Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiej aplikacji stosować do Cinemy 4D, aby był tam Minecraft itd.

Naucz mnie jak mam robić dobrze cinema 4D minecraft animacja program

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 18 January 2015 - 21:12

Siemanko,

Czy mógłby mi ktoś udzielić rad jakiej aplikacji stosować do Cinemy 4D, aby był tam Minecraft itd. itp.

Proszę i jakiś poradnik. Interesuje mnie wstawienie tam swojego świata i ogólnie jak się tworzy tą animację, gdzie co po kolei klikać...

Oraz czy są już do tego jakieś gotowe np. animacja chodzenia, aby nie ustawiać oddzielnie każdego kroku...

TAK.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 18 January 2015 - 21:23

Do importu świata służy program Mineways. Animacja polega na wstawieniu postaci oraz manipulowaniu postawą jej ciała, a także na ustawieniu pracy kamery, oświetlenia itp. bo bez tego nie ma dobrej animacji.

 

Co nieco dowiesz się z tego filmu:

 




#3 Winderlook

Winderlook

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Winderlook

Napisano 18 January 2015 - 22:59

Pamiętaj, aby dla obiektów wyłączyć "rozmazywanie się tekstur". W blenderze jest to domyślna opcja przy materiałach, a oczy bolą jak ktoś nie wyłączy interpolacji... W blendku jest z tym parę minut roboty, więc i w cinemie nie powinno być z tym problemu. A animacji tak naprawdę nie powinieneś kopiować, najlepiej jak każdy krok sam zaanimujesz, wtedy jest dużo lepszy efekt. Poza tym kopiowanie kroków (czyli zapętlanie powiedzmy) nie jest wcale takie łatwe i trzeba parę podstawowych opcji znać. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, chętnie pomogę nowym w 3D :)



#4 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 19 January 2015 - 01:45

 

A poradnik do animacji, nie do tapety?

@edit Jakby co to proszę do paczki Weed Lion'a.


Użytkownik Zzak Blue Zzaker Studio edytował ten post 19 January 2015 - 02:13

klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#5 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 19 January 2015 - 08:11

A poradnik do animacji, nie do tapety?

@edit Jakby co to proszę do paczki Weed Lion'a.

Obejrzyj sobie jakikolwiek poradnik dotyczący animacji w Cinema 4D, nie koniecznie musi to być w mc


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Naucz, mnie, jak, mam, robić, dobrze, cinema 4D, minecraft, animacja, program