Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę otworzyć gry

graserwer problem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 shavarash

shavarash

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 January 2015 - 00:42

Ok, mój brat dzisiaj śćiągnał sobie pełną wersję minecrafta z tej oficjalnej strony i zapłacił za to tyle ile trzeba. W każdy mrazie wszystko się ściągnęło i wydawało się, że będzie ok, jednak jak włączał play to wyskakuje mu to...da1dd433ed1c8083f5699c7dd6a06754,62,37.j

Ja osobiście nie znam się na tej grze, nie mam absolutnie żadnego pojęcia jak to naprawić, wysyłałąm raporty, sprawdzałam błędy no robiłam generalnie wszystko. No chłopak się naczekał na tą grę jak nie wiem. Ma dzisiaj urodziny, proszę o pomoc:)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kapi440

kapi440

    Król Gumciów

  • Użytkownik+
  • 267 postów

Napisano 04 January 2015 - 00:58

Wydaje mi się,że to coś ze sterownikami.Niech pobierze najnowsze sterowniki do karty graficznej,a jeśli nie umie to użyjcie programu Driver Booster.


Użytkownik kapi440 edytował ten post 04 January 2015 - 01:00

DqdO1iJ.png


#3 shavarash

shavarash

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 January 2015 - 01:05

Wydaje mi się,że to coś ze sterownikami.Niech pobierze najnowsze sterowniki do karty graficznej,a jeśli nie umie to użyjcie programu Driver Booster.

Raczej sądze, że dam radę z tymi sterownikami. Tak myślałam,że to karta graficzna. Ale jeżeli nie wyjdzie, to możesz mi opisać jak działa ten program, bo o ni słyszę pierwszy raz?



#4 kapi440

kapi440

    Król Gumciów

  • Użytkownik+
  • 267 postów

Napisano 04 January 2015 - 01:09

Program sprawdza,czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla każdego urządzenia.Jeśli nie masz-program sam je instaluje.


DqdO1iJ.png


#5 shavarash

shavarash

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 January 2015 - 01:14

Program sprawdza,czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla każdego urządzenia.Jeśli nie masz-program sam je instaluje.

Wielkie dzięki, młodziak się ucieszy:)



#6 SSslimer

SSslimer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • Ssslimer

Napisano 04 January 2015 - 09:24

Jak nie zadziała to sprawdź czy jest wgrana najnowsza wersja biblioteki LWJGL



#7 GamePlayALL

GamePlayALL

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 63 postów
  • GamePlayALL

Napisano 04 January 2015 - 11:55

Masz jave?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: graserwer, problem