Skocz do zawartości


Zdjęcie

[vTutorial]: Launcher MC dla każdej wersji ?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 7days7

7days7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • 7days7

Napisano 03 May 2015 - 03:23

Witam!
Przedstawiam wam poradnik, ukazujący
jak pobrać i zainstalować launcher z aktualnie najwyższą dostępnie
wersją Minecraft'a.

 
Za jakość z góry przepraszam :)

  • SnAQ. lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 03 May 2015 - 08:30

Przyjemny głos, wszystko ładnie wyjaśnione, zrozumiałe i trochę humoru plus też za dobre czytanie słów obcych języków.

e

 

 


#3 SnAQ.

SnAQ.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 May 2015 - 08:32

Przepraszam. A nie dało by się pobrać wersji 1.7.2? Bo gdy pobrałem od razu mi Update zrobiło do 1.8.4. Można temu jakoś zapobiec ?



#4 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 03 May 2015 - 12:25

pisze w temacie cytuje:

 

Witam!
Przedstawiam wam poradnik, ukazujący
jak pobrać i zainstalować launcher z aktualnie najwyższą dostępnie
wersją Minecraft'a.
 
moim zdaniem to nie jest taki 100 % dobry poradnik dla tego że piszesz że przedstawiasz jak pobrać najnowszą wersje no przedstawiasz ale jak się pojawi jeszcze nowsza to skąd wież że na 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 pojawi się ta nowa wersja tak od razu , trzeba czekać aż jakiś człowiek doda tą najnowszą wersje minecraft na tą stronę i jeszcze trzeba mieć torrenta 
 
niech sobie ktoś weźmie jakiś launcher w którym przed uruchomieniem gry wybierasz na jakiej wersji chcesz grać i tyle (przykład: minecraft by zyczu) 
 
jak byś zrobił poradnik jak zrobić taki głos jak na tym filmie i mi wysłał do niego linka na pw to bym dał like i wysłał wszystkim znajomym ten film
 
 
-------------------------
dodatkowa wiadomość: chcesz pobrać launcher na przykład minecraft by zyczu ale ten z ikonką .exe ? , to pobierz go tutaj: download-minecraft-launcher.cba.pl

Użytkownik klipbun1234 edytował ten post 03 May 2015 - 12:25

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#5 7days7

7days7

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • 7days7

Napisano 03 May 2015 - 14:49

SnAQ. Po pobraniu launchera w menu głównym wybierasz wersję - pokazane to jest w 01:30 minucie :)

 

klipbun1234 Może to moja wina, że nie ukazałem tego jaśniej ale po ściągnięciu lanuchera by TeamExtreme możesz wybrać sobie interesującą cię wersję. Jest podobnie jak w "by zyczu". Równie dobrze mógłbyś pobrać starszą wersję, a w menu głównym i tak wybierzesz sobie najnowszą :)

Co do głosu to czasami nie da się go uzyskać w programie, ponieważ podstawą do jego egzystencji są dźwięki wydawane przez struny głosowe, a tych nie ma co modyfikować. Na YouTube z pewnością istnieją poradniki jak dodać efekt, który polepszy jakość dźwięku i podkreśli twoje walory.


Użytkownik 7days7 edytował ten post 03 May 2015 - 15:02


#6 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 03 May 2015 - 15:14

wiem że zależy to od głosu ale ty jeszcze ten swój głos edytujesz w jakimś programie więc pokaż to w jakimś poradniku czy coś albo napisz nazwę programu i powiedz co robisz w tym programie i podaj linka do jakiegoś angielskiego czy japońskiego czy jakiegoś innego języku filmu


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...