Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprzedam] [Tanio] Szablon strony WWW na twój serwer Minecraft!

sprzedam szablon www mc strona internetowa szablon mc na www szablony minecraft szablon na twoj serwer mc styl mc na www html css

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skrypter21

Skrypter21

    Znawca

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 02 January 2015 - 14:43

Sprzedam: Witam, posiadam na sprzedaż szablon na stronę www pod tematykę minecrafta. Szablon oparty o HTML + CSS, pisany od zera przeze mnie. Idealny dla twojego serwera ;) Za dodatkową opłatą mogę wgrać na serwer www, skonfigurować, oraz podpiąć domenę :)

 

Demo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Cena: 20zł

 

Metoda płatności: Przelew/SMS (drożej)/PSC/Doładowanie/PayPal/wPLNy

 

Kontakt: GG: 47893234, PW na Forum, Mail: [email protected]

 

 


 
„Trzeba brać pieniądze skąd się da, a więc i od biednych. Biedni mają mało pieniędzy, ale biednych jest dużo.”
- Makaryn

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Skrypter21

Skrypter21

    Znawca

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 03 January 2015 - 00:50

Za drogo. 2/10



Po pierwsze Twoja wypowiedź jest idiotyczna, wyjęta za przeproszeniem z du*y. Zero jakiegokolwiek uzasadnienia. Po drugie nie przypominam sobie abym pozwalał robić z tego wątku offtopic nabijający posty. Pozdrawiam i Panu już podziękujemy ;)
 
„Trzeba brać pieniądze skąd się da, a więc i od biednych. Biedni mają mało pieniędzy, ale biednych jest dużo.”
- Makaryn

#3 Burned123

Burned123

    Magia zniszczenia to moja domena

  • Użytkownik+
  • 280 postów
  • dogwithmanyfaces

Napisano 03 January 2015 - 09:59

Chcesz konstruktywnej oceny?
Design ten może był modny z 5-7 lat temu, błędy w kodzie które są niedopuszczalne w przypadku w którym sprzedajemy taki produkt. Typografia totalnie leży oraz brak RWD. Jakby był ostatni wymieniony przeze mnie element to z 10 PLN możesz wziąć za to...

jakubwilk.pl

strony i szablony html

strony one-page & wizytówki www


#4 Skrypter21

Skrypter21

    Znawca

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 03 January 2015 - 10:49

Chcesz konstruktywnej oceny?
Design ten może był modny z 5-7 lat temu, błędy w kodzie które są niedopuszczalne w przypadku w którym sprzedajemy taki produkt. Typografia totalnie leży oraz brak RWD. Jakby był ostatni wymieniony przeze mnie element to z 10 PLN możesz wziąć za to...



Szablon wystawiłem na sprzedaż a nie na wycenę, także możesz iść głosić swoje prorocze opinię gdzie indziej. W przeciwnym razie posty będą zgłaszane do Moderatora z powodu nabijania ich.
 
„Trzeba brać pieniądze skąd się da, a więc i od biednych. Biedni mają mało pieniędzy, ale biednych jest dużo.”
- Makaryn

#5 Burned123

Burned123

    Magia zniszczenia to moja domena

  • Użytkownik+
  • 280 postów
  • dogwithmanyfaces

Napisano 03 January 2015 - 12:45

Sprzedaż jest dobra, ale nie wtedy gdy psuje się ogólny rynek tejże branży. Moim celem nie jest nabijanie postów, ale nakierowanie przypadkowych konsumentów na dobry towar. Po co wydawać na coś jest po prostu słabe. Porównaj sobie Twój projekt z innymi szablonami w internecie o tej tematyce i spójrz jakie są różnice. Nie zabronisz mi wydawać własnej opinii na dany temat, od tego właśnie jest forum. 

 

Błędów w szablonie jest dość sporo, ale nie będę ich wypisywał skoro zostało zastosowane takie coś jak center  :o oraz brak polskich znaków (kodowanie projektu).


jakubwilk.pl

strony i szablony html

strony one-page & wizytówki www






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam, szablon, www, mc, strona internetowa, szablon mc na www, szablony minecraft, szablon na twoj serwer mc, styl mc na www, html css