Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ekipa Kryminaliści] Rekrutacja otwarta!

Ekipa Kryminaliści Rekrutacja Minecraft Moderator Administracja Serwery Stanowiska Profesjonalizm Budowniczy Technik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 12 March 2015 - 16:47

Ekipa Kryminaliści


Rekrutacja: Zamknięta (Ekipa zakończyła działalność 6 stycznia 2016 r.)

  • Krótko o nas
Ekipa Kryminaliści zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem serwerów minecraft. Każdy projekt, mniej lub bardziej znaczący musi zostać wykonany z jak największą dokładnością oraz dopracowany w najmniejszych szczegółach. Ekipa istnieje od roku 2012, natomiast efekty jej pracy można było już nieraz zobaczyć na niejednym większym serwerze.







Poszukujemy:

  • Budowniczych
Lubisz budować nowe rzeczy? Zmieniać otaczający Cię krajobraz? Biegać po rusztowaniach, przekraczać wszystkie normy? Zadziwia Cię, jak ambitne projekty potrafisz stworzyć? Dołącz do korpusu Budowniczych!

Wzór podania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • Moderatorów
Nie masz problemów z nawiązaniem dobrego kontaktu z graczami? Posiadasz ciekawe pomysły na przeprowadzane w przyszłości Eventy? Potrafisz radzić sobie z namolnymi i nie zawsze kulturalnymi użytkownikami? Jeśli tak, zostań naszym Moderatorem!

Wzór podania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



  • Grafików
Tworzysz animacje/grafiki komputerowe? Program graficzny jest przedłużeniem twojej ręki? Twoje otoczenie popada w zachwyt widząc twoje prace? To idealna posada dla Ciebie!

Wzór podania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



  • WebMasterów
Posługujesz się językami obcymi? Tworzysz strony internetowe? Pasjonuje Cię wysiłek, który w to wkładasz? Złóż podanie!

Wzór podania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



  • Techników Serwerowych
Znasz języki obce? Pasjonuje Cię programowanie? Tworzone przez Ciebie algorytmy potrafią zadziwiać? Konfigurujesz pluginy do minecraft, a nawet tworzysz własne? To posada idealna dla Ciebie!

Wzór podania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować






Film o Rekrutacji





Podania składamy na E-Mail


[email protected]



Pozdrawiamy,


Ekipa Kryminaliści


* Posty pisane pod tym tematem nie będą czytane.

Użytkownik Ekipa Kryminaliści edytował ten post 22 January 2016 - 07:04


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 04 April 2015 - 09:49

@refresh



#3 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 02 July 2015 - 20:53

@refresh

#4 janek044

janek044

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • jachu044

Napisano 04 July 2015 - 13:23

Imię : Janek

Wiek : 10 (prawie 11) lat.

Ile spędzasz czasu przy komputerze : około 5 godzin dziennie.

Czy posiadasz sprawny mikrofon : Tak (Blue Snowball - bardzo dobra jakość głosu)

Komunikatory : GG i Skype zostały podane w moim profilu. Posiadam również TS3.

Opisz Siebie : Posiadam bardzo duże doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu serwerami Minecraft. Mimo mojego wieku, zapewniam że jestem w stanie zarządzać serwerem. Byłem administratorem a później moderatorem dobrze prosperującego serwera który odwiedzało wiele użytkowników. Mieszkam w małym miasteczku Lincoln w Wielkiej Brytanii a dokładniej w Anglii. Wyjechałem z Polski kiedy miałem 3 lata i co roku wylatuję tam na wakacje bądź ferie. Mimo mojej obecności w obcym kraju, jestem w stanie rozmawiać poprawnie po polsku (a jeśli będzie to porzebne - oczywiście też po angielsku ;D)

Opisz swoje wady : - Czasami wyrażam się wulgarnie, lecz tylko wtedy kiedy ktoś naprawdę mnie wkurzy - a wkurzyć mnie jest trudno. - Brak zdolności budowlanych, lecz doświadczenie mam. Nie mogę przemienić teorii w praktykę... - Mała zrozumiałość niektórych określeń skrótowych/ internetowych.

Opisz swoje zalety : - Dobry kontakt z graczami - Moim zdaniem, poprawne karanie graczy bądź użytkowników nie przestrzegających zasad danej strony/danego serwera - Cierpliwość - Doświadczenie w prowadzeniu serwerem

Nick w Minecraft : jachu044

Premimum : Tak

Od jakiej wersji grasz w Minecraft : wersja 1.00 (koniec 2011r.)

Jak mógłbyś urozmaicić rozgrywkę na serwerze : - ciekawe, nie przesadzone eventy - dobry kontakt z graczami, wysłuchanie prośby lub pytania każdego użytkownika - innowacyjne rozwiązania/konfiguracje pluginów bądź innych modyfikacji znajdujących się na serwerze

Znajomość WorldEdit i WorldGuard : 9,5/10

Znajmość języka polskiego : 9/10 (słownictwo i wachlarz/różnorodność określeń : 10/10)

Czego oczekujesz od naszej ekipy : wysłuchanie moich propozycji i miłego przyjęcia ;)

Doświadczenie w administracji : Wspomniałem o tym w sekcji "Opisz Siebie". 

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone !


Grid_Diamond.png

like-128.png

 

 

Pomogłem ?

 

Daj like`a i prześlij diaxy ;)

 

 


#5 _Sinner_

_Sinner_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • _Sinner_

Napisano 04 July 2015 - 19:46

 

Ekipa Kryminaliści

Rekrutacja: Otwarta

 

  • Krótko o nas

Ekipa Kryminaliści zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem serwerów minecraft. Każdy projekt, mniej lub bardziej znaczący musi zostać wykonany z jak największą dokładnością oraz dopracowany w najmniejszych szczegółach. Ekipa istnieje od roku 2012, natomiast efekty jej pracy można było już nieraz zobaczyć na niejednym większym serwerze.
 
 



 

Poszukujemy:

 

  • Budowniczych

Lubisz budować nowe rzeczy? Zmieniać otaczający Cię krajobraz? Biegać po rusztowaniach, przekraczać wszystkie normy? Zadziwia Cię, jak ambitne projekty potrafisz stworzyć? Dołącz do korpusu Budowniczych!
 
Wzór podania: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

  • Moderatorów

Nie masz problemów z nawiązaniem dobrego kontaktu z graczami? Posiadasz ciekawe pomysły na przeprowadzane w przyszłości Eventy? Potrafisz radzić sobie z namolnymi i nie zawsze kulturalnymi użytkownikami? Jeśli tak, zostań naszym Moderatorem!
 
Wzór podania: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

  • Grafików

Tworzysz animacje/grafiki komputerowe? Program graficzny jest przedłużeniem twojej ręki? Twoje otoczenie popada w zachwyt widząc twoje prace? To idealna posada dla Ciebie!
 
Wzór podania: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

  • WebMasterów

Posługujesz się językami obcymi? Tworzysz strony internetowe? Pasjonuje Cię wysiłek, który w to wkładasz? Złóż podanie!
 
Wzór podania: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

  • Techników Serwerowych

Znasz języki obce? Pasjonuje Cię programowanie? Tworzone przez Ciebie algorytmy potrafią zadziwiać? Konfigurujesz pluginy do minecraft, a nawet tworzysz własne? To posada idealna dla Ciebie!
 
Wzór podania: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
 
 

Film o Rekrutacji

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Podania składamy na E-Mail

[email protected]

 

 

Pozdrawiamy,

Ekipa Kryminaliści

 

 

* Posty pisane pod tym tematem nie będą czytane.

 

Czytaj to, co podkreślone -,-.



#6 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 24 July 2015 - 10:14

@ref

#7 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 24 July 2015 - 19:06

Imię: Krystian
Wiek:15
Ile spędzasz czasu przy komputerze: Dziennie ?Kilka godzin, bardzo różnie raz 3 raz 7...
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Komunikatory: TS3,Skype
Opisz Siebie: Jestem miłą i sympatyczną osobą z którą łatwo można się dogadać.Chętnie pomagam innym :)
Opisz swoje wady: Nie posiadam...Jedynie co to troche jestem niecierpliwy.
Opisz swoje zalety: Wyluzowany,pomocny,miły,łatwo można się dogadać...
Nick w Minecraft:Zeap
Premium: Tak
Od jakiej wersji grasz w Minecraft:Od wersji Beta.
Znajomość WorldEdit i WorldGuard: 9/10
Umiejętności budowania: 8/10
Save jednego z twoich projektów:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Tu są moje projekty/wioska średniowieczna.
Czego oczekujesz od naszej ekipy, czego się spodziewasz ?Oczekuję stabilności serwa oraz miłej,sympatycznej ekipy :)
Doświadczenie w administracji:Bardzo duże, dodam że bardzo rzadko popełniam błędy ortograficzne i jestem pomocny jak pisałem up.


Użytkownik Zeap edytował ten post 24 July 2015 - 19:07

             

 

              

 

 

                                                                                       


#8 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 29 July 2015 - 13:35

Eh... Co jest niezrozumiałego w gwiazdce pod pierwszym postem? Mamy ją umieścić czcionką 72, żeby Państwo ją czytali?

Drogi Zeap, swoją drogą, nadal czekamy na informcje, o które poprosiliśmy drogą Mailową.

#9 mikpasz

mikpasz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • miki102

Napisano 30 July 2015 - 14:56

Podanie wysłane. Proszę o szybką odpowiedź.



#10 devwebtel

devwebtel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 02 August 2015 - 18:23

Wzory podań "nie działają" - server nieodnaleziony.

 

Już działa, widocznie była jakaś awaria.


Użytkownik devwebtel edytował ten post 02 August 2015 - 23:01


#11 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 04 August 2015 - 13:02

@ref

#12 BartiQ

BartiQ

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów
  • BartiQ

Napisano 17 August 2015 - 11:53

zostanę: Admin,Moderator,Budowniczy,Helper,WspółWłaściciel

O mnie : mam na imię bartek mam 15 lat w minecrafta gram od 7 lat fascynuję się Grafiką komputerową potrafię robić bannery,loga,avatary

Oferuje: składki minimum 20pln miesięcznie , dobrą współprace , ogarnianie serwera codziennie 4-8 godzin / dziennie , w razie problemów ogarnianie konsolki , Dostępność do godz: 20:00 na serwerze

Oczekuje: serwera minimum 30 slotów - 250 slotów , ogarniętej administracji minimum 14-17 lat , permisji na radze , ( WspółWłaściciel = Konsolki % zysków z serwera)

Kontakt: Skype: Lesiu-001 lub TS3 ts.craftmine.pl lub pod tym postem.



#13 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 19 September 2015 - 15:36

@ref


  • BonusRSS lubi to

#14 Gregu

Gregu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 20 September 2015 - 00:48

Jedyne co na mnie wywarło w miarę pozytywne wrażenie to ten filmik, cała reszta na trochę niskim poziomie. Mówicie tutaj, że dopinacie swoje serwery do ostatniego guzika. Jeżeli wyglądają one jak te całe vertez.hub, a estetycznie przypominają wasze forum to wątpie, aby było to dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.



#15 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 22 September 2015 - 17:15

Jedyne co na mnie wywarło w miarę pozytywne wrażenie to ten filmik, cała reszta na trochę niskim poziomie. Mówicie tutaj, że dopinacie swoje serwery do ostatniego guzika. Jeżeli wyglądają one jak te całe vertez.hub, a estetycznie przypominają wasze forum to wątpie, aby było to dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

 

 

                W pełni rozumiemy Pańskie wątpliwości, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić kilka poruszonych przez Pana kwestii.

                Na początek należy wspomnieć, iż wspomniane przez Pana vertez.hub nie było wykonane przez nas. Wbrew pozorom nie uczestniczymy we wszystkich projektach powziętych przez naszych partnerów jak i nasi partnerzy nie biorą aktywnego udziału we wszystkich naszych.  Prosilibyśmy więc, aby nie oceniał Pan naszej Ekipy poprzez pryzmat cudzych niepowodzeń.

                Następną sprawą, którą Pan poruszył, jest nasze forum. Bardzo martwi nas Pańskie nastawienie, ponieważ znów patrząc na okładkę ocenia Pan treść książki. Forum zostało stworzone jedynie dla prywatnego użytku Ekipy, tak więc pełny dostęp do niego mają jedynie jej członkowie. Dla ewentualnych rekrutów dostępne są natomiast zaledwie dwa tematy. Nie wiem, jak to wygląda w Pana ocenie, ale według nas nie potrzebujemy niezwykle ekskluzywnego forum, żeby funkcjonować. Takie forum potrzebne będzie dopiero po wystartowaniu określonego projektu.

                Na koniec dodamy jeszcze drobny spoiler jednego z mniej ważnych projektów na serwerze.

 

hch9b8tzgi7x.png

 

                Mamy nadzieję, że ta wiadomość rozwiązała Pańskie wątpliwości odnośnie naszej Ekipy.

Pozdrawiamy,

Ekipa Kryminaliści.


Użytkownik Ekipa Kryminaliści edytował ten post 22 September 2015 - 17:25


#16 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 02 October 2015 - 20:59

@ref



#17 Agressive

Agressive

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Agressive

Napisano 05 October 2015 - 06:23

Wiadomość emailem wysłana [email protected] to moje

#18 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 09 October 2015 - 18:00

@Refresh



#19 Agressive

Agressive

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Agressive

Napisano 09 October 2015 - 21:12

Dzięki za odrzucenie podania powód: Brak minecrafta Premium widać że będzie dużo adminów hahhahaha

#20 Ekipa Kryminaliści

Ekipa Kryminaliści

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Mazuch

Napisano 09 October 2015 - 21:53

Dzięki za odrzucenie podania powód: Brak minecrafta Premium widać że będzie dużo adminów hahhahaha

 

Szanowny Panie!

 

Skoro poruszył Pan już ten temat, zwrócimy uwagę na kilka kwestii.

 

Zaczynając więc od samego sedna sprawy - tak, Pańskie podanie zostało odrzucone częściowo z powodu braku premium. Nie wiemy w jakich kryteriach rozpatruje to Pańska logika, jednak dla nas oczywiste jest, że podczas rekrutacji do Ekipy Kryminaliści, która w aktualnym momencie prowadzi bardzo długi projekt dot. serwera właśnie premium, nie możemy rozpocząć współpracy z żadną osobą, która nie będzie miała możliwości choćby zalogowania się na serwer, nie wspominając już o jakiejkolwiek szansie przejścia przez okres próbny.

 

Z uwagi więc na to, iż pierwsza kwestia została już wyjaśniona, chcielibyśmy wspomnieć o jeszcze jednym fakcie. W istocie bowiem, prowadzona przez nas selekcja ma swoje wady. Zdarza się przecież, że podanie bardzo doświadczonej osoby zostaje odrzucone. Czy to z poważniejszych, czy to z mniej poważnych pobudek. Patrząc jednak na Pańską kulturę wypowiedzi, nie wspominając już o nieprzystających zachowaniach, pokusić należy się o stwierdzenie, iż nie było tak w Pana przypadku.

 

Wierzymy, że ta wiadomość rozwiała wszelkie wątpliwości Pańskie oraz pozostałych osób postronnych.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa Kryminaliści


  • Libter lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ekipa Kryminaliści, Rekrutacja, Minecraft, Moderator, Administracja, Serwery, Stanowiska, Profesjonalizm, Budowniczy, Technik