Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Projekt][Inne] Iterum orbis terrarum (Serwer działki!)

Serwer minecraft działki survival hot ten 10

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Segietek

Segietek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 14 April 2015 - 16:23

Witam...

 

Wyjątkowo nie mam zamiaru lać wody i przenosić Ciebie w obłoki fantasy...

Może najpierw się przedstawię... na imię mam Szymon, lat już niedługo 15, gram w tą grę już dobre 4 roczki.

 

Chciałbym zbudować serwer. Zapewne potrzebna mi do tego będzie jakaś ekipa? Hm... Może Ty?

 

Zacznijmy od tego, że mam na myśli miasteczka, w których byłyby działki.

Serwer wzorowany jest na s.craftbox.pl - starym serwerze, który dawno padł. Potem jakimś cudem dostał się na krótki czas w ręce Blow'a, ale wtedy było to już coś zupełnie innego, także czas wielkiej komuny na CraftPortal.

Jak doskonale wiemy wszyscy grają obecnie na wielkich serwerach Mini Games. Nie oszukujmy się, od kiedy w mc można zbyt wiele to stara dobra klasyka się wykrusza.

 

Od spawnu prowadzą nas ścieżki oraz tory... Miasta cieszą się wzajemnym pokojem. Są to w pewnym sensie królestwa, jednak mało obszerne i nie posiadające straży. Każde miasto ma swego króla. Władca opiekuje się ogólnie swym królestwem, dba o funkcjonowanie wszystkiego w należny sposób. Każdy nowo przybyły może udać się do zakładu pracy i wykonać jakąś pracę, aby zyskać swoje pierwsze pieniądze. Po uzbieraniu danej sumy może wynająć pokój w karczmie lub kupić działkę bądź gotowy dom. Zakupioną działkę można potem odsprzedać innemu mieszczaninowi. Każde miasto specjalizuje się w danym rzemiośle, np. miasto nad wodą - łowienie ryb, miasto pod górą - wydobywanie surowców, miasto na żyznych, płaskich terenach - rolnictwo... Miasto, którego domeną jest wykonywanie danej pracy sprzedaje produkty z tej pracy pozyskane w najniższych cenach, gdyż ma ich nadwyżkę. Król ustala ceny w sklepie głównym miasta, poza tym każdy gracz może założyć swój sklep na terenie specjalnie do tego wyznaczonym, odrębnym od działki.

Jest to opis samej gospodarki. Dodam, że każde miasto posługuje się odrębną walutą (o raczej stałym kursie).

Aktualnie to już wszystko ważne co chciałem Ci przekazać, historia tych miast jak i dokładny układ mapy nie są chyba teraz potrzebne.

 

Generalnie to nie śpieszę się z realizacją projektu. Wszystko powinno być dopracowane i przemyślane.

Zapraszam do zadawania pytań oraz do zgłaszania się do ekipy :)

 

Wymagam:

  • 13+ lat (chociaż liczy się bardziej dorosłość emocjonalna i granice dobrego smaku)
  • Skype
  • Posłuszeństwa  :irongolem: (i chęci do współpracy)
  • Uczestniczenia w budowie i obecności na serwerze.
  • Liczy się Twoje doświadczenie z grą

 

Jeszcze takie dodatkowe, żeby admin był zadowolony :)

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Projekt - Iterum orbis terrarum Serwer - zobaczy się w praniu ;) (domena już jest)
  • Oferuję: Wieloletnie doświadczenie, rozrywkę na poziomie
  • Kontakt: skype - szymon1374 GG - 49677537

Użytkownik Segietek edytował ten post 14 April 2015 - 20:56


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Acheront

Acheront

    Terran Ghost

  • Użytkownik+
  • 435 postów
  • Suweren

Napisano 19 April 2015 - 22:52

Żeś "szczelił" nazwą...


 

9ZRq0vM.gif


#3 Segietek

Segietek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 24 April 2015 - 08:14

 

Żeś "szczelił" nazwą...

Mi też się podoba.



#4 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 30 April 2015 - 19:27

Podoba mi się ^.^
Co napisać w zgłoszeniu?

#5 Segietek

Segietek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 01 May 2015 - 20:34

Podoba mi się ^.^
Co napisać w zgłoszeniu?

Po prostu dodaj mnie na skype / GG.



#6 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 20 June 2015 - 11:08

Theme jest autorski?

Czy korzystając z wordpressa przypadkiem nie musisz mieć tego w stopce?:)


KurmTAx.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Serwer, minecraft, działki, survival, hot ten, 10