Skocz do zawartości


Zdjęcie

Formatowanie serwera.

format formatowanie minecraft craftserve formatowanie serwera formatowanie serwera craftser format craftserve

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dikerss

Dikerss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Dikerss#9864
  • Dikerss

Napisano 29 December 2014 - 17:39

Witam! Otóż mam taki problem. Niedawno ( 8 dni temu ) założyłem serwer na hostingu craftserve, jednak gdy grałem już na w pełni działającym serwerze, wyrzuciło mnie z gry. Gdy wszedłem na console okazało się, że serwer został wyłączony, gdy próbowałem włączyć to wyświetlał mi się komunikat : "Pliki zajmują wyznaczone miejsce dysku, usuń zbędne pliki, a następnie włącz serwer.", pomyślałem, że coś jest nie tak, zapisałem wszystkie pluginy na PC i sformatowałem cały serwer. Gdy wszedłem na console w pliki zobaczyłem, że nie sformatowało mi całego dysku :c 

 

Przed formatem :

Pliki : 5000/5000

Po formacie:

Pliki : 4903/5000

 

Proszę o szybką odpowiedź nie potrafię wgrać jakichkolwiek pluginów bo dysk zaraz jest pełny. Myślę, że wszystko dokładnie opisałem.

PS: Korzystam z oferty premium.

 

Z góry dzięki i proszę o szybkie wsparcie!

Pozdrawiam - Dikerss !



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 29 December 2014 - 19:42

Craftserve ma mnóstwo błędów, radzę połączyć się FTP i usunąć pliki, które twoim zdaniem są zbędne.


  • Dikerss lubi to

e

 

 


#3 Dikerss

Dikerss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Dikerss#9864
  • Dikerss

Napisano 30 December 2014 - 16:00

@TS240 Dzięki ci bardzo jestem Ci bardzo wdzięczny! Łap like.

 

Temat do zamknięcia. Zamykam!

//CLOSE







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: format, formatowanie, minecraft, craftserve, formatowanie serwera, formatowanie serwera craftser, format craftserve