Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

[Seria] MineCraft z fabułą

Minecraft Lęk Wyspa Tajemnic KEV 2 Filmy Fabuła

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pixello171

Pixello171

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pixello171

Napisano 01 February 2015 - 01:07

Witam wszystkich serdecznie!!!
Mam na imię Remigiusz i mam 20 lat. (chyba za stary jak na Minecraft'a) :D
 
Zacznę od początku mojej historii z YouTube'm. Około 4 lat temu napisałem do pewnego gościa, który robił wtedy jedną z pierwszych serii fabularnych w internecie. 
Fromasz, bo o nim mowa, odpowiedział na moją wiadomość, pogadaliśmy ze sobą, podzieliliśmy się pomysłami i wymieniliśmy kilka opinii na temat jego filmów no i tak zaczęła się przyjaźń, która trwa do dziś.
W tamtym czasie byłem tylko pomocnikiem, który pomagał w tworzeniu serii "Wyspa Tajemnic" lecz nie brałem udziału bezpośrednio w filmie. 
Wyspa Tajemnic była w pierwszej dziesiątce serii fabularnych, które pojawiły się w tamtym czasie na Polskim YouTubie. Nie wychodziło to może nie wiadomo jak ale za to mieliśmy rozrywkę i cieszyliśmy się z tego, że ludziom się to podoba, że oglądają efekty naszej wspólnej, ciężkiej pracy i ktoś nas za to chwali :) W tamtym czasie na naszym wspólnym kanale cieszyliśmy się jak dzieci z każdego kolejnego widza co i tak trwa po dzień dzisiejszy :D Efekt pracy nad Wyspą Tajemnic nadal można obejrzeć na YT:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Zaraz po zakończeniu owej serii zabraliśmy się za robienie naszej już w 100% wspólnej serii o nazwie KEV2. To była nasza perełka w tamtym okresie i nadal jesteśmy z niej bardzo dumni. Niestety przez lenia którego dostaliśmy odcinki pojawiały się raz na miesiąc 2 przez co częstotliwość subskrybowania naszego kanału również zmalała. Mimo to nie łamaliśmy się i dalej pracowaliśmy nad projektem, który udało się dociągnąć do końca. Poprzez napięcie, które towarzyszyło widzom przez całą serię, po jej zakończeniu czuli pewien niedosyt z czego znowu byliśmy bardzo zadowoleni, z tego, że mimo wszystko ktoś chce byśmy nie kończyli tej przygody, by trwała ona dalej i razem z nią mogli przeżywać kolejne zmagania bohaterów. Efekt pracy nad serią KEV 2 można obejrzeć na YT:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
No i tak dotarliśmy do dnia dzisiejszego gdzie razem z Fromaszem w pełni zaangażowaliśmy się w nowy projekt zwany "Minecraft Lęk".
Jest to przygoda dwóch survivalowców zmagających się nie tylko z własnymi słabościami fizycznymi ale i psychicznymi. Nękani psychicznie przez swoją przeszłość robią wszystko by o niej zapomnieć co wcale nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Projekt jest w tym momencie w trakcie realizacji ale można już obejrzeć 2 odcinki tej nowej, interesującej serii na naszym Polskim YouTubie. Gorąco zachęcam do oglądania, komentowania i oceniania naszego wysiłku. Każdy głos się liczy, każdy komentarz i wsparcie od was drodzy widzowie :) Gorąco pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z serią Minecraft Lęk !

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Pixello171 edytował ten post 01 February 2015 - 01:13

  • Skiron, Velta i Krafto. lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 01 February 2015 - 01:09

Proszę, wszystko ale nie "MineCraft" - popraw to na Minecraft.


p2iraWw.jpg


#3 Pixello171

Pixello171

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pixello171

Napisano 01 February 2015 - 01:14

Proszę, wszystko ale nie "MineCraft" - popraw to na Minecraft.

Mam nadzieję, że już nie razi Cię to tak po oczach :) 



#4 Winderlook

Winderlook

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Winderlook

Napisano 01 February 2015 - 01:29

Aż mi żal że kanał tylko tyle subskrybcji ma. Zasługuje na dużo więcej :) Przyjemny post, wszystkich filmów nie oglądałem, więc akurat mam okazję. Dobra robota, w ostatniej serii widać od razu rozwiniętą fabułę, postaraliście się.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Lęk, Wyspa Tajemnic, KEV 2, Filmy, Fabuła