Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Mody][TeamFight][Survival/RP] Serwer MythCorporation 1.7.10

Mody TeamFight Survival Rp 1.7.10 Mods Premium

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xavon

Xavon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SHlR0

Napisano 13 April 2015 - 22:46

Witam!

Poszukuje ludzi do gry na serwerze z modami. Graliśmy we trójkę, ale niestety ekipa się lekko posypała i zostało nas tylko dwóch.


Czego oczekuje?

- Oryginalny Minecraft.

- Wiek powyżej 16 lat.
- Chęć do gry i uczciwość. *
- Granie z głową i umiejętność survivalu.
- Przekleństwa dozwolone, ale bez przesady. Chcemy pograć, a nie uczyć się slangu podwórkowego.
- Chęć budowania (wyobraźnia) i porozumiewania się w grupie.
- Trochę czasu. Nie chcemy osób które będą wchodzić tylko w weekend, pograją 15 minut i sobie pójdą bo im się znudziło.

Co oferuje w zamian?

- Dobrze skonfigurowaną i po części spolszczoną paczkę modów mojego autorstwa.
- Znakomitą atmosferę i uczciwość.
- Jestem otwarty na propozycję zmiany/ulepszenia rozgrywki poprzez wprowadzanie nowych zasad itp.

Paczka modów:

  •  Web Displays - Przeglądarka internetowa w Minecraft, którą możesz sobie postawić w salonie jako TV (widoczna dla wszystkich).
  •  Better Storage - Nowe skrzynie, kłódki, a dodatkowo blokowane żelazne drzwi i wiele innych.
  • Primitive Mobs - Nowe moby urozmaicające rozgrywkę.
  • Invasion Mod - Zwiększa liczbę mobów w nocy, a dodatkowo mogą niszczyć bloki i inne.
  • Auto Sapling - Automatyczne sadzenie sadzonek, które pozostaną na ziemi.
  •  Aether II - Nowy świat (niebo). Zawiera dungeony, drużyny i nowe przedmioty.
  • Craftable Horse Armor - Umożliwia craftowanie siodeł oraz przedmiotów dla konia.
  • Bams Grave - Jeżeli posiadasz dwie skrzynki w ekwipunku, to po twojej śmierci pozostawisz po sobie nagrobek z przedmiotami.
  • Mutant Creatures - Mutanty stworów z podstawki. Sety, bronie oraz fajnie się z nimi gra.
  • Dynamic Sword Skills - Jeden z lepszych modów. Z mobów dropią orby ze skillami, dzięki którym możesz levelować owe umiejętności. Skille aoe itp. Genialne na PVP.
  • Craft Guide - Podstawowy mod, można w nim sprawdzić crafting wszystkich rzeczy z modów i podstawki.
  • Heart Crystal - W jaskiniach można znaleźć serca, które zwiększają nam maksymalną liczbę życia. (Wypada po zgonie).
  • AbyssalCraft - Nowy świat, nowe moby i inne.
  • Hardcore Ender Expansion - Urozmaicony End. Twierdze w Endzie itp.
  • Zombie Awareness - Mod polegający na zwiększeniu liczby mobów w nocy, tak jak Invasion Mod. Dodaje dodatkowo nowe AI dla mobów oraz krew i słuch dla zombie.
  • BiblioCraft - Przedmioty dekoracyjne oraz użytkowe.
  • Weapon Mod - Nowe bronie typu Battle Axe, Battle Hammer, Katany itp.
  •  Backpack - Dodaje do gry plecaki.
  • Tree Capitator - Ścinanie całych drzew razem z liśćmi. Wymagana diamentowa siekiera.
  • Twilightforest - Nowy świat z bossami oraz surowcami, przedmiotami i nowymi zwierzętami.
  • Damage Indicators - Pokazuje w lewym rogu ekranu liczbę życia moba, na którego kierujesz.
  • Carpenter's Blocks - Bloki dekoracyjne, ukośne itp.
  • Furniture Mod - Bloki dekoracyjne i użytkowe. Lodówki, zmywarki, pralki itp.
  • Antique Atlas - Mapa w księdze. Nie chcieliśmy zbyt ułatwiać wgrywając normalną mapę.
  •  Better Furnaces - Lepsze piecyki. Dodaje upgrade'y itp.
  • Minecraft Come Alive - Zamienia normalnych wieśniaków na bardziej realistycznych. Możesz się ożenić i mieć rodzinę.
  • Lucky Block - Blok z którego wypadają losowe itemy, jest drogi ale czasem się opłaca.
  • BuildCraft - Długo by się rozpisywać. Dodaje mechanizmy do gry, od automatycznego kamieniołomu, po farmy itp.
  • Smart Moving - Dodaje do gry czołganie się, wspinanie, skakanie na główkę itp.
  •  Big Trees - Dodaje do gry duże i ładne drzewa.
  • OptiFine - Optymalizacja graficzna. Więcej FPS.
  • AnimalBikes - Dodaje do gry mounty. Możesz latać na smoku, ghast'cie itp.
  • Dynamic Lights - Dynamiczne oświetlenie. Możesz chodzić z jedną pochodnią po jaskini, a będziesz ją dynamicznie oświetlał.
  •  Rotten Flesh - Dodając do zgniłego mięsa mączki kostnej oraz cukru, możesz go przepalić na skórę.

    Są to najważniejsze mody, reszta to dodatkowe frameworki do modów. Modów mamy w tej chwili 65.

    Rozgrywka

    Mamy zamiar wprowadzić pewne zasady. Poszukuję 10 osób na serwer. Łączymy się po 3 osobowe grupy, budujemy się robiąc osady, a potem jak się spotkamy to się tłuczemy. Rozgrywamy akcję RP poprzez zakładanie sojuszy, wyznaczanie tras handlowych itp. !Nie niszczymy sobie budynków! Jedyne co możesz zrobić, to wyłamać bądź otworzyć zamek od drzwi oraz skrzyń. *Wgrany jest także mod, który sprawdza jakie mamy zainstalowane mody, a także texturepack'i, aby ograniczyć oszustwo i dogrywanie modów. NIE OSZUKUJEMY, to podstawa. Chcemy pograć, a nie uczestniczyćw gonitwie kto więcej się nachapie. Wyobraź sobie te walki przy użyciu nowych setów i skilli, przy których nawet koks nie pomoże :)

    Serwer jest hamachi, ale postaram się go utrzymywać 24/7, odpalając go na dodatkowym sprzęcie.


    Jeżeli chcesz zagrać, napisz w odpowiedzi swój nick, imię oraz wiek.

    Sieci hamachi:
     
  • Nazwa Sieci: MythCorporation Server 1
    Hasło: 123

     
  • Nazwa Sieci: MythCorporation Server 2
    Hasło: 123

     
  • Nazwa Sieci: MythCorporation Server 3
    Hasło: 123

     
  • Nazwa Sieci: MythCorporation Server 4
    Hasło: 123

     
  • Nazwa Sieci: MythCorporation Server 5
    Hasło: 123


    Na rozgrywkę czekamy aż uzbieramy komplet. Poinformuję o tym tutaj. Mam zamiar zakupić także VPS'a, aby zwiększyć liczbę graczy :)

Użytkownik Xavon edytował ten post 13 April 2015 - 22:57

"RadioActive: The Game"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szynsz

Szynsz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 172 postów
  • szynsz

Napisano 15 April 2015 - 01:39

Sprawdzałeś obciążenie jakie robi ta paczka? Wydaje mi się że przy tylu modach niektórzy (w tym ja) mogą mieć pokaz klatek. Druga sprawa nie myślałeś o modzie buildcraft?



#3 Xavon

Xavon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SHlR0

Napisano 15 April 2015 - 12:20

Sprawdzałeś obciążenie jakie robi ta paczka? Wydaje mi się że przy tylu modach niektórzy (w tym ja) mogą mieć pokaz klatek. Druga sprawa nie myślałeś o modzie buildcraft?

BuildCraft jest już w paczce, musiałes nie doczytać. Co do obciążenia... 2GB ramu w zupełności wystarczy, aby mieć 60 fps'ów.


"RadioActive: The Game"


#4 Szynsz

Szynsz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 172 postów
  • szynsz

Napisano 15 April 2015 - 14:32

Możliwe że nie doczytałem tyle tego jest :P Z chęcią bym zagrał problem tylko w tym że mając na głowie dom i pracę różnie może być z czasem. Co do oryginalnego MC to nie będzie problemu.

 

Nick: Szynsz

Imię: Mogę podać ale na pewno nie tutaj.

Wiek: 28 lat



#5 Szynsz

Szynsz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 172 postów
  • szynsz

Napisano 15 April 2015 - 20:40

Ilu masz już chetnych?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mody, TeamFight, Survival, Rp, 1.7.10, Mods, Premium