Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] Mikroajs

mikroajs grief

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kapix147

Kapix147

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 February 2015 - 21:18

Twój nick z gry: Kany_Qan
 

Nicki osób posądzonych: Mikroajs

 

Najdokładniejsza data zdarzenia: 13 lutego 2015   13:30-14:16
 

Opis zdarzenia: Wszystko zaczeło się od mojej wizyty na serwerze około godziny 13:15, pobiegałem tu i tam a potem wdałem się w rozmowę z graczem Mikroajs. W końcu gracz powiedział mi, że planuje grief na graczu, którego nicku nie chciał mi zdradzić. Chcę zachować porządek na serwerach minecraft, wieć udało mi się złudnie przekonać go, że chcę wziąść udział w całym przedsięwzięciu. Otrzymałem od Mikroajs TNT po czym zaczął prowadzić mnie w nieznane mi okolice ( widoczne na zrzutach ekranu ). Próbował wysadzać TNT, ale nie udało mu się to ( TNT jest zablokowane na serwrze dah! ). Później szwędaliśmy się po okolicach ( podobno w celu uzyskania materiałów na "nasz skok" ) przy okazji Mikroajs niszczył co chciał, kradł itemy z nie zablokowanych skrzyń itp. Możliwe też, że gracz posiada X-raya lub jakiś specjalny texture-pack, ponieważ wiedział co znajduje się pod nami. Dodam jeszcze, że jego eq było przepełnione, ponieważ często coś wyrzucał z powodu braku miejsca.

Sprawa zakończyła się tak, że Mikroajsa spotkał rychły koniec w lawie. Niby nie wyrobił większych szkód, ale miał taki zamiar, dodajmy do tego prawdopodobnego x-raya oraz oszukiwanie graczy, aby to oni dokonywali grifów za niego... eh

 

Zaręczam, że nic nie niszczyłem :)
 

Dowody: (przepraszam, jeśłi screenów jest zbyt dużo, ale chciałem aby każdy mógł zobaczyć w 100% jak było)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 

Sugerowany wymiar kary: Wedle uznania członka ekipy jCraft


Użytkownik Kapix147 edytował ten post 13 February 2015 - 21:23


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 14 February 2015 - 11:36

Dałem mu bana na 7 dni bo kilka rzeczy zniszczył :)


  • Kapix147 lubi to

#3 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 15 February 2015 - 18:54

Proponuje pozbyc sie go na zawsze z serwera, poniewaz gracz mial juz kilka banow.


  • Kapix147 i JASIO007 lubią to

 


#4 Kapix147

Kapix147

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 16 February 2015 - 14:36

Nie wiedziałem nic o tym.

Jeśli był banowany w przeszłości i niczego się nie nauczył, to moim zdaniem GrayHavens ma racje. Po co podejmować ryzyko, skoro wiadomo już, że gracz się nie zmieni :/ ?

 

---

 

Rzecz jasna nie chce się wtrącać, ponieważ ostateczną decyzję podejmie administracja, ale jeśli Mikroajs zwoje przewinienia tłumaczy "bo mogę" to niestety zapewne nigdy się nie zmieni xd


Użytkownik Kapix147 edytował ten post 16 February 2015 - 14:57


#5 Mikroajs

Mikroajs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Mikroajs

Napisano 28 May 2016 - 01:13

Witam to ja Mikroajs

Tak owszem kazałem mu ogriefingować tego typa bo miałem temu powód. Spokojnie sobie grałem zbierałem itemy itd. wracam do domku a tam ten gracz którego nicku nie pamiętam bo to się stało

rok temu stał spojrzał na mnie dokończył obrabowywanie skrzyń i wybiegł. Od kolegów dowiedziałem się kto to i gdzie mieszka więc go okradłem. Aby odzyskać wszystko mi ukradzione (3/4 jego domu to moje materiały). A więc prosiłbym o od banowanie ponieważ bardzo lubię ten serwer a wcześniej griefingowałem bo byłem młody i głupi.                                            

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                       Z poważaniem Mikroajs


  • JASIO007 lubi to