Skocz do zawartości


Zdjęcie

[TuT] Jak Zablokować Minecraft

[TuT] Tut Jak Zablokować Minecraft Minecraft Zyczu By zyczu Blokada Minecrafta how to block minecraft blokowanie minecraft block minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 20:15

Witam
 
w Tym Tutorialu Powiem Wam Jak Zablokować Minecraft Zdarzyło Ci Sie Że Twój Brat Czy Siostra Nałogowo Gra w Minecraft Bo Mi Tak i Dla Tego Chce Tutaj Przedstawić Jak Zablokować Minecrafta
 
 
Rób Punktami Po Koleji
 
Więc :
 
1. Usuń wszystkie ikony minecraft które sie znajdują w folderach i na pulpicie i są gdzieś na komputerze ukryte , WAŻNE : Został Jedną Ikone Bedzie Puźniej Potrzebna w Następnych Punktach , oraz nie usuwaj folderu .minecraft (i folderu .minecraftzyczu jak posiadasz minecrafta by zyczu) te foldery zostaną automatycznie usunięte i jeżeli je sam usuniesz to wyjdą jakieś błędy i cała praca pujdzie na nic więc zostaw je
 
Wytłumaczenie :  Nie Które Minecrafty Mają Opcje Automatycznego Pobierania i Instalowania Dzięki Temu Wystarczy Sama Ikona Minecraft Żeby Na Nowo Zajnstalować Minecrafta
 
2. Otwórz C:\Users\Nazwa-Twojego-Profilu-w-Komputerze\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
 
Wytłumaczenie :   w Ścieżce Pisze Nazwa-Twojego-Profilu-w-Komputerze Więc To Zmaż i Na To Miejsce Wstaw Nazwe Swojego Profilu w Komputerze Tak Zwaną Nazwe Użytkownika
 
3. Dowiec Się Jakiego Minecrafta Używasz Chodzi o Końcówke Czyli :   *.exe lub *.jar
 
Wytłumaczenie : Tu Chodzi o To Czy Używasz Minecraft.exe Czy Minecraft.jar , a Dokładniej To Znaczy Że Masz Sie Dowiedzieć Jaką Ma Twój Minecraft Końcówke Chodzi o Tą Ikonke Minecraft z Której Uruchamiasz Minecrafta(Ma Być Końcówka Ikonki Minecraft A nie Końcówka Skrótu Do Ikony Minecraft)
 
4. Pobierz Paczke z Plikami Do Zablokowania Minecrafta
 

Wytłumaczenie : Wybierz Jeden Link z Linków Poniżej i Wejdź w Ten Link i Pobierz Plik

Pobierz 1 :

http://www.speedyshare.com/V24wW/Pliki-Do-Zablokowania-Minecrafta.rar

Pobierz 2 :

http://www.mediafire.com/download/4kmnm22m63ktax6/Pliki+Do+Zablokowania+Minecrafta.rar

Pobierz 3 :

http://przeklej.org/file/7ebm0w/Pliki.Do.Zablokowania.Minecrafta.rar

Pobierz 4 :

http://voila.pl/index.php?f=1806991

Pobierz 5 :

https://mega.co.nz/#!JR42ERIZ!ZHF6AjnTKqp-DY0H9ZD0-TPVYxFiRTeABqc0iNDSjBg

Pobierz 6 :

http://www.4shared.com/rar/Jcoi0trUba/Pliki_Do_Zablokowania_Minecraf.html

Pobierz 7  :

http://www.filedropper.com/plikidozablokowaniaminecrafta

Pobierz 8  :

http://www.datafilehost.com/d/8e9a5e49

Pobierz 9  :

https://www.sendspace.com/file/2r687g

Pobierz 10 :

http://www28.zippyshare.com/v/50878208/file.html

Pobierz 11 :

http://www.files.com/shared/549eed9227b70/Pliki%20Do%20Zablokowania%20Minecrafta.rar

Pobierz 12 :

http://s000.tinyupload.com/?file_id=08022149929533898528

 
Dla Końcówki .EXE  : 5. Otwórz Paczkę Którą Pobrałeś z Linku  Potem Wejdź w Folder o Nazwie : " EXE Pliki Do Zablokowania " a Potem Wszystkie Te Pliki z Tego Folderu " EXE Pliki Do Zablokowania " Przerzuć Do Folderu Ze Ścieżki Która Była Podana w Drugim Punkcie Następnie Każdy Plik Po Kolei Edytuj To Znaczy Że Masz Na Każdy Plik Po kolei Kliknąć Prawym Potem Edytuj i Otworzy Się Kod Pliku i w Tym Kodzie Znajdź : " NAZWA-PROFILU " i jak to znajdziesz to tylko! to zmaż i na miejsce tego wpisz nazwę swojego profilu (Jak Sprawdzić Nazwę Profilu Po Niżej Na Końcu)

 

Wytłumaczenie : Uruchamiasz Plik Który Pobrałeś Wchodzisz w Folder " EXE Pliki Do Zablokowania " i Te Pliki Wrzucasz Do Folderu : C:\Users\Nazwa-Twojego-Profilu-w-Komputerze\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup Po Wrzuceniu Klikasz Prawym Myszki Na Plik i Potem Klikasz " Edytuj " i Uruchomi ci Się Dokument Tekstowy Z Kodem Tego Pliku i w tym kodzie znajdź " NAZWA-PROFILU " i to zmaż przyciskiem " BackSpace " i w to miejsce gdzie to się znajdowało wpisz swoją nazwę profilu i Potem Kliknij Krzyżyk i Wyświetli Się Okienko z Zapytaniem Czy Zapisać Więc Klikamy zapisz i tak wszystkie pliki edytujemy

 

Wszystkich Plików Dla .EXE Jest : 4
 
Dla Końcówki .JAR  : 5. Otwórz Paczkę Którą Pobrałeś z Linku  Potem Wejdź w Folder o Nazwie : " JAR Pliki Do Zablokowania " a Potem Wszystkie Te Pliki z Tego Folderu " JAR Pliki Do Zablokowania " Przerzuć Do Folderu Ze Ścieżki Która Była Podana w Drugim Punkcie Następnie Każdy Plik Po Kolei Edytuj To Znaczy Że Masz Na Każdy Plik Po kolei Kliknąć Prawym Potem Edytuj i Otworzy Się Kod Pliku i w Tym Kodzie Znajdź : " NAZWA-PROFILU " i jak to znajdziesz to tylko! to zmaż i na miejsce tego wpisz nazwę swojego profilu (Jak Sprawdzić Nazwę Profilu Po Niżej Na Końcu)

 

Wytłumaczenie : Uruchamiasz Plik Który Pobrałeś Wchodzisz w Folder " JAR Pliki Do Zablokowania " i Te Pliki Wrzucasz Do Folderu : C:\Users\Nazwa-Twojego-Profilu-w-Komputerze\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup Po Wrzuceniu Klikasz Prawym Myszki Na Plik i Potem Klikasz " Edytuj " i Uruchomi ci Się Dokument Tekstowy Z Kodem Tego Pliku i w tym kodzie znajdź " NAZWA-PROFILU " i to zmaż przyciskiem " BackSpace " i w to miejsce gdzie to się znajdowało wpisz swoją nazwę profilu i Potem Kliknij Krzyżyk i Wyświetli Się Okienko z Zapytaniem Czy Zapisać Więc Klikamy zapisz i tak wszystkie pliki edytujemy

 

Wszystkich Plików Dla .JAR Jest : 4

 

6. Gdy Już Mamy Zrobiony Punkt : 1 Czyli Usunięcie Wszystkich Ikon Minecraft Oprócz Jednej to tą jedną ikonę Przenosimy Do  C:\Users\Nazwa-Profilu\AppData\Roaming czyli Do %Appdata%

 

WAŻNE : TA IKONKA MUSI MIEĆ NAZWĘ : ZYCZU-MC 

 

7. Robimy Skrót Na Pulpicie Lub w Jakimś Folderze (TAM GDZIE TWÓJ BRAT / SIOSTRA / KTOŚ MIAŁ MINECRAFTA)Do Tej Ikonki Która Się Znajduje w %Appdata%

 

 

8. GOTOWE

 

 

PRZYPOMNIENIE :

 

1. Ikona Która Została Ostatnia i Się Znajduje w %APPDATA% Bo Ją Tam Przenieśliśmy , WAŻNE : Musi Mieć Nazwę : Zyczu-mc

2. Jak Mamy Minecraft .EXE to Bierzemy Instrukcje Dla EXE (DOKŁADNIE CHODZI O PUNKT 5) chodzi o to że wybieramy punkt 5 ale dla exe , A Jak Mamy Minecraft  .JAR to Bierzemy Instrukcje Dla JAR (DOKŁADNIE CHODZI O PUNKT 5) chodzi o to że wybieramy punkt 5 Ale Dla JAR

3. Usuwamy Wszystkie ikonki minecraft oprócz jednej która została przeniesiona do %APPDATA%

 

JAK SPRAWDZIĆ CZY MASZ MINECRAFT  .JAR CZY .EXE :

 

Minecraft  .Jar Ma Końcówkę czyli rozszerzenie .JAR i obrazek czyli ikonę ma taką :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Minecraft  .Exe Ma Końcówkę czyli rozszerzenie .EXE i obrazek czyli ikonę ma taką :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Albo Taką :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Albo Inną

 

 

JAK SPRAWDZIĆ NAZWĘ NASZEGO PROFILU :

 

1 Sposób. Wchodzimy w Start , Wpisujemy CMD Potem Uruchamiamy CMD czyli Tak Zwany Wiersz Poleceń i pisze taka linijka c:\Users\... to w tej linijce pisze twoja nazwa czyli C:\Users\Tutaj-Twoja-Nazwa>

 

2 Sposób. Wchodzimy w Mój Komputer (Tak Się Mówi Ale Pisze Po Prostu : Komputer ) potem klikamy Właściwości Systemu Lub Klikamy Prawym Myszki Na Pusty Obszar Mojego Komputera i Klikamy Właściwości

i Na Dole Pisze Takie Coś  , Nazwa Komputera: ****-Komputer  i Nazwa w Tym Przykładzie To Są Te Gwiazdki **** Czyli jak by było netomat-komputer to nazwa jest netomat

 

Więcej Informacji Na Temat Sprawdzenia Swojej Nazwy Profilu Tutaj :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Torbacz

Torbacz

    Zbyt piękne.

  • Użytkownik+
  • 424 postów
  • torrbas

Napisano 27 December 2014 - 20:21

Pełno błędów ortograficznych, wszystkie litery piszesz z dużej.

Nie chce mi się nawet 2 linijek czytać.


Piszę poprawnie po Polsku.

Posty: 50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700

Nikt nie chce z nim grać w gmoda.


#3 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 27 December 2014 - 20:27

Dla Tego
Koleji
Puźniej

pujdzie
 Nie Które

Zajnstalować
Dowiec

Polecam zasięgnąć słownika i nauczyć się pisać zgodnie z zasadami poprawnej pisowni. Na języku polskim w szkole też piszesz każde słowo z wielkiej litery? Używaj znaków interpunkcyjnych i pousuwaj pogrubienia oraz kolory, przez to tekst jest nieczytelny. Mało tego, poradnik napisany dla pięciolatka który ledwo nauczył się czytać (wątpliwe) i pierwszy raz widzi komputer na oczy. Prościej do execa dodać komendę wyłączającą komputer.


  • DarknessXIII lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#4 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 27 December 2014 - 20:37

Odwaliło Panu?

2/10

Po co blokować minecraft'a?

Zresztą takim chamom i dzieciaczkom, pieprzonym samolubnym konfidentom powinno się od razu po urodzeniu wycinać jądra.

Amen.

Dziękuję, do widzenia.


Użytkownik Zzak Blue Zzaker Studio edytował ten post 27 December 2014 - 22:41

klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#5 Poiuy2010_2011

Poiuy2010_2011

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 285 postów
  • PoiuyPL

Napisano 27 December 2014 - 20:42

Nie lepiej poprostu MC usunąć? xD



#6 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 20:53

Nie lepiej poprostu MC usunąć? xD

Usuniesz MC i co siostra czy brat znów zainstaluje a to będzie usuwało automatycznie minecrafta po uruchomieniu komputera


Odwaliło Panu?
2/10
Po co blokować minecraft'a?
Zresztą takim chamom i dzieciaczkom, pieprzonym samolubnym konfidentom powinno się od razu po urodzeniu wycinać jądra.
Amen.
Dziękuję, do widzenia.

No Po Co hmm może po to żeby siostra czy brat nie grał już bo nałogowo gra wpisz sobie w google takie słowa " jak zablokować minecraft " i wyskoczy wiele pytań takich , jest wiele takich przypadków że ma ktoś brata siostrę i gra nałogowo i przez to sam ty nie możesz wejść na komputer Amen.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#7 Poiuy2010_2011

Poiuy2010_2011

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 285 postów
  • PoiuyPL

Napisano 27 December 2014 - 20:57

Usuniesz MC i co siostra czy brat znów zainstaluje a to będzie usuwało automatycznie minecrafta po uruchomieniu komputera

A może poprostu to zignoruj? To ich sprawa w co grają. A jak nie możesz się dopchać do komputera, bo brat/siostra muli 24/7 w MC to znaczy, że coś jest nie tak albo z tobą, albo z bratem/siostrą albo z waszymi rodzicami.



#8 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 20:58

Pełno błędów ortograficznych, wszystkie litery piszesz z dużej.
Nie chce mi się nawet 2 linijek czytać.

Pisze Jak Chce , Polska To Wolny Kraj i chce powiedzieć że lubię pisać z dużej bo dla mnie to ładniej wygląda
 
ps . można przeczytać !

 

Polecam zasięgnąć słownika i nauczyć się pisać zgodnie z zasadami poprawnej pisowni. Na języku polskim w szkole też piszesz każde słowo z wielkiej litery? Używaj znaków interpunkcyjnych i pousuwaj pogrubienia oraz kolory, przez to tekst jest nieczytelny. Mało tego, poradnik napisany dla pięciolatka który ledwo nauczył się czytać (wątpliwe) i pierwszy raz widzi komputer na oczy. Prościej do execa dodać komendę wyłączającą komputer.

Znam Słownik i Go Nie Potrzebuje , 1. Lubie Pisać z Dużej 2. Te Błędy To Pomyłki Tak Zwane Literówki Do Tego Mam Zje... Klawiaturę i żeby napisać 0 muszę odczekać z  sekund a o innych znakach nie mówię


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#9 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 21:08

A może poprostu to zignoruj? To ich sprawa w co grają. A jak nie możesz się dopchać do komputera, bo brat/siostra muli 24/7 w MC to znaczy, że coś jest nie tak albo z tobą, albo z bratem/siostrą albo z waszymi rodzicami.

słyszałem o przypadkach takich że rodzice nic na to a  ty chcesz jakoś zablokować , moim zdaniem żeby kompletnie zablokować minecrafta to 1. zrób instrukcje po wyżej 2. zablokuj strony w internecie z pobieraniem minecraft (Zablokuj chociaż te strony które zna twój brat / siostra gdzie można pobrać mc za darmo i zablokuj te znane strony )  zablokować strony możesz dodatkiem do przeglądarki o nazwie : BlockSite i gotowe dzięki zablokowanym stroną siostra/brat nie pobierze z internetu minecraft a dzięki tej instrukcji po wyżej nie będzie mogła/mógł ściągnąć z pendrive minecrafta bo jak by pobrała / pobrał z pendrive to by pograł / pograła chwile ale jak wyłączy komputer i włączy to sie automatycznie usunie i wtedy możesz z jego/jej pendrive usunąć minecrafta


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#10 Acheront

Acheront

    Terran Ghost

  • Użytkownik+
  • 435 postów
  • Suweren

Napisano 27 December 2014 - 21:38

Naucz się poprawnie pisać to pogadamy. Tyle z mojej strony.


Użytkownik diablo331 edytował ten post 27 December 2014 - 21:39

 

9ZRq0vM.gif


#11 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 21:42

Naucz się poprawnie pisać to pogadamy. Tyle z mojej strony.

pisze przecież że wole pisać Dużymi literami  i proszę pisać na temat


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#12 Naruvan

Naruvan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 27 December 2014 - 22:07

Regulamin forum CraftPortal, którego trzeba przestrzegać:

 

Udzielając się na forum w jakiejkolwiek formie (posty, statusy, profil, chat itp.), należy przestrzegać podstawowych

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

oraz tych podanych tutaj.

W linku można znaleźć o taki punkt:

 

zakaz ciągłego pisania wielkimi literami

Który łamiesz więc albo piszesz normalnie, albo nie piszesz wogóle.


  • Poiuy2010_2011 lubi to

#13 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 22:14

Regulamin forum CraftPortal, którego trzeba przestrzegać:

W linku można znaleźć o taki punkt:

Który łamiesz więc albo piszesz normalnie, albo nie piszesz wogóle.

więc pisze normlanie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#14 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 27 December 2014 - 22:22

Zdarzyło Ci Sie Że Twój Brat Czy Siostra Nałogowo Gra w Minecraft

Och, serio? Nie można krócej?

 

cmd -> attrib +h ścieżka_do_katalogu_z grą

 

I po sprawie... później tylko odczarować zamieniając w komendzie znak plusa na minus.


giphy.gif


#15 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 27 December 2014 - 22:38

Proponuję kupić drugi komputer i dać rodzeństwu spokojnie żyć :)

Też kiedyś grałem w to dużo, ale dziś już mi się znudziło.

Twoje problemy są żałosne.

I jeszcze poradnik na 50 linijek pisany takim stylem...

Wystarczy jedna prosta rzecz, aby zablokować mc - zmiana ścieżki.


  • Poiuy2010_2011 lubi to

klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#16 Kubixii

Kubixii

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 206 postów
  • Kubixii

Napisano 28 December 2014 - 13:24

Żałuję, że wszedłem w ten temat.

Każdy żałuje

@topic

Poradnik nie przydatny i zamiast bawić się programami pobranymi z neta wolałbym już zrobić folder na hasło w którym byłby launcher.


mca.png

mca.png


#17 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 28 December 2014 - 13:26

Albo po prostu zmienić hasło do konta.


MODI RULZ!!!! ok


#18 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 28 December 2014 - 18:33

Pisze Jak Chce , Polska To Wolny Kraj i chce powiedzieć że lubię pisać z dużej bo dla mnie to ładniej wygląda
 
ps . można przeczytać !

 

Znam Słownik i Go Nie Potrzebuje , 1. Lubie Pisać z Dużej 2. Te Błędy To Pomyłki Tak Zwane Literówki Do Tego Mam Zje... Klawiaturę i żeby napisać 0 muszę odczekać z  sekund a o innych znakach nie mówię

Nie, słownika na oczy nie widziałeś, po co komu ten temat, sam sobie ktoś może pomyśleć co zrobić, a literówki to powinieneś poprawić, i po co ta masa kolorków i pogrubień?


maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#19 JanekMarus

JanekMarus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • JanMar

Napisano 29 December 2014 - 03:37

A nie łatwiej trzepnąć dzieciaka raz a pożądnie w łeb?

#20 Gość_Adikso_*

Gość_Adikso_*
  • Gość

Napisano 08 February 2015 - 17:42

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [TuT], Tut, Jak Zablokować Minecraft, Minecraft, Zyczu, By zyczu, Blokada Minecrafta, how to block minecraft, blokowanie minecraft, block minecraft