Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co ciekawego można zbudować na Survival'u ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xevrrer

Xevrrer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 251 postów

Napisano 30 March 2015 - 20:04

W tym temacie piszecie pomysły na ciekawe budowle jakie możemy zbudować na naszej mapie survival, możecie wykazać się kreatywnością

 

 

Ja osobiście z reguły buduje świątynie z TES:Skyrim oraz Gothica, a wy ?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 30 March 2015 - 20:15

Najchętniej znajdę jakąś górę zrobię w niej dziurę i dodam trochę drewna i wychodzi coś ciekawego.


e

 

 


#3 Matik7

Matik7

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 25 postów

Napisano 30 March 2015 - 20:18

Co ciekawego można zbudować na Survival'u ?

Survivalu* .__.

 

 

Najchętniej znajdę jakąś górę zrobię w niej dziurę i dodam trochę drewna i wychodzi coś ciekawego.

^ Ja również, ponieważ niestety nie jestem dobrym budowniczym i nie wychodzą mi żadne budowle pokroju świątyń czy zamków, dlatego wolę zbudować tylko jedną ścianę, lekko ją ozdobić i po problemie. Najwyżej z wnętrzem może być problem, ale za to jest on problemem mniejszej skali, niż wybudowanie czegoś na zewnątrz.


Użytkownik Matik7 edytował ten post 30 March 2015 - 20:30


#4 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 30 March 2015 - 20:20

Survivalu* ._.

 

 

^ Bo nic więcej mi niestety nie wychodzi :C

 

Jak byś chciał wiedzieć to wychodzi i to dużo + to była sarkastyczna odpowiedź.

Więc jak się dzieciaku nie oriętujesz orientujesz to nie odpowiadaj

 

@zalogooJ Nie ma co się denerwować i kogoś nazywać dzieciakiem. Calm down ;)


e

 

 


#5 Matik7

Matik7

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 25 postów

Napisano 30 March 2015 - 20:23

Jak byś chciał wiedzieć to wychodzi i to dużo + to była sarkastyczna odpowiedź.
Więc jak się dzieciaku nie oriętujesz to nie odpowiadaj


Dafuq, zacytowałem tylko twoją wypowiedź, żeby nie przepisywać takiego samego, nie musisz od razu reagować taką agresją. Co się dzieje z tym światem? :x


Użytkownik Matik7 edytował ten post 30 March 2015 - 20:25


#6 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 30 March 2015 - 20:27

 

 

^ Bo nic więcej mi niestety nie wychodzi :C

 

hmm odpowiedź dla 5-cio latka


e

 

 


#7 MistyMetropolis

MistyMetropolis

    BURY ME IN MEMES

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • MistyMetropolis

Napisano 30 March 2015 - 20:37

Dla ochłody klimatu dorzucę swoje pomysły :witch: Co jakiś czas lubię machnąć centrum handlowe tylko po to żeby sprawdzić jak zmienia się mój styl i w jakim kierunku mam podążać. Kiedy buduję na swoim świecie nigdy niedokończonych prac to zazwyczaj zabieram się za tworzenie budynków związanych w pewien sposób z kulturą i sztuką bo czuję, że mogę wtedy bardziej poszaleć z nowatorskimi bryłami i kolorami. Moimi ulubionymi motywami takich konstrukcji są galerie sztuki i filharmonie


Użytkownik MistyMetropolis edytował ten post 30 March 2015 - 20:38

  • Eryk1983S lubi to

giphy.gif


#8 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 03 April 2015 - 11:48

Ja zbudowałem na survivalu wieże z zegarem i witrażami. Budowanie witraży nie jest zbyt łatwe ale efekt jest na prawdę ciekawy. Jak chcecie to możecie sobie zobaczyć ten budynek w moim let'splayu :P 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik roszymek edytował ten post 03 April 2015 - 11:49

    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#9 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 04 April 2015 - 07:40

Ja lubię zamki na singlu, a na multi proste domy.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#10 Michudu

Michudu

    Bob budowniczy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Michudu

Napisano 04 April 2015 - 14:08

Ja zazwyczaj na singlu projektuje swoją "baze", czyli miejsce gdzie mam wszystkie farmy i potrzebne konstrukcje. Wszystko to ozdabiam zgodnie z jakimś motywem.

Czasem walnę jakąś ładną wille na plaży.

Jakaś "demoniczna wieża" w netherze też daje rade:P No i kiedyś zrobiłem wielkiego steve'a...tak do połowy tylko bo przesadziłem z wielkością.



#11 CichyCreeper

CichyCreeper

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 301 postów
  • (Zmieniany)

Napisano 09 April 2015 - 10:19

Wioske/targowisko z NPC, nazbierać zbity lód i zamek z niego zbudować xd

choinka-sterowana-z-minecrafta-1.8-2014.


#12 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 06 May 2015 - 10:53

Obecnie buduje dość dużą budowlę pod ziemią (w dziurze o wymiarach 250 x 40 x40) i będzie to świątynia z ogrodami.

Surowce trzeba zbierać ale jak wybuduje będzie satysfakcja :)



#13 Eryk1983S

Eryk1983S

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 96 postów
  • Eryk

Napisano 20 May 2015 - 23:54

Na survivalu (bo tylko na tym do tej pory grałem) orientuję się głównie potrzebami - wcześniej własnymi, a teraz - na multi - na potrzebami mieszkańców naszej osady. Oczywiście nie wszystko robię tam sam, ale zarządzanie działkami i planowanie przestrzenne to moja działka.

Co lubię robić, to domy mieszkalne lub budynki publiczne w osadzie, ale wnerwia mnie "wykończeniówka", więc fajnie, jak ktoś po mnie położy dywaniki, powiesi obrazki i powstawia drewniane meble ;) Lubię bawić się w elektryka, chociaż za speca od redstone'a się nie uważam, to na zasadzie prób i błędów opanowałem podstawy. Komponowanie maszyn w budynku to dobre wyzwanie. Zainstalować w kilkupiętrowym domu lampy w każdym pokoju, przy czym jednym przyciskiem można oświetlić/wygasić całą chatę, a ponadto w każdym pokoju przełączać światło osobno między stałym oświetleniem albo cyklem dnia i nocy, a to wszystko przy jak najmniejszym zużyciu miejsca...

Swego czasu bawiłem się też linią kolejową i stworzyłem pętlę, z której możesz całkowicie zablokować wyjazd, a jak chcesz wyjechać, to możesz sobie wybrać, w którym kierunku. Nie ma tam skomplikowanych algorytmów, ale jest to praktyczne, bo po wysiadce nie musisz gonić za wagonikiem, by go zdjąć z torów. No i wsiadanie jest o wiele prostsze.

 

Moją pierwszą maszyną była jednak pułapka na potwory, jeszcze z moich początków w grze, gdy bałem się creeperów, a potrzebowałem prochu. Pułapka zabija potwora i zgarnia to, co po nim pozostało. Załatwiłaby też człowieka, ale nikt nie byłby tak głupi, by w nią wejść. Chociaż gdybym zmodyfikował... ;)

W planach mam tor przeszkód dla parkour'owców, ale nie tam jakieś skakanie po wiszących blokach, tylko mechanizm z ruchomymi tłokami i naprzód, Twardzielu :)

Ostatnio miałem fazę na szklarnie, ale to dlatego, że bandyci na naszym serwerze regularnie pustoszą pola. No cóż... Potrzeba matką wynalazków ;)

W każdym razie wszystkie budowle dostosowuję wielkością do wzrostu człowieka w grze przyjmując, że 1 blok to 1 metr sześcienny. Nie zbuduję więc wielkiego wieżowca, w którym nikt nie zamieszka albo magazynu, w którym będą stały puste skrzynie dla zapchania miejsca. Jak słusznie Przedmówca zauważył, trzeba dbać o surowce, więc gospodarujemy wg potrzeb.


Użytkownik Eryk1983S edytował ten post 20 May 2015 - 23:58


#14 BartheZz

BartheZz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • _MrB_

Napisano 21 May 2015 - 07:29

Zwykle na survivalu próbuję odtworzyć średniowieczne życie (z przymrużeniem oka oczywiście). Buduję wioskę, otaczam ją płotem, żeby moby się nie panoszyły, buduję kopalnie, wieżę zaklęć, a w niej pokój z mapą... No i zasiedlam mieszkańcami. Kiedy robię swoje HQ nigdy nie próbuje zrobić czegoś ponad przeciętną, zawsze jest to skromny domek z piętrem i piwnicą alchemika/magazynem. Ewentualnie obok HQ stawiam kuźnię, robię stodołę, zagrodę.



#15 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 23 May 2015 - 11:43

Nic ciekawego...
W minecraftcie stawiamy tylko kwadraty na kwadraty, i to jest to całe "budowanie".
Można zbudować średniowieczne domki z ciemnych desek, kamiennych schodów wieży robić itp.

 

// Mów, że nic ciekawego nie zrobisz a w następnej linii napisz co ciekawego zbudujesz. Genius. 

 ~Pawełek


Użytkownik Pawełek edytował ten post 23 May 2015 - 11:44

201011_drift-3d.gif

#16 Redis

Redis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 04 June 2015 - 22:51

Zbuduj sobie Kaer Morhen. Co prawda dalej nie widze po co robic to na survivalu.



#17 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 04 November 2015 - 08:23

Zazwyczaj wielka, luksusowa willa z kwarcu. Z zewnątrz przebłysk geniuszu, ale wnętrz nie umiem dekorować. Dlatego zazwyczaj zajmuje się ozdabianiem rezydencji (z zewnątrz), robieniem bajerów, typu baseny, stacje kosmiczne, pixelarty, wielcy zrobieni z wełny golemi (najczęściej koloru niebieskiego) i tym podobne. To wszystko robię na survivalu, bez cheatów. Czasem robię też zamki z kamiennych cegieł.


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)

 


#18 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 November 2015 - 14:00

Tajne laboratorium na pustyni :D


#19 koxmisiek

koxmisiek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • KoxMisiaczek

Napisano 03 December 2015 - 13:32

Rzeźba creepera/slime'a/zombiaka/szkieleta bądź jakiegokolwiek mobka.


Wiem że mam słabą sygnaturę, ale chociaż sobie na nią popatrz:

 

 

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 


#20 masterrski

masterrski

    Pikaczuj!

  • Użytkownik+
  • 161 postów
  • SmokeEnd_

Napisano 03 December 2015 - 13:34

Piramida z labiryntem


                                       |

                                        |

Tutaj mnie znajdziesz V