Skocz do zawartości


Zdjęcie

Era minigierek dla dzieci czy nuda na polskim YouTube?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 May 2015 - 21:06

Pewnie paru z was zauważyło jak i ja pewien problem, a mianowicie chodzi o to ,że Minecraft zniknął xD.....................................................................................................

a teraz na poważnie... wszyscy (prawie wszyscy) np. Blowek lub Polski Pingwin odeszli od Minecrafta - dziewictwa ich kanałów. I teraz niestety zadaję dosyć ogólne pytanie: DLACZEGO? Mam rozkmine:

1) Nudzi im się

2) Chcą czegos innego spróbować

3) Masowy debilizm tottalus

4) Hej wszyscy weźmy piwko, i zagrajmy we FNAF'a.........

5) Wspólna narada i automatyczna rezygnacja

6) ZGWAŁCENIE YOUTUBERÓW PRZEZ LELOWCÓW TYPU: Blowek przestań grać w Minkrofta! Czemu? Bo wiesz, bo nic. Aha. Wiem, aa właśnie chciałbyś może nakręcać LULA? :> NIEEEEE??!?!??!?!? Szkoda (trzeba następnego naiwniaka znaleźć, nakręcić na ligę czyniącą ze wszystkich The PvP Pro HIHIIHIHIHI)

(Pamiętajcie LOL to #ZNACZEK_GUNWA)

 

Chyba ,że macoe inne propozycję, mądre odpowiedzi będą nagradzane ^^

 

Nieproszeni: Hejterzy, debile, Casuale, The PvP Pro

 

Dziękuję, piszcie piszcie jestem ciekawy kto pierwszy dostanie w twarz lajkiem :P

 


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 26 May 2015 - 21:18


(Pamiętajcie LOL to #ZNACZEK_GUNWA)

 

Nieproszeni: Hejterzy

 

dziewictwa ich kanałów
Nieproszeni: debile

 

 

oglądaj i graj w minecrafta

 

Nieproszeni: Casuale

 

 

A moja opinia prezentuje się tak:
Minecraft stał się na youtubie nudny już baaaardzo dawno temu. Jeśli ktoś chce przyciągnąć nowych, a może nawet w pewnym stopniu rozgarniętych widzów, musi wprowadzać nowości. Co ciekawego jest w oglądaniu tego samego u setek osób przez setki godzin?


  • DarknessXIII i Kroqus lubią to

/D/


#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 May 2015 - 21:24

*
Popularny

Co do youtuberów: Gardze tymi reziami, blowkami, mandziami itp itd, którzy wybili się z klocków i nagle ot tak, gdy zdobyli popularność bez słowa przestali go nagrywać i wyśmiewać się z graczy właśnie tej gry.. Ja nadal czekam (już się nie doczekam) na legendę youtuba - JJokera. Jeszcze jak się go oglądało.. to było coś, razem z kumplami przeżywaliśmy każdą jego przygode tak, jak i on. Ktoś powie "ale on przecież też wybił się z minecrafta". Tak, ale nagrywał wiele, wiele więcej gier, minecraft był na 1 miejscu, bo ludzie głównie na to czekali.. Ale to już nie powróci, widocznie wybrał sobie inną drogę, trochę szkoda, że wszystkich tak sobie zostawił.



#4 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 26 May 2015 - 21:53

JJaya tak fajnie się oglądało, bo był pionierem, a gra nowością - nawet jeśliby wrócił, to jego mc nie wprowadziłby nic nowego.


  • Egzequtor i Kroqus lubią to

/D/


#5 Rafix1423

Rafix1423

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 26 May 2015 - 22:14

Co do youtuberów: Gardze tymi reziami, blowkami, mandziami itp itd, którzy wybili się z klocków i nagle ot tak, gdy zdobyli popularność bez słowa przestali go nagrywać i wyśmiewać się z graczy właśnie tej gry.. Ja nadal czekam (już się nie doczekam) na legendę youtuba - JJokera. Jeszcze jak się go oglądało.. to było coś, razem z kumplami przeżywaliśmy każdą jego przygode tak, jak i on. Ktoś powie "ale on przecież też wybił się z minecrafta". Tak, ale nagrywał wiele, wiele więcej gier, minecraft był na 1 miejscu, bo ludzie głównie na to czekali.. Ale to już nie powróci, widocznie wybrał sobie inną drogę, trochę szkoda, że wszystkich tak sobie zostawił.

Z tym się zgodze w 100% Wybili się a tera Wylane :D



#6 lolsent1200

lolsent1200

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 67 postów

Napisano 27 May 2015 - 05:08

To proste. Myślisz dlaczego odeszli? Z tego samego powodu co przyszli: haj$y. Jeśli im wygodnie to mogę sobie nawet grać w te FNAF'y ale wiedz, że nic nigdy nie zabije Minecrafta :). Puki ktoś w niego jeszcze gra/nagrywa ta gra przeżyje. Przykładem może być CS 1.6. Zdobył olbrzymią popularność, nadeszła era kastratów z mikro, a następnie wszystko wróciło do początków. To samo jest u naszej społeczności tylko zachodzi to nieco szybciej ;). Ja również zacząłem od JJayJokera, Zahacza'iów oraz Dzuniorów (chociaż ta dwójka wstąpiła na scenę nieco później) i do teraz nie ujrzałem jakiegoś filmiku współczesnych "minecraftowcóW'' dorównujących im przynajmniej w pomyśle na filmik. Kiedyś z zacieszem oglądaliśmy jak JJay tworzył generator cobblestone'a, a teraz ludzie chcą tylko minigier. Wcale nie mówię, że są one jakoś słabe, bo niektóre trzymają swój poziom. Wracając do ewolucji z "majnkraftera" do wszechstronnego "gejmera", tego nie zatrzymasz. Skoro widzowie chcą np. Bf'a to Yutuber może w tych czasach co najwyżej ustalić datę pierwszego nagrania :). Tak to jest w dzisiejszych czasach... Dlatego się cieszę, że nigdy nie zostałem Youtuberem i raczej nie zamierzam :).


  • Egzequtor lubi to

#7 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 27 May 2015 - 18:23

Na minecraft zarabiają(li) więcej niż na grach typu cs.

Mimo tego, że były one hejtowane miały więcej wyświetleń, skończyli je nagrywać gdyż mieli ,,presje'' widzowie( oraz hejterki) pisali:

,,Skończ z tym g****''

,,AHAhha! Nagrywa minecraft, wiesz co zawiodłem się''

,,Nie nagrywaj minecraft bo to gra dla dzieci'' <-- Minecraft to gra dla dzieci? Na jakiej podstawie? są tam kolorowe misie i inne pierdoły? Minecraft to oryginalna gra, nie ma takiej drugiej. A jeśli już jest to zapewne twórca się inspirował mine craft'em.

Ja osobiście youtuber'ow oglądałem z nudów (Zawsze czytałem komentarze, przez co wiem mniej więcej jak to wygląda).

Jedyną ''sławą minecraft'' którą oglądałem i oglądam do dziś (oczywiście ulubione odcinki) jest JayJay Joker.

Ciekawie on opisywał gre, od niego zacząłem i jako jedyny robił to co sam chciał a nie co mu kazali widzowie.

Inną sprawą jest to, że mc po pewnym czasie się znudziło, ale mogli wstawiać odcinki rzadziej, a nie wy****** serię, która przyniosła im 1 000 000 subów...

A jeszcze co do Jay Jay'a, jeżeli by wrócił i tak by nic się nie zmieniło, nie oglądało by się go tak przyjemnie jak kilka lat temu.

Minecraft poszedł zbyt daleko, mi osobiście wystarczyła by wersja 1.6...


  • Jasennn i Kroqus lubią to

#8 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 27 May 2015 - 18:53

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
MinecraftInne
do
InneHydePark


  • Kroqus lubi to

#9 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 28 May 2015 - 15:23

Jest kilka wytłumaczeń czemu przestali nagrywac :

 

a) nuda, po prostu znudziło im się ciągłe granie w to samo (staw klocka, zniszcz klocka, staw klocka, zniszcz klocka, zabij potwora)

b) nowe trendy, nowe gry które są lepsze od minecrafta

c) przez minecrafta na ich kanał przybyła masa dzieci którzy co chwile spamią im na e-mail/youtube/konto google+ "KIEDY MINECRAFT" "KIEDY NOWA SERIA" "ZAGRASZ ZE MNĄ" "MOGĘ Z TOBĄ NAGRAĆ FILMIK"

d) koniec hajsu z filmików

e) mojang zagroził im że zabiją ich wszystkich widzów jak nie przestaną nagrywać filmików z minecrafta

 

Zaskoczę was, nie wszyscy skończyli nagrywać minecrafta przykładem jest tego Madzik89 (Magdalena Maria Monika), Vertez, DNKU (MINECRAFT UPADA)


Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#10 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 28 May 2015 - 15:45

Zauważyłem że większość zaczęła odchodzić kiedy Microsoft przejął minkraft


maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#11 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 28 May 2015 - 15:49

Zauważyłem że większość zaczęła odchodzić kiedy Microsoft przejął minkraft

Nie, to raczej nie miało wpływu na to, ja odszedłem głównie przez to, że jest masa skryptów, cheatów itp itd. Jak widze na forum kogoś, kto sprzedaje ten shit. Zgłaszam i robie afere, mimo, że nie gram już w tą grę. Nawet dzisiaj jednego sprzedawce pozbawiłem parcy.. ale o tym mogę opowiedzieć kiedy indziej jak ktoś chce.



#12 FireGhostPL+

FireGhostPL+

    Nie Ma Postów, Nie Jest Znany Ale Jest Bogiem Tego Forum!

  • Użytkownik+
  • 369 postów
  • FireGhostPL

Napisano 28 May 2015 - 16:13

Przejęcie Firmy przez microsoft skłoniło graczy do odejść ale najwierniejsi zostali :P


≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

NIE Wchodź Tu!


╔═ Posty ══════╗

○○○○○○○

300 3000

╚═ Posty ══════╝


Sygnatura I Post na Forum Od 2014/2015. © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈


#13 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 28 May 2015 - 16:27

Gdyby wrócił JJayJoker, nie musiałby nagrywać klocków. On po prostu robił filmy za********e, lepiej niż ktokolwiek na polskim YT


  • kryxkan lubi to

KurmTAx.jpg


#14 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 28 May 2015 - 17:27

Zauważyłem że większość zaczęła odchodzić kiedy Microsoft przejął minkraft

 

 

Przejęcie Firmy przez microsoft skłoniło graczy do odejść ale najwierniejsi zostali :P

Powie mi ktoś - ale tak konkretnie - co takiego M$ zrobiło aby gracze odeszli?

Zdaje mi się, że zatwierdziło się niektórym to co gdzieś przeczytali czy usłyszeli od kolegi.

 

M$ to nie Mojang. Oni to tylko kupili.

 

Jeśli mnie coś ominęło to napiszcie, bo jeszcze nikt mnie nie przekonał do tego, że Microsoft jest dobry czy też zły.



#15 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 May 2015 - 18:13

Powiem krótko i z bardzo dobrym przykładem, Minecraft to gra robiona ,,ręcznie na zardzewiałej patelni" która mimo przewidywanych korzyści i poziomu sławy, wybił się na pierwsze miejsce na swiecie, Mojang z Notchem na pewno powiedzieli na samym początku o dowiedzeniu się o tym, takie zdanie: Uff, tego się niespodziewalismy... no cóż nie możemy zaskoczyć swoich fanów :) Więc Notch ich nie zaskoczył i rozwijał firmę tak długo jak tylko mógł czyli przez 5 lat aż po prostu nie dał więcej rady i gdy tak już tonął i tonął, dostał od kogos pomocną dłoń, cos jakby ,,nareszcie przybył zbawca!". Microsoft kupił Mojang za bardzo dobre pieniądze, lecz niestety to jest jak przepis, jakas babcia kiedyś wymyśliła jakiegoś piernika, który stał się sławny i ktoś odkupił przepis i rozwijał to według przepisu w wielkiej i potężnej fabryce pierników z dobrymi warunkami i ludźmi do pracy, tak samo było, stało się i jest w Minecrafcie. Wydali na to tonę pieniędzy, nie na marne, rozwijają Minecrafta w dobrym kierunku i jak to bywało od zawsze w historii, Jeżeli stary król umrze (Notch, Oczywiście to metafora), to jego następca usiądzie (Miał to być Jeb, jednak tym następcom okazał się Microsoft i jak wszyscy wiemy ten dobry władca, bardzo potężny i bogaty, dostając królestwo w ręce, na pewno tego nie zepsuje ;))

 

Tak to wyglądało, ale Microsoft zepsuł trochę paru graczy bo wiadomo to co uszło czyli starzy gracze to jest krew która poszła podczas przeszczepu czegos ważnego ;)

 

Jestem wobec Microsoftu na tak i na nie:

Na nie ponieważ: Nie wiedzą co Notch miał w głowie (czemu creeper, może enderman? Skąd i co podobnego dodać lub wymyslec?!) przykładem jest np. królik

Na tak ponieważ: Microsoft w ostatniej chwili nawet nie prosząc o oddanie Minecrafta w dobre ręce tylko nawet jeszcze płacąc Mojangowi za rozrośnięcie tej pięknej gry, zapłacił i zrobił kontynuacje pięknej gry. Można Ten Minecraft w zasadzie Minecraftem II Beta v 2 1.8

 

PS Mam nadzieję ,że w końcu zrobią zapis poprawny wersji Minecrafta bo jeżeli np. mówimy o 1.7 to czy mamy na myśli ten update kiedy dodano pistony czy ten z nowymi kwiatami? Jest na szczęście na to sposób bo ten drugi nazywa się The Update that changed the world.

 

A więc tak czy tak jestem w 90% na stanowcze TAK bo są tacy psychiczni sadyści którzy by męczyli już biednego Notcha i jego firme do dalszych i dalszych i jeszcze bardziej dalszych robód a on sobie tym życie marnuje... Microsoft to wielka firma która ma czas, pieniądze, miejsce, ludzi i praktycznie HEEEEEEEEJ AMŁEŁRICKA. Czyli wiadomo ,że dochodzi ta cholerna Amłełrickarska sława.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#16 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 28 May 2015 - 18:26

Kupno Mojangu przez Microsoft nie miało zbyt dużego wpływu na odejście graczy ;p

Jeśli ktoś jest innego zdania niech wymieni chociaż jeden czynnik wpływający na odejście graczy z tego powodu.



#17 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 28 May 2015 - 19:30

wiem, tylko to moje spostrzeżenia


maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#18 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 May 2015 - 21:21

Ja wiem! Ja znam bardzo fajny taki poscik który prawdziwy gracz Minecrafta napisał bo się zna na Minecrafcie

 

O to ten post:

 

Powiem krótko i z bardzo dobrym przykładem, Minecraft to gra robiona ,,ręcznie na zardzewiałej patelni" która mimo przewidywanych korzyści i poziomu sławy, wybił się na pierwsze miejsce na swiecie, Mojang z Notchem na pewno powiedzieli na samym początku o dowiedzeniu się o tym, takie zdanie: Uff, tego się niespodziewalismy... no cóż nie możemy zaskoczyć swoich fanów :) Więc Notch ich nie zaskoczył i rozwijał firmę tak długo jak tylko mógł czyli przez 5 lat aż po prostu nie dał więcej rady i gdy tak już tonął i tonął, dostał od kogos pomocną dłoń, cos jakby ,,nareszcie przybył zbawca!". Microsoft kupił Mojang za bardzo dobre pieniądze, lecz niestety to jest jak przepis, jakas babcia kiedyś wymyśliła jakiegoś piernika, który stał się sławny i ktoś odkupił przepis i rozwijał to według przepisu w wielkiej i potężnej fabryce pierników z dobrymi warunkami i ludźmi do pracy, tak samo było, stało się i jest w Minecrafcie. Wydali na to tonę pieniędzy, nie na marne, rozwijają Minecrafta w dobrym kierunku i jak to bywało od zawsze w historii, Jeżeli stary król umrze (Notch, Oczywiście to metafora), to jego następca usiądzie (Miał to być Jeb, jednak tym następcom okazał się Microsoft i jak wszyscy wiemy ten dobry władca, bardzo potężny i bogaty, dostając królestwo w ręce, na pewno tego nie zepsuje ;))

 

Tak to wyglądało, ale Microsoft zepsuł trochę paru graczy bo wiadomo to co uszło czyli starzy gracze to jest krew która poszła podczas przeszczepu czegos ważnego ;)

 

Jestem wobec Microsoftu na tak i na nie:

Na nie ponieważ: Nie wiedzą co Notch miał w głowie (czemu creeper, może enderman? Skąd i co podobnego dodać lub wymyslec?!) przykładem jest np. królik

Na tak ponieważ: Microsoft w ostatniej chwili nawet nie prosząc o oddanie Minecrafta w dobre ręce tylko nawet jeszcze płacąc Mojangowi za rozrośnięcie tej pięknej gry, zapłacił i zrobił kontynuacje pięknej gry. Można Ten Minecraft w zasadzie Minecraftem II Beta v 2 1.8

 

PS Mam nadzieję ,że w końcu zrobią zapis poprawny wersji Minecrafta bo jeżeli np. mówimy o 1.7 to czy mamy na myśli ten update kiedy dodano pistony czy ten z nowymi kwiatami? Jest na szczęście na to sposób bo ten drugi nazywa się The Update that changed the world.

 

A więc tak czy tak jestem w 90% na stanowcze TAK bo są tacy psychiczni sadyści którzy by męczyli już biednego Notcha i jego firme do dalszych i dalszych i jeszcze bardziej dalszych robód a on sobie tym życie marnuje... Microsoft to wielka firma która ma czas, pieniądze, miejsce, ludzi i praktycznie HEEEEEEEEJ AMŁEŁRICKA. Czyli wiadomo ,że dochodzi ta cholerna Amłełrickarska sława.

 

Jak cos się nie podoba znaczy,że nie jesteś prawdziwym graczem Minecrafta i jesteś tym kims kogo ma gracz nade mną.


  • lolsent1200 lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#19 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 03 June 2015 - 18:03

Nie rozumiem. Po co zakładasz znowu te tematy, skoro jest ich już dużo na tym forum? A czy ktoś wspomniał tutaj o JJayJokerze, legendzie Youtuba, który jako jedyny nagrywał profesjonalnie minecrafta? A nie, bo Blołek, Pingwin to są bogowie -.-


Użytkownik MrNawi26 edytował ten post 02 January 2016 - 13:22

201011_drift-3d.gif

#20 DeltaT

DeltaT

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 539 postów

Napisano 03 June 2015 - 18:06

Lata świetności Minecrafta minęły już dawno, coraz mniej ludzi gra w Minecraft, a teraz próbują przyciągnąć byłych graczy tejże gry aktualizowaniem i dodawaniem nowych bajerów do tej gry, nie ma co ukrywać, coraz mniej youtuberów nagrywa Minecraft bo to już jest nudne patrzenie na yt jak ktoś gra w klocki.


  • I'm Nikt. lubi to