Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zapowiedź][Thriller] Marmurowe Szerszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xajazeht

Xajazeht

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Kazar

Napisano 29 April 2015 - 19:54

Spokojnie, to tylko zapowiedź.

Choć dopiero niedawno mój głód trollowania ludzi strasznymi historiami zaczął dawać się we znaki, tym razem nie będę się ograniczać do zakreślonych schematów gdzie każdy, ale to każdy, rozdział, wpis, interval czy jakoś tak, wyglądał podobnie, podczas gdy różnica była tematu przewodniego, oraz miniatury zdjęcia.

 

Może mało to osób zrozumie, ale przed takim wyzwaniem trzeba 'dojrzeć". Zdobyć odpowiednie warunki, sprawdzić samego siebie, pokonać wewnętrzną chęć zakończenia tego.

 

Czy mi się udało ? Czy 3 lata spędzone przy książkach wielu wartościowych autorów, w między czasie oszukując nauczycielkę że jednak spędziłeś ten czas na lekturze, a twoja wiedza jest ograniczona nie przez fakt, iż dzisiaj rano czytałeś strzeszczenie, tylko że masz słabą pamięć, pozwolą mi na stworzenie czegoś, co będzie wyrazem mojej ukrytej chęci pisania ?

 

Teraz tu przy was narzucam na siebie wyzwanie, stworzenia czegoś, co dopełni moje poprzednie wpisy w coś nowego, oryginalnego, a co najważniejsze, w prawdziwy epilog.

Epilog mojej trylogii wreście zostanie stworzony, a stanie się to, jeśli mi na to pozwolicie. Jedyne, czego od was chcę, to abyście mnie dopilnowali z postanowieniem.

 

 

 

Kto to pisze ? Odpowiedź masz tuż obok...

ZajaX


tumblr_m8rvlaDsuT1r3qwdqo1_500.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 29 April 2015 - 20:49

dopinguje cie !


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#3 Ascanol

Ascanol

    Pan Śmierci

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Ascanol

Napisano 30 April 2015 - 09:19

Już ja cię przypilnuje. :D


200.gif200.gif