Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Spawn serwera

spawn minecraft 1.8.x budowniczy szukam tak

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 01 January 2015 - 14:34

Siemka,

  • Nazwa opis projektu/serwera: Red Dragon / serwer survival 100+ slot czysty...
  • Oczekuję: Wybudowania wieży w stylu średniowiecznym, może być powiązany z Lotr'em.
  • Oferuję: Rangę na serwerze / Zapłatę.
  • O mnie: 14 lat, 4 lata w mc, lubię sphagetii  :) 
  • Kontakt: Tutaj, pw, skype: szymon1374

klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Marrio

Marrio

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 65 postów
  • MARRi0

Napisano 01 January 2015 - 15:47

Czy ty masz jakieś pojęcie o budowaniu? Bo z tego co wyczytałem to mam do ciebie dwa kolejne pytania, czy na samej wieży się skończy i nic po za tym na mapie nie będzie się znajdować, czy po prostu walniesz mur w około, na środku wieżyczkę i w około tej wieży 23289 domków, w których nic się nie będzie znajdować? Bo większość ma takie pojęcie, że średniowieczny oznacza zamek, albo jakiś pseudo gród z dziesiątkami domków bez żadnego przeznaczenia, a to nie na tym polega ten styl, poza tym.. myślę, że po pierwsze się przejadł, ponieważ ten styl pasuje raczej do RPG z jakąś fabułą gry, niż to klasycznego survivalu, ale to jest tylko moje zdanie ;) kolejna rzecz.. udowadnia mi, że nie znasz się na budowaniu, tak samo jak reszta, która kieruje się takimi wymaganiami.. dobry budowniczy ma swój własny styl i nie idzie w stronę stereotypów nadanych przez innych, więc radziłbym, jeśli nie masz już tam czegoś nabazgranego na mapie, ustosunkować się do rekruta niż do własnych wymagań, o których nie masz pojęcia ;) a jeśli masz, to sam się za to weź, a nie machasz post o jedną wieżyczkę ;) pozdrawiam i liczę na :torch:  Lubię to  :torch:


Użytkownik Marrio edytował ten post 01 January 2015 - 15:52


#3 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 01 January 2015 - 16:05

Czy ty masz jakieś pojęcie o budowaniu? Bo z tego co wyczytałem to mam do ciebie dwa kolejne pytania, czy na samej wieży się skończy i nic po za tym na mapie nie będzie się znajdować, czy po prostu walniesz mur w około, na środku wieżyczkę i w około tej wieży 23289 domków, w których nic się nie będzie znajdować? Bo większość ma takie pojęcie, że średniowieczny oznacza zamek, albo jakiś pseudo gród z dziesiątkami domków bez żadnego przeznaczenia, a to nie na tym polega ten styl, poza tym.. myślę, że po pierwsze się przejadł, ponieważ ten styl pasuje raczej do RPG z jakąś fabułą gry, niż to klasycznego survivalu, ale to jest tylko moje zdanie ;) kolejna rzecz.. udowadnia mi, że nie znasz się na budowaniu, tak samo jak reszta, która kieruje się takimi wymaganiami.. dobry budowniczy ma swój własny styl i nie idzie w stronę stereotypów nadanych przez innych, więc radziłbym, jeśli nie masz już tam czegoś nabazgranego na mapie, ustosunkować się do rekruta niż do własnych wymagań, o których nie masz pojęcia ;) a jeśli masz, to sam się za to weź, a nie machasz post o jedną wieżyczkę ;) pozdrawiam i liczę na :torch:  Lubię to  :torch:

Przeraża mnie Twój brak myślenia... Tia.

Wieża jest tym, co jest mi potrzebne. Na mapie będzie dużo innych budowli, ale z wybudowaniem wieży mam problem.

Styl średniowieczny jest mi potrzebny do zawarcia pewnej rzeczy fabularnej...

Proszę o wieżę, a nie o zamek.

Stereotypy? No nie nazwał bym tak tego. Macham post o jedną ładną wieżyczkę, której sam wybudować nie umiem.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#4 Marrio

Marrio

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 65 postów
  • MARRi0

Napisano 01 January 2015 - 16:10

Skoro nie umiesz wybudować jednej małej wieżyczki, to zapewne reszta twojej pracy wygląda żałośnie,a brakiem myślenia wykazałeś się ty, w opisie ujmując tylko nazwę i ilość slotów ;), powinieneś przedstawić co najmniej rysopis tego co ma się tam znajdować oraz przedstawić szersze wymagania, jeśli choć trochę się na tym znasz :)


Użytkownik Marrio edytował ten post 01 January 2015 - 16:12


#5 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 01 January 2015 - 16:12

Skoro nie umiesz wybudować jednej małej wieżyczki, to nie chce widzieć reszty twojej pracy, bo zapewne wygląda żałośnie, brakiem myślenia wykazałeś się ty, w opisie ujmując tylko nazwę i ilość slotów, powinieneś przedstawić co najmniej rysopis tego co ma się tam znajdować.

To co ma się tam znajdować to już mój problem.

Nikt nie mówił, że wieżyczka będzie mała.

Tak samo rozsądnie mogę skrytykować Twój kanał, na którym brak filmów i Twoją osobę.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#6 Marrio

Marrio

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 65 postów
  • MARRi0

Napisano 01 January 2015 - 16:20

Nie ująłem w komentarzach swojego kanału, więc skąd masz podstawę do krytykowania go? Tak samo co masz do mojej osoby? Znasz mnie, czy wyciągnąłeś wnioski z kanału i profilu zamieszczonego na tym forum?


Użytkownik Marrio edytował ten post 01 January 2015 - 16:20


#7 Pitbull

Pitbull

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 396 postów
  • _Pitbull_

Napisano 02 January 2015 - 01:55

Yyy... po to jest ten dział by szukać osób, które coś komuś zbudują, co nie? Jeżeli Zzak umiałby budować to by się nie musiał tutaj ogłaszać, chyba logiczne? 


  • Mydełko lubi to

#8 Marrio

Marrio

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 65 postów
  • MARRi0

Napisano 02 January 2015 - 22:14

Yyy... po to jest ten dział by szukać osób, które coś komuś zbudują, co nie? Jeżeli Zzak umiałby budować to by się nie musiał tutaj ogłaszać, chyba logiczne? 

Nie znasz szczegółów to się nie udzielaj, proste ;) z ogłoszenia wynika, że tylko wieżę ma ktoś zbudować, a resztę okazuje się ma zbudować sam właściciel:) gdzie jest logika, jeśli ktoś nie umie zbudować głupiej wieży, a zbuduje resztę? Pomyśl co piszesz 'znawco' bo widać nie znasz się na budowaniu, ani na rekrutacji ;)



#9 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 16:12

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spawn, minecraft, 1.8.x, budowniczy, szukam, tak