Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plugin na przydzielanie prywatnego terenu

plugin działki przydzielać teren prywatny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sandzej

Sandzej

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 January 2015 - 23:52

Witam, założyłem 10-osobowy server dla grona znajomych. Jest to zwykły survival, który chcę wzbogacić kilkoma drobnymi elementami.

Nie lubię sytuacji, w którch ktoś coś komuś kradnie/niszczy, więc chciałbym temu z góry zapobiec - niech każdy ma swój domek i odrobinę prywatności :)

Servery z minecrafta robiłem już jakiś czas, ale tylko na standardowym silniku, na bukkit przerzuciłem się niedawno, więc za bardzo w temacie nie jestem.

Wiem, że są pluginy, które tworzą całe mape działkowe, ale jaki to ma sens przy 10-ciu osobach?

Chodzi mi o to, aby przydzielić dokładnie ten kawałek terenu pierwszej osobie, a inny skrawek - drugiej.

 

Myślę, że wszystko opisałem dosyć jasno, z góry dziękuję za odpowiedź



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Neveron

Neveron

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Neveron

Napisano 22 January 2015 - 23:58

Zrób po prostu wandem teren albo pobierz preciousstones :)

 

Na jedno wyjdzie PS musisz skonfigurować cały usunąć niepotrzebne typy cuboidów i zostawić tylko taki który ci potrzebny a przedmiotem może być praktycznie każdy blok ale radzę ustawić gąbkę z racji tego że dasz im po 1 czy 2 i koniec



#3 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 23 January 2015 - 00:36

Wydaje mi się, że plugin

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 powinien sprostać twoim wymaganiom. Z kolei plugin tworzący, jak to ująłeś 'całe mapy działkowe" to

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


Dołączona grafika

#4 Neveron

Neveron

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Neveron

Napisano 23 January 2015 - 01:31

@Topic jak chcesz mogę Ci pomóc zrobić wszystkie opcje związane z Cuboidami oraz skonfigurować je tak aby było to dość ciekawie zrobione :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plugin, działki, przydzielać, teren prywatny