Skocz do zawartości


Zdjęcie

[UNBAN] poznanczyk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 poznanczyk

poznanczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 January 2015 - 16:14

Twój nick z gry: poznanczyk
Osoba wystawiająca bana: admin GreyHavens

Jesteś recydywistą?: nie
Dlaczego chcesz dostać unbana: W minecrafta gram od bety 1.2 a na Waszym portalu jestem od (14 lip 2011) i nigdy nie wyniknął problem związany z moim zachowanie na serwerze. Chcąc się przyczynić do tego aby ten serwer był atrakcyjny, zacząłem samemu stawiać dość duży projekt (według mnie i graczy z okolicy, dość udany), żyję w zgodzie z sąsiadami (WL1987 czy Kuba_sikor).

 

Co od powodu bana, To nie wiem co sobie myślał mój brat (według mnie może dostać nawet perma) ale można sprawdzić w logach że wszystko co posiadam w magazynie zdobyłem własnoręcznie, nie działając na szkodę innych graczy. Rozumiem postępowanie administracji (mam to samo IP co griefer), postąpił bym w identyczny sposób co GreyHavens w stosunku do mojej osoby.

 

Zwracam się z prośbą o wymierzenie mi kary nie przekreślającej możliwości gry na Waszym serwerze a grieferowi danie bana permanentnego.

 

 

z poważaniem

poznanczyk


Użytkownik poznanczyk edytował ten post 04 January 2015 - 19:05


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 04 January 2015 - 16:58

Znalazlam wasza skrytke i mam dowody, ze w tym samym momencie jeden z was rozwalil skrzynke, a drugi przestawil. Powiekszaliscie magazyn. Moge rowniez wyciagnac logi z zabezpieczen lwc potwierdzajacych, ze oboje zapisani do skrzynek byliscie. Dodatkowo wejscie do tej jaskini bylo zablokowane stonem, rzekomo przez twojego brata, w ktorym to ty 15 minut przed tym jak sprawdzalam te skrzynki wyrabales wejscie. Nie twierdz wiec ze nic o tym nie wiedziales. Chce znac prawde, a nie wykrety.


 


#3 poznanczyk

poznanczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 January 2015 - 20:27

Znalazlam wasza skrytke i mam dowody, ze w tym samym momencie jeden z was rozwalil skrzynke, a drugi przestawil. Powiekszaliscie magazyn. Moge rowniez wyciagnac logi z zabezpieczen lwc potwierdzajacych, ze oboje zapisani do skrzynek byliscie. Dodatkowo wejscie do tej jaskini bylo zablokowane stonem, rzekomo przez twojego brata, w ktorym to ty 15 minut przed tym jak sprawdzalam te skrzynki wyrabales wejscie. Nie twierdz wiec ze nic o tym nie wiedziales. Chce znac prawde, a nie wykrety.

Po 1 mamy wspólnego kompa, zalogował się widocznie na mnie i przeniósł kilka rzeczy do tamtej skrzyni (nie jest i nigdy nie był dodany do lvc w magazynie - można sprawdzić)

 

2. Jak bym chciał aby On zabrał kilka itemów z magazynu to zdjął bym lvc albo dodał bym go do niego a nie biegał po jaskiniach

 

3. Jaki sens ma rollback skoro nie czyści ekwipunki grieferom?



#4 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 04 January 2015 - 21:51

Schowane skrzynki byly odbezpieczone, przy czym dziwne by bylo ze w przeciagu dwoch minut ty zniszczyles skrzynke, a on postawil. W dodatku sam korzystales z tej "tajnej" jaskini. Twoje argumenty mnie nie przekonywuja. W jaskini sa slady twojej dzialalnosci - zarowno wyciaganie przedmiotow ze skrzyn (skoro masz wlasny magazyn to dlaczego tyle diamentow bylo tam pochowanych) jak i miedzy innymi otwor w tajnej scianie, ktory zostal zrobiony przez ciebie.

 

Wg mnie bylo tak:

 

fake91 griefowal wszystko co popadnie - to znaczy wszystko cenne co popadnie: beacony, emeraldy, zloto itp. i wkladal je do niezabezpieczonej skrzyni w jaskini, ktora miala falszywa tylna sciane. W srodku oprocz tych skrzynek, ktorych czesc byla postawiona przez ciebie (co dowodzi twojej wiedzy na temat tego pomieszczenia) znajdowalo sie lozko, do ktorego fake91 teleportowal sie zegarkiem by nie niszczyc za kazdym razem tej sciany.

 

W moim mniemaniu fake91 mial krasc, a gdybys ty wyciagal itemy ze skrzynek, to po rollbacku nie tylko wszystkie zniszczenia bylyby cofniete, ale ty pozostalbys z itemami. Mielismy juz podobna sytuacje, wiec nie jestem zielona i wiem jak takie rzeczy dzialaja.

 

Nastepna sprawa to fakt, ze w dwie minuty po zbanowaniu fake91 pojawiles sie ty. Jak rozumiem szybko chciales sprawdzic co sie dzieje myslac, ze nie wiem iz te dwa konta maja cokolwiek ze soba wspolnego. Przypadek? Wedlug mnie nie.


 


#5 poznanczyk

poznanczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 January 2015 - 22:25

Powiem tak, jak już pisałem po wyżej, wszedł mi na konto (przełączenie między użytkownikami trwa 30s dlatego są moje logi). Jak bym chciał odwalać taką  akcję to nie robił bym to w środku dnia kiedy to serwer pełen jest administracji i moderacji. Na serwerze siedzę do 4 w nocy i buduje, a jednak nigdy nie było incydentu z moją osobą. Nic, mam nauczkę aby nigdy nie ustawiać (zapamiętaj hasło).

 

Pewnie i tak nie zostane odbanowany ale najserdeczniej chcę przeprosić wszystkich graczy za zaistniałą sytuację.


Użytkownik poznanczyk edytował ten post 04 January 2015 - 22:26


#6 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 04 January 2015 - 22:42

W porzadku. Przykro mi, ze taka sytuacja zaistniala, bo zauwazylam, ze jestes graczem, ktory gra spokojnie i nikomu krzywdy nie robi. A tutaj taka niespodzianka. Licze na to, ze twoje konto bedzie lepiej zabezpieczone na przyszly raz poniewaz twoj brat u nas na serwerze stopy juz nie postawi.

Zostales odbanowany.


 


#7 poznanczyk

poznanczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 January 2015 - 22:54

Bardzo dziękuję, jeszcze raz przepraszam i ubolewam że w ogóle taka sytuacja zaistniała.

 

pozdrawima