Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer multiplayer ps3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 04 January 2015 - 18:29

Niedawno ukończyłem serwer multiplayer na ps3. Na tym serwerze jest 5 wiosek 4 z 5 czekają na właściciela który będzie dbał o wioski w zakresie militarno-obronnym jak i handlowym. Wioski można będzie rozbudowywać. W wiosce może żyć maksymalnie 3 graczy i każdy będzie miał określony zakres działania w wiosce . Będą w wioskach 3 rożne stanowiska (Władca-Generał-Skarbnik,Kupiec-Budowniczy-Żołnierz-Najemnik,Dyplomata-Strażnik-Posłaniec-Żołnierz-Najemnik). Władca rządzi wioską i wydaje polecenia swoim poddanym,zarządza budżetem wioski,dodatkowo do obrony swojej wsi może wykupić najemników z innych wsi,Kupiec-Budowniczy handluje z innymi wioskami oraz buduje nowe budynki na rozkaz Władcy,Dyplomata-Strażnik odpowiada w pewnym stopniu za stosunki dyplomatyczne między wioskami oraz pełni funkcje strażnika wioski dodatkowo może pełnić role posłańca.Kupiec i Dyplomata mogą za opłatą służyć w innej wiosce Podczas wojny. Każda wioska może mieć 3 różne stosunki dyplomatyczne do innych wsi Przyjazny,Neutralny,Wrogi.Uwaga! 1 wioska musi wydać stosunki dyplomatyczne do innych wsi(domyślnie wszystkie wioski są do siebie przyjaźnie nastawione .Każda wioska otrzyma 50 diamentów,płotki do ogrodzenia wsi i pochodnie do oświetlenia wsi.Diamenty potrzebne są do wykupienia Żelaznego Golema,Najemników,na pozwolenie na wybudowanie kilku domków w Netherze. Mój nick na PSN to brygadier12. Proszę o ewentualne pytania dotyczących serwera. Proszę o wstawianie postów na tym temacie.Odpowiem na pytania w ciągu 48 godzin. Wioska koło odrodzenia Jest stolicą tego Świata  :) .W tej wsi ja jestem Władcą. Gdy ktoś czuje się na siłach niech napisze że chce być władcą 1 z 4 pozostałych wiosek.   Ale się rozpisałem  :D. Zapraszam na Mój serwer! Pierwsi 4 gracze na serwerze otrzymają ciekawe wyposażenie na start.

Już na serwerze wytłumaczę ewentualny Handel między graczami i jaka przedmioty będą brane pod uwagę.

Serwer wystartuje do 18 stycznia. Mam nadzieję że do tego dnia zbierze się komplet graczy ;) .

Dobrze by było gdyby paru graczy miało mikrofon.

 

Zgłoszenia graczy którzy chcieliby zagrać na tym serwerze proszę o wstawienie posta z nickiem psn lub o prywatną wiadomość na forum.

 

Uwaga od 16 stycznia będzie też potrzebna pomoc przy wykończeniu serwera.

Będziemy budować np. Mosty,linie kolejowe,drogi i wiele innych także jeśli ktoś by chciał zagrać na serwerze mógł by pomóc przy jego dokańczaniu.

Mosty zwłaszcza będą potrzebne z kilku Ważnych powodów: Nie da się jechać konno przez wodę :D tylko konia utopimy,będzie można jechać na świni ,linie kolejowe,chodniki do chodzenia na piechotę.

Opowiem teraz troszkę o handlu na serwerze np. Gracz 1 sprzedaje 10 sztabek żelaza i może chcieć w zamian 1 kurczaka i 20 cegieł.

Inna sytuacja Gracz 2 sprzedaje 2 diamenty i Może czekać na ofertę kupującego a gdy ją otrzyma może negocjować.

Zgłaszajcie się tutaj na forum ! To wy będziecie mieli pierwszeństwo wejścia na serwer.

2 pierwszych zgłoszonych graczy dostanie specialną rangę VIP.

VIP otrzymuje co 4 dni 10 zwykłych złotych jabłek,10 szmaragdów,żelazna podpisana zbroja oraz miecz kamienny na start.

W późniejszym terminie dalej będzie można zostać VIP-em a warunki na to są takie:Musisz często wbijać na serwer urozmaicać go,zapraszać nowych graczy,wyjaśnić ewentualne nowości na serwerze nowym graczom.

O ewentualnych konserwacjach serwera czy aktualizacjach będziecie informowani 2 dni wcześniej na tym forum. :lol:

 

 

(Aktualizacja)-za płotkami ogradzającymi wioski może być dodatkowe 30 metrów terenu.

Gracze mogą otrzymać 2 ostrzeżenia,za 3 ostrzeżeniem gracz zostaje wyrzucony na zawsze z serwera.

Gdy zainteresowana grą na moim serwerze osoba wstawi Posta w temacie będzie 1 w kolejce do bycia władcą wioski,dodatkowo otrzyma żelazny set na start. Chętnych do gry mam już 5 graczy.


Użytkownik VOSS edytował ten post 18 January 2015 - 14:14

  • kubass130 i Nikka237 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:13

Ja się zgłaszam na władcę jednej z wiosek . Mnie już masz na Psn

 

 

 

kubass 130


  • VOSS i Nikka237 lubią to

#3 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:21

Ok dogadamy się na psn jaką wioskę będziesz chciał wybrać.

Jako 1 zgłoszony na forum otrzymujesz status VIP-a na moim serwerze.


  • kubass130 i Nikka237 lubią to

#4 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:22

Dziękuję. Jeszcze postaram się zwerbować dwóch moich kolegów.


  • VOSS lubi to

#5 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:25

O to doskonale!

Będziecie mogli w 3 być w 1 wiosce  :)


  • kubass130 i Nikka237 lubią to

#6 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:28

:-)

 

// Spam, 2 pkt ~Cranckey


  • VOSS lubi to

#7 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:30

Dobrze a pomożesz mi w dokończeniu serwera?


  • kubass130 lubi to

#8 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:31

Ja zadzwonię do jednego kolegi i powiem Ci czy będzie grał


Pomogę
// Podwójny post, łączę, 2 pkt ~Cranckey
  • VOSS lubi to

#9 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:33

Dobrze czekajmy na Innych graczy :)

A więc dostępne są jeszcze 3 wioski!

Spieszcie się jeszcze 1 osoba może zostać VIP-em


Użytkownik VOSS edytował ten post 18 January 2015 - 14:38

  • kubass130 lubi to

#10 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:37

Dzwoniłem.Kolega nieosiągalny .



#11 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:43

Ok.Mamy na serwer 6 graczy! Jeszcze 1 osoba może być VIP-em!

W mojej wiosce jest jeszcze 1 miejsce pracę    Kupiec-Budowniczy.



#12 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 14:55

O której wchodzisz na konsolę ? A i ilu może być maksymalnie na serwerze osób ? *ile

 

// Potrójny post, łączę, 2 pkt. ~Cranckey



#13 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 14:57

Jak to na PS3 może być maksymalnie 8 osób. Serwer będzie aktywny przez 3 godziny dziennie.



#14 kubass130

kubass130

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • kubass130

Napisano 18 January 2015 - 15:26

O której wchodzisz na server ?


Włącz server

// NIE PISZ POSTA PO POŚCIE. 2 PKT. ~Cranckey

#15 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 18 January 2015 - 21:56

Zostały jeszcze 2 wioski wolne. Na serwerze został zbanowany 1 gracz...Uznał że może niszczyć budowle innych graczy...i się przeliczył.Nie tolerujemy takich zachowań jak niszczenie bez powodu domów graczy okradanie innych itp.

Proszę o zgłoszenia nowych graczy!!! Jak pisałem do wzięcia są 2 wioski.Ten kto zgłosi się dziś otrzyma pomoc przy budowaniu wioski itp.Otrzyma materiały których na survivalu nie ma.


Użytkownik VOSS edytował ten post 20 January 2015 - 12:45


#16 daro12121313

daro12121313

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • daro12121313

Napisano 26 January 2015 - 16:28

A ja mogę

#17 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 07 February 2015 - 11:55

Tak możesz... tylko że serwer jest uszkodzony trzeba zrobić nowy.Moby wolniej chodziły i atakowały.Chętnie przyjmę kreatywnych BUDOWNICZYCH.Ja sam w pełni dobrą wioskę buduję około 3 dni.Jak by była pomoc to serwer po 9 dniach byłby gotowy.Gracze którzy będą pomagać przy przygotowaniu serwera otrzymają status VIP-A.Czekam na zgłoszenia,jeśli takowe będą to zaczniemy budowę SERWERA.



#18 TheKingOfMine

TheKingOfMine

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Minerazzruk

Napisano 16 March 2015 - 19:02

ja też moge tyle że z mikro słabo. :( mój nick do psn to megacraft12345.


                                     wbijaj na server Minecraft Ps3/Ps4!

                                                host​​:megacraft12345

                                            czynny od​ 14:00 do 16:00! _._


#19 VOSS

VOSS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • VOSS12

Napisano 06 April 2015 - 17:26

Ok.Słuchajcie a może zrobić Nie Wioski a Państwa ?Wasze Wioski były by stolicą danego kraju.



#20 Drapierz

Drapierz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Drapierz

Napisano 14 April 2015 - 16:12

Chciałbym się dołączyć.Mój nick na PSN to Drapierz.


  • VOSS lubi to