Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprawdzam] Plugin na sprawdzanie graczy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 07 March 2015 - 15:54

Witam!                                                                                                                                                                       AKTUALNA WERSJA: 2.0v

Przedstawię wam mój pierwszy plugin, moim zdaniem jest on dużym ułatwieniem na różne server survival.

Polega on na tym, że po użyciu komendy teleportuje Operatora i Gracza do ustawionej wcześniej już klatki.
W klatce podejrzany gracz ma obowiązek podać skype lub ts, żeby udostępnić ekran z snoopera i folderu .minecraft, jeżeli lognie operator jest zobowiązany go zbanować.

Komendy pluginu

Download
Uprawnienia
Configi

 

Dajcie jakieś propozycje co do tego pluginu, lub zaproponujcie mi napisanie jakiegoś innego, równie łatwego pluginu, Pozdrawiam ;)
 


Użytkownik AlanOGLL edytował ten post 28 March 2015 - 19:23


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 07 March 2015 - 16:09

Dobra, ja już dawno coś takiego pisałem ale działało na innej zasadzie - nie publikowałem tego, ale dam kilka pomysłów które dzięki aktualnej wersji Minecraft można wprowadzić.

 

  • Po teleportacji gracza do wyznaczonego pomieszczenia z jego ekwipunku znikają przedmioty na czas sprawdzania i dodaje mu tylko jedną książke której treść można ustawić w plikach.
  • Jeżeli gracz podczas sprawdzania wyjdzie z gry to automatycznie otrzymuje bana, powód i jego ewentualny czas też można byłoby ustawić w plikach od pluginu.
  • Powinieneś dodać też więcej permisji, bo to jest za mało... Dla każdej komendy daj lepiej osobne uprawnienia, tak moim zdaniem będzie o wiele lepiej.
  • Udostępnij plugin w formie kodu!

Użytkownik Emilian edytował ten post 07 March 2015 - 16:11

p2iraWw.jpg


#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 07 March 2015 - 16:14

 

Dobra, ja już dawno coś takiego pisałem ale działało na innej zasadzie - nie publikowałem tego, ale dam kilka pomysłów które dzięki aktualnej wersji Minecraft można wprowadzić.

 

  • Po teleportacji gracza do wyznaczonego pomieszczenia z jego ekwipunku znikają przedmioty na czas sprawdzania i dodaje mu tylko jedną książke której treść można ustawić w plikach.
  • Jeżeli gracz podczas sprawdzania wyjdzie z gry to automatycznie otrzymuje bana, powód i jego ewentualny czas też można byłoby ustawić w plikach od pluginu.
  • Powinieneś dodać też więcej permisji, bo to jest za mało... Dla każdej komendy daj lepiej osobne uprawnienia, tak moim zdaniem będzie o wiele lepiej.
  • Udostępnij plugin w formie kodu!

 

Witaj, dzięki że nie hejtowałeś, nad 2 pierwszymi pomysłami popracuje, jednak po co mi do 1 komendy kilka permisji? Pluginu w formie kodu nie udostępnie, ponieważ pisałem go metodą prób i błędów, mam tam trochę namieszane


  • Koralovyy lubi to


#4 Kraftowy

Kraftowy

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 15 March 2015 - 09:01

bez sensu, ktos kopie w jaskini a ty go /sprawdzam i wymuszasz prywatny kontakt... ja bym cie i tak oszukal jak bym mial ;P



#5 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 24 March 2015 - 13:02

bez sensu, ktos kopie w jaskini a ty go /sprawdzam i wymuszasz prywatny kontakt... ja bym cie i tak oszukal jak bym mial ;P

To już nie moja brocha.. Zależy od tego, jacy admini, dla przykładu: grałem na pewnym serverze ehc, podczas sprawdzania lognąłem bo sie wystraszyłem, to nie dał mi bana, olał mnie, a jakbym był cheaterem spokojnie mógłbym zmienić minecrafta na czystego, a zaś na innym serverze hc, gdy mnie sprawdzali nie było mowy o oszustwie, admin kazał mi pokazać cały folder .minecraft, kosz itp itd..



#6 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 28 March 2015 - 18:35

AKTUALIZACJA. 2.0v



#7 .filippop1

.filippop1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • filippop1

Napisano 29 March 2015 - 12:09

Co do kodu to...

  • Klasy i metody pisze sie w jezyku angielskim (malo ktory obcokrajowiec zna polski, ktory chce zobaczyc twoj kod! =)
  •  
System.out.println("Plugin na sprawdzanie by AlanOGLL on");

 - nie robi sie println tylko loggera - 

this.getLogger().log(Level.INFO, "Plugin na sprawdzanie by AlanOGLL on");

I masz dodatkowo prefix ;p

 

  • Szkoda pamieci na takie cos:
String zglaszany = args[0];

Nie potrzebne to jest.

  • List<Player> admini = new ArrayList();

Gdy admin wyjdzie z serwera, w liscie bedzie null, a nie obiekt admina.

Zmien to na...

Ale, zaraz zaraz, do czego Ci to potrzebne? Szkoda pamieci na liste adminow. Lista w kazdej chwili moze sie zmienic (znaczy lista sie nie zmieni, ale admini moga sie zmienic).

W listach nie dawaj player, tylko np. UUID.

  • Location staraLokalizacja = (Location)this.stara.get(args[0]);
  1. po co to castujesz?
  2. Jezeli args[0] nie bedzie w liscie, to sie sypnie blad.
  •  
if (Bukkit.getPlayer(args[0]) == null) {
        sender.sendMessage("§cTaki gracz nie jest sprawdzany!");
        return false;
}
Wiadomosc nie pasuje do tego ifa ;> 
 
  • Troszke mozna sie do nazw przyczepic, czytajac kod, trzeba sie domyslac, badz szukac tego. 
Map<String, Location> stara = new HashMap();
  • Poczytaj o modyfikatorach (to jest np. "final", "static" itd.)

/======================================================================================================/

To nie jest hejt! Napisalem ten post, abys plugin popoprawial =)

 

@antymoderatorzypodobnidotychzMPC

Fajny plugin. Przyda napewno sie niektorym osobom.


Użytkownik .filippop1 edytował ten post 29 March 2015 - 12:10

  • AlanOGL lubi to

> > > ePumhpP.png< < <
Grafika dzięki "p. Happi"

Plugins: AntiSteve, CheckPlayer, Anti-Bot, Bazzars, Sectors


#8 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 29 March 2015 - 12:21

Co do kodu to...

  • Klasy i metody pisze sie w jezyku angielskim (malo ktory obcokrajowiec zna polski, ktory chce zobaczyc twoj kod! =)
  •  
System.out.println("Plugin na sprawdzanie by AlanOGLL on");

 - nie robi sie println tylko loggera - 

this.getLogger().log(Level.INFO, "Plugin na sprawdzanie by AlanOGLL on");

I masz dodatkowo prefix ;p

 

  • Szkoda pamieci na takie cos:
String zglaszany = args[0];

Nie potrzebne to jest.

  • List<Player> admini = new ArrayList();

Gdy admin wyjdzie z serwera, w liscie bedzie null, a nie obiekt admina.

Zmien to na...

Ale, zaraz zaraz, do czego Ci to potrzebne? Szkoda pamieci na liste adminow. Lista w kazdej chwili moze sie zmienic (znaczy lista sie nie zmieni, ale admini moga sie zmienic).

W listach nie dawaj player, tylko np. UUID.

  • Location staraLokalizacja = (Location)this.stara.get(args[0]);
  1. po co to castujesz?
  2. Jezeli args[0] nie bedzie w liscie, to sie sypnie blad.
  •  
if (Bukkit.getPlayer(args[0]) == null) {
        sender.sendMessage("§cTaki gracz nie jest sprawdzany!");
        return false;
}
Wiadomosc nie pasuje do tego ifa ;> 
 
  • Troszke mozna sie do nazw przyczepic, czytajac kod, trzeba sie domyslac, badz szukac tego. 
Map<String, Location> stara = new HashMap();
  • Poczytaj o modyfikatorach (to jest np. "final", "static" itd.)

/======================================================================================================/

To nie jest hejt! Napisalem ten post, abys plugin popoprawial =)

 

@antymoderatorzypodobnidotychzMPC

Fajny plugin. Przyda napewno sie niektorym osobom.

Nie byłem przygotowany, że ktoś będzie patrzył na moj kod, wiem że on jest pomieszany, jak bedzie mi sie chcialo to poprawie go.
Wielkie dzięki za rady, ale czemu nie używa się system.out, tylko logger? jaka różnica?
A arraylist dodałem, żeby wiadomość mogła dotrzeć do adminów, taką rade dostałem od pewnego youtubera.
O modyfikatorach coś wiem, dużo osób mi to tłumaczyło, ale jakoś żadko tego używam, wole zastąpić to inną, skomplikowaną wersją, żeby niczego nie zepsuć.
Jeszcze raz dzieki



#9 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 04 June 2015 - 15:14

Fajny plugin, przyda się innym na serwery PvP :D
  • AlanOGL lubi to
201011_drift-3d.gif

#10 Swiezu

Swiezu

    "No i pyś pyś"

  • Użytkownik+
  • 120 postów
  • Swiezu

Napisano 17 June 2015 - 23:14

Przy teraźniejszym momencie, gdzie mamy pluginy które już same sprawdzają bez potrzeby teleportacji - wg. mnie zbędne.


swiezu.png


#11 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 03 July 2015 - 07:42

Przy teraźniejszym momencie, gdzie mamy pluginy które już same sprawdzają bez potrzeby teleportacji - wg. mnie zbędne.


Zbędne? Przecież teraz ludzie robią takie skrypty, których żaden plugin nie wykryje.. Nawet powstają teraz tematy z prośbą o ten plugin, pobrali go już około 80 osób, nikt nie narzekał.


#12 Swiezu

Swiezu

    "No i pyś pyś"

  • Użytkownik+
  • 120 postów
  • Swiezu

Napisano 03 July 2015 - 11:57

To już nie moja brocha.. Zależy od tego, jacy admini, dla przykładu: grałem na pewnym serverze ehc, podczas sprawdzania lognąłem bo sie wystraszyłem, to nie dał mi bana, olał mnie, a jakbym był cheaterem spokojnie mógłbym zmienić minecrafta na czystego, a zaś na innym serverze hc, gdy mnie sprawdzali nie było mowy o oszustwie, admin kazał mi pokazać cały folder .minecraft, kosz itp itd..

Wyśmiał bym go i zlał zimnym moczem.

 

 

Zbędne? Przecież teraz ludzie robią takie skrypty, których żaden plugin nie wykryje.. Nawet powstają teraz tematy z prośbą o ten plugin, pobrali go już około 80 osób, nikt nie narzekał.

Tak, zbędne. Są już takie pluginy. Oczywiście, wymagają one większej wiedzy - ale pamiętaj, to że ty czegoś nie umiesz/nie wiesz nie znaczy że to nie istnieje/nie da się.


swiezu.png


#13 Kacperski

Kacperski

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 06 July 2015 - 08:51

Fajny plugin, przyda się innym na serwery PvP :D

Na MyPvP autoban teraz może?


Pomogłem? Daj like!


#14 dreaMy

dreaMy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • TheDreaMy

Napisano 13 January 2016 - 14:40

Plugin naprawdę czadowy! A moja propozycja to plugin na czysczenie czatu (wiem że są), ponieważ jak coś skonfigurujesz żadko się to zapisuje. ;C



#15 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 13 January 2016 - 15:54

Plugin naprawdę czadowy! A moja propozycja to plugin na czysczenie czatu (wiem że są), ponieważ jak coś skonfigurujesz żadko się to zapisuje. ;C


Co się zapisuje?


#16 Dawidekk

Dawidekk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Warudan

Napisano 13 January 2016 - 17:01

Nie widzę nic szczególnego w twojej treści. Widziałem już taki plugin na innych serwerach.


#YOLO


#17 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 13 January 2016 - 18:25

Nie widzę nic szczególnego w twojej treści. Widziałem już taki plugin na innych serwerach.

Może to akurat mój plugin?... Patrz na datę tego tematu -.-



#18 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 29 January 2016 - 16:44

@ref



#19 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 05 May 2016 - 16:12

@ref



#20 MatiJZC

MatiJZC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • MatiJZC

Napisano 06 June 2016 - 19:02

Cześć ! plugin sam w sobie fajny! tylko powiedz mi jak mam ustawić to gdy wpisuje /sprawdzam <nick> dany gracz nie mogłby się nigdzie tepac