Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Świąteczna Mapa- Laponia by Insidex

laponia mikołaj choinka święta czemu by nie do uzytku komercjalnego

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 lolzere

lolzere

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Insidex

Napisano 26 December 2014 - 12:01

Witajcie drodzy forumowicze,

 

Chciałbym dzisiaj wam zaprezentować mapę którą specjalnie dla was wybudowałem na święta, wiem że troche spózniony prezent ale byłem zobowiazany do nie publikowania pracy do 25.12.14. Myślę że wam się spodoba a następna praca na moim kanale yt zostanie udostępniona za tydzien (mapa spawnu ok. 300x300) gdy nabierze ktoś juz smaczka na więcej.

 

Prezentacja:

 

 


 

 

Screeny:

 

1. dzien:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- vanilla

2. noc:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

3. noc:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

4.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

shaders:

seus ultra 10.1

 

Wszystkie budowle są autorskie i wykonane tylko i wyłącznie przezemnie. Z chęcią przeczytam każdą krytykę.

 

Wesołych swiąt ;p

 

@~~! KANAŁ ma remont będzie do życia dopiero za 2 dni proszę o cierpliwosc.


Użytkownik lolzere edytował ten post 29 December 2014 - 12:11

  • XANT i Żyleta lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_fotokolo_*

Gość_fotokolo_*
  • Gość

Napisano 27 December 2014 - 03:08

Wszystko pięknie i ładnie, tylko moim zdaniem za mało energii włożyłeś w opisywanie tego na samym początku. Prawie usnąłem. Powinieneś mowić energicznie i tak, aby odbiorca był z każdą sekundą bardziej zaintrygowany.



#3 lolzere

lolzere

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Insidex

Napisano 27 December 2014 - 05:03

@up
Wiem, mam ogólnie taki sredniej jakosci mikrofon mi sie wydaje że zbyt cicho gadałem o pare decybeli wzwyż muszę podgłosnić go lub zacząć głosniej mówić. Wątpie aby ktokolwiek był bardzo zaintrygowany tym że ktoś mu udostępnia swój save. Ja widzialem zapotrzebowanie- wybudowałem. Nie są to budowle pierwszej klasy nie taki był zamiar. Prawdziwe mapy będe wrzucał dopiero za tydzien. To to jakby miły souvenir z mojej strony na dobry początek kanału, a wyświetlenia nie ja nabijam tylko ludzie ktorym podoba sie moja praca.

#4 Gość_fotokolo_*

Gość_fotokolo_*
  • Gość

Napisano 27 December 2014 - 13:09

Tylko pamiętaj, że ludzie doceniają każdy nawet najmniejszy szczegół Twojej pracy.



#5 Piacz

Piacz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 28 January 2015 - 13:24

On to z neta pobrał i se wrzucił ponownie na forum  :wolf:



#6 ..V..

..V..

    ..V..

  • Użytkownik+
  • 534 postów

Napisano 28 January 2015 - 21:23

Film nie działa

Co do mapy to wygląda bardzo świątecznie gdybym miał oceniać wystawił bym ci 9/10 



#7 Matis365

Matis365

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 01 February 2015 - 14:24

Na czwartym screenie wygląda najlepiej. Na screenach mógłbyś pokazać trochę więcej i wstaw ponownie film albo usuń z opisu.


76561198167466860.png

 


#8 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 12 July 2015 - 14:22

Przepraszam, że dopiero po takim dłuższym czasie oceniam ale przypadkowo nie zauważyłem tego tematu.

Co do pracy, to ona jest bardzo dobrze wykonana, jedynie co się mogę przyczepić to do oświetlenie tego wielkiego budynku po lewej stronie.

9/10.

 

Pozdrawiam !


             

 

              

 

 

                                                                                       


#9 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 12 July 2015 - 19:59

Nic nie widać z daleka, nie mogę rozróżnić klocków. To będzie dla ciebie nauczka, bo niestety nic nie widze oprócz mikołaja dlatego dam ci ocenę tylko i wyłącznie za niego 10/10 za fajne efekty i oświetlenie.


Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#10 SinoxYT

SinoxYT

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Sinox

Napisano 19 January 2016 - 14:21

Wszystko jest ładne i piękne na pewno zajeło ci to troszkę czasu i to doceniam ;) Daje 8/10 ;)



#11 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 01 March 2016 - 18:07

@targen no nie moge kurna a co ty jesteś jakiś koneser sztuki że jak nie ocenisz to temat jest do wywalenia, chyba siebie przeceniasz chłopcze

Nie przecenia się tylko ocenia budowle, a poza tym nie napisał nic takiego.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laponia, mikołaj, choinka, święta, czemu by nie, do uzytku komercjalnego