest dla mnie bezsensowne ale jeśli to tego wymaga sie ode mnie to zrobie to.

 

BTW: Mój poprzedni temat zniknął bez śladu oraz bez żadnej wiadomości ze strony administracji...

 

BTW2: Nie powinniście mnie zawiadomić na PM o tym problemie zgodnie z regulaminem?

 

BTW3: Jeśli tak to dlaczego ja mam się trzymać regulaminu skoro i wy się go nie trzymacie?

 

Proszę o dokładne omówienie problemu i załatwienie sprawy w sposób który okaże szacunek i mnie i wam.

Tagi mają być odnośnie wersji, slotów, offline/online mode (premium-nonpremium) oraz trybu serwera.

 

 

  • Post musi wyglądać ładnie i schludnie, jeżeli moderator uzna, że temat się nie nadaje do zatwierdzenia wyśle do autora prywatną wiadomość z prośbą o poprawienie go. 
  • W treści powinny znajdować się następujące informacje:
    • Nazwa Serwera
    • Adres IP serwera
    • Liczba slotów
    • Typ serwera
    • Opis rozgrywki

KurmTAx.jpg


#7 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 06 June 2015 - 13:44

Zakładam, że jeśli informujesz o serwerze na publicznym forum, to mogę go również publicznie ocenić.
Natomiast nie powinieneś traktować tej krytyki jako ataku na serwer, tylko jako sugestię.


#8 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 08 June 2015 - 21:03

Porzucając już wszystkie poprzednie posty wracam do tematu serwera.

Mamy e tej chwili 5-7 aktywnych graczy. Może to dla innych wydawać się mało ale bardzo dużo się dzieje.

Właśnie zaczynamy budować pierwsze farmy, jeden z graczy zaczął budowę banku z kontami dla każdego gracza (only redstone:D).

Także mile zapraszam i zachęcam do tworzenia tego serwera razem z nami.



#9 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 12 July 2015 - 11:00

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, Premium, Whitelist